Vízilabda

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Hello...

csak gondoltam megosztanám veletek a véleményem, hátha segít a választásban...Spanyol - Magyar 5. helyért ki tudja mennyi kedvük lesz a csapatoknak egy ilyen "tétnélküli" meccsen hajtani...(erre a meccsre nem is fogadnék)

Választani nem tudok h melyik a tutibb, de az biztos h a Görögök már megverték 1x az olaszokat 2 góllal...
A Hollandokat pedig mi megvertük 1 góllal..minket pedig az Oroszok 3-al...

Persze minden meccs más...


Idézetet írta: Feka1 Dátum szeptember 08, 2010, 12:53:31
Hello...

csak gondoltam megosztanám veletek a véleményem, hátha segít a választásban...Spanyol - Magyar 5. helyért ki tudja mennyi kedvük lesz a csapatoknak egy ilyen "tétnélküli" meccsen hajtani...(erre a meccsre nem is fogadnék)

Választani nem tudok h melyik a tutibb, de az biztos h a Görögök már megverték 1x az olaszokat 2 góllal...
A Hollandokat pedig mi megvertük 1 góllal..minket pedig az Oroszok 3-al...

Persze minden meccs más...



Ha ez ilyen egyszerű lenne.. Egy ilyen eseményen az 5. helyért való meccset nem nevezhetjük tétnélkülinek, viszonylag sok is a magyar drukker, nem lehet álmosan kiábrándító teljesítményt nyújtanunk, arról nem is beszélve, hogy sokan szeretnének vagy a kezdőbe kerülni, vagy a kezdőbe maradni. Én se fogadok arra a meccsre csak élőben.

Görög-olasz nagyon érdekes lesz, nem számít, hogy már megverték őket, azóta jobb formát mutatnak az olaszok, de a görögök se rosszak, szerintem egy döntit megpróbálok.

A harmadik meccs: az ilyen keresztbe számolások sajnos sokat nem érnek, ez alapján 10 góllal kellett volna verjük a németeket, vagy férfiben 10-zel a görögöket. Az oroszok nagyon erősek, ez tény, a magyarok ellen nem is engedtek ki, ami pozitívum, DE a hollandok pihenhettek, míg az oroszoknak eggyel több meccset kellett játszaniuk, most mondjam erre is, hogy döntetlen?

...hát igen.. :) összegezve, a döntetlenek valóban nagyon csábítóak...kezdek teljesen bizonytalanná válni, az pedig nem jó :-\

sziasztok.

elég érdekes hogy a Tippmix  1.93at ad a magyarokra és 2.12 spanyolokra,   a bet 365 pedig  1.6 magyarok  2.9 spanyolok.
Vki tudja h mi állhat e mögött? ennyire máshog mérnék fel az esélyeseket a 2 iroda?

utálok magyarország ellen fogadni, de a 2.9 nagyon csábító odds, abban a tudatban hogy a spanyoplok már 1szer simán legyőztek minket...

mi a Ti véleményetek?

Idézetet írta: messi88 Dátum szeptember 08, 2010, 14:06:31
sziasztok.

elég érdekes hogy a Tippmix  1.93at ad a magyarokra és 2.12 spanyolokra,   a bet 365 pedig  1.6 magyarok  2.9 spanyolok.
Vki tudja h mi állhat e mögött? ennyire máshog mérnék fel az esélyeseket a 2 iroda?

utálok magyarország ellen fogadni, de a 2.9 nagyon csábító odds, abban a tudatban hogy a spanyoplok már 1szer simán legyőztek minket...

mi a Ti véleményetek?

Nem kell a magyarok ellen fogadnod, mert ez surebet. Tegyél 6004 forintot a magyarokra 1,93-ért és 3996 forintot a spanyolokra 2,9-ért. Mindenképpen nyersz 1588 forintot, feltéve ha a döntetlen nem számít! ;) Ha nyernek a magyarok az meg külön öröm! :)

Jájj, ezek a magyarok mifaszt műveltek :bash: :bash: Olasz-horvát döntő miezmár :bash: :bash:
Negyedikek leszünk :-\ :-\ :-\ :-\

Idézetet írta: executor Dátum szeptember 08, 2010, 15:05:53
Nem kell a magyarok ellen fogadnod, mert ez surebet. Tegyél 6004 forintot a magyarokra 1,93-ért és 3996 forintot a spanyolokra 2,9-ért. Mindenképpen nyersz 1588 forintot, feltéve ha a döntetlen nem számít! ;) Ha nyernek a magyarok az meg külön öröm! :)

Én kiszámoltam tegnap, a döntetlen sajnos számit azt is beleszámolva pedig kb nullás az egész

vazze háromszor fogadtam az eb-n magyar meccsre:
Szerb - magyaron a szerbekre
Görög - magyaron a magyarokra
Olasz - magyaron a magyarokra
GRATULÁLOK magamnak is, meg a válogatottnak is...

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum szeptember 10, 2010, 08:00:26
vazze háromszor fogadtam az eb-n magyar meccsre:
Szerb - magyaron a szerbekre
Görög - magyaron a magyarokra
Olasz - magyaron a magyarokra
GRATULÁLOK magamnak is, meg a válogatottnak is...

Basszus ne is mondd :-\ Olaszok ellen szerencsére már nem tettem minket, de ez a játék... Most értette meg a haverom, hogy a görögök elleni meccs után miért anyáztam!

#54 szeptember 11, 2010, 11:00:27, csacsi1899
Én is megjátszom a Szerbeket Gery...
Ha ez se jön, akkor többet nem teszek vízilabdára.

edit:
közben elolvastam a sportban az előzetest:
A szerbek nagyon fogadkoznak.
Kemény szeint elértük célunkat a négybe jutással.
Biros azt mondja, végig vízben volt az olaszok ellen (Madaras is 42 mp-t pihent), olyan fáradt,, nem tud koncentrálni.

Azt mondom 2-3 góllal kikapunk...

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum szeptember 11, 2010, 10:43:07
Én is megjátszom a Szerbeket Gery...
Ha ez se jön, akkor többet nem teszek vízilabdára.

edit:
közben elolvastam a sportban az előzetest:
A szerbek nagyon fogadkoznak.
Kemény szeint elértük célunkat a négybe jutással.
Biros azt mondja, végig vízben volt az olaszok ellen (Madaras is 42 mp-t pihent), olyan fáradt,, nem tud koncentrálni.

Azt mondom 2-3 góllal kikapunk...

Én már megjátszottam őket, egy iksszel biztosítva. Azért azt se felejtsük el, hogy a szerbek is fáradtak lehetnek, ezért az iksz, de el nem tudom képzelni, hogy nyerjünk, olvasva még a 2 infódat, lehet tolok még a szerbekre, lehet geci dolog, de a fogadás nem az érzelmekről szól..

csak aztán pár lehetőséget kapó fiatal nehogy ismét beszopasson titeket

bár most nem tudom, mit is kívnjak igazából :angel:

Mai kezdetét veszi a férfi Euroliga csoportköre:

11:45 CN Atlètic Barceloneta - ZF-Eger   1,75  6,50  2,60
      
13:15 CN Barcelona - Olympiacos CFP    2,80  6,70  1,65
      
18:00 Szeged Beton - TEVA-VasasPlaket    3,10  6,90  1,55

19:00 Budva - Vojvodina Novi Sad    1,10  11,75  8,50

20:30 Pro Recco - Spartak City Volgograd    1,01  18,00  15,00


Len kupa

19:00 FTC - Cattaro    1,05  14,00  10,50

A Vasast lehet játszani szerintem, de az Eger vereségét is. Igaz azt már kezdik is.

Férfi Euroliga, csoportmérkőzések

17:00 - Olympiacos CFP - HAVK Mladost 3.10  6.90  1.55
17:00 - Spartak City Volgograd - Budva 3.80  7.50  1.40
17:00 - ZF-Eger - Jug CO 1.90  6.40  2.35
18:00 - Jadran CKB - Szeged Beton 1.35  7.75  4.15
19:00 - Vojvodina Novi Sad - Pro Recco 11.50  14.00  1.05
20:00 - Partizan Raiffeisen - CN Barcelona 1.05  14.00  11.50  
20:00 - Primorje EB - CN Atlètic Barceloneta 1.35  7.75  4.15
20:00 - TEVA-VasasPlaket - Primorac Kotor 1.55  6.90  3.10 (SPORT1 ÉLŐ)