Vízilabda

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: oakland23 Dátum augusztus 31, 2010, 13:02:45
A csapat rosterek olyan kis képekkel és nevekkel jönnek be nekem, hogy nem tudom olvasni őket. Azért Casanova az olaszoknál felismerhető  ;) Elég nevetséges a torna weboldala sajnos...

Ha valaki tudja, hogy a csapatnévsorokat hogyan tudom kideríteni, az szólhat.

Jobb klikk, képként lemented, aztán képnőzővel megnyitod, ott már lehet nagyítani. Nem a legkomfortosabb, aláírom. A weboldal meg tényleg nevetséges.  :(

Idézetet írta: benson Dátum augusztus 31, 2010, 12:10:40
Ha minden kimenetelt figyelembe veszünk, azért összességében nem jobbak azok az oddsok. Minden attól függ, ki mire akar fogadni. Lásd a tegnapi szerb-magyart, ott a mi fiainkra kisebb oddsot adtak, mint a netes irodák. Ha vesztes a fogadás (szerbek), tökmindegy mekkora volt az odds. Továbbmegyek. Még azt sem tartom kizártnak, hogy a Sz@rt oddsmesterei jobban rálátnak a kevésbé népszerű (értsd: focihoz, teniszhez, kosárhoz képest) sportágakra, mint a netes kollégáik.

Nyílván arra gondoltam , hogy aki a görögökre akar fogadni, annak éri meg a tippmix ;) De talán abitrázsban is kijönne egy jelentéktelen plusz.

Idézetet írta: oakland23 Dátum augusztus 31, 2010, 13:02:45
A csapat rosterek olyan kis képekkel és nevekkel jönnek be nekem, hogy nem tudom olvasni őket. Azért Casanova az olaszoknál felismerhető  ;) Elég nevetséges a torna weboldala sajnos...

Ha valaki tudja, hogy a csapatnévsorokat hogyan tudom kideríteni, az szólhat.

Jobb klikk, megnyitás új lapon és akkor rá tudsz nagyítani akkor nem kell mentened :)

WoW, köszi Gery! Bár Casanova így sem szebb. Amikor általánosba jártam, az egyik konyhás néni pont így nézett ki.

Ami meg a meccset illeti Gigli kevés lesz a görögök ellen. Ha fogadnom kellene a görögökre tennék. De mivel nem kell, így nem fogadok  ;)

Megnéztem az olasz tablóképet és úgy döntöttem, hogy maradok a női tenisznél. ;D

Idézetet írta: rosco Dátum augusztus 31, 2010, 16:42:37
Megnéztem az olasz tablóképet és úgy döntöttem, hogy maradok a női tenisznél. ;D

Én a női kézinél:)

Ennyire felértékelődött Kleybanova, srácok?  ;)

orosz-szerben jól bekezdtek

első negyed  : 2-7

Montenegro ma elég biztos tippnek tűnik és az 1.3 se rossz :great:

Remek oddsok vannak az over/underekre illetve a hendikre..de amilyen változatos eredmények születnek, ki merne ebbe belenyúlni. Magyar-görögre 18.5 a line, hát stats szerint simán benne van az under.
Hendik közül max a horvát húzható be sztem.

Idézetet írta: demi Dátum augusztus 31, 2010, 16:57:21
Én a női kézinél:)

Hát ja, valamelyik nap megnéztem a helyszínen a Magyar - Macedónt.
Jók a csajainak. Különösen Bódi tetszett...  :-*

Férfi EB:

Utolsó csoportkör, nézzük a meccseket:

Szerbia-Németország: ez a csata dönt a csoportban a második helyről, hiszen a magyarok a papírforma szerint könnyedén verik majd a macedónokat. Nem tudnak előre taktikázni a csapatok, hiszen a másik csoport 2.-3. helye később dől el a horvátok és a montenegróiak között, egyik se kellemes ellenfél és nem is tudják a meccs időpontjában ki, hol fog állni, de nyerni kell a szerbeknek, ez nem kérdés, viszont a 4.5-es hendit kicsit erősnek tartom, Tippem: Németország (+4.5) @ 1.85 bwin

Oroszország-Görögország: annyi tétje van a meccsnek, hogy, ha nyernek az oroszok, akkor szinte biztos, hogy a törökökkel játszanak majd első helyosztó meccsükön, de nem tudom képesek lesznek-e erre, 1.5-es hendivel se egy életbiztosítás a tipp, No BET.

Törökország-Spanyolország: Azt hiszem nem kell nagy tudás, ahhoz, hogy megmondjuk, ez fix kettes! A spanyoloknak nem jött ki jól ez a VB, itt biztos a sikerük, 7.5-es hendiben adják őket, ez csak rajtuk fog múlni, jó lenne live-ban, ha itthon lennék akkor :-\

Magyarország-Macedónia: Nem kérdés melyik csapat az erősebb, de macedónok 6.5-es hendivel jók lesznek. Nem látom a Kemény-legényekben azt az átütő erőt, hogy bárkit is kivégezzenek 7 vagy több gólos különbséggel. És nem is kell, 3-4 gólt közé tesznek, ennyi, Tippem: Macedónia (+6.5) @ 1.85 bwin

Az utolsó két meccsel várok, amíg lemegy a szerb-német, mert az sok mindent befolyásol :)

Addig is GL!

Ez a sok X kezd már kicsit gyanússá válni...

Na de nem is ez a lényeg, hanem egy kérdés:

Azonos pontszámnál a gólkülönbség dönt?

Én ugy tudom, hogy igen!

Női eb-n melyik a tutibb tipp?
a magyar-spanyol 1
olasz-görög 2 vagy az
orosz-holland 1?

Hali!
A középsőt vedd ki.
Az első és a harmadik közül nekem inkább a magyar meccs a szimpatikusabb.