Vízilabda

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Keszthelyi Ritának ma minden bejön  :) ő egyedül megnyeri a meccset az oroszok ellen

Nyertek a csajok  :beerchug:

Érdekesség: ma 3 női vízilabda meccs volt, s mindhárom mérkőzés 11-10 re végződött  :D

Magyarország - Horvátország 8-5
Nagy Viktor  :D :D :D Isten vagy,,, az egész csapat nagyon jól teljesített! Szép volt fiúk!!!!  :beerchug:

Tüzijáték Belgrádban!!!!  :D

Gangl Edina ma Nagy Viktor magasságokban véd !!!! :beerchug: :beerchug: :beerchug:

Magyarország - Olaszország 10-5

Szép volt csajok!!! A döntőben meg vissza kell vágni a Hollandoknak!

Jöhetnek a fiúk  :beerchug:

Hatalmas különbségek vannak a magyar győzelem szorzóiban:

1xbet 2.1
unibet 1.98
winmasters 1.93
bwin 1.9
tippmixpro 1.52

...és persze a montenegrói win szorzói is elég eltérőek!   ;)




A szorzok alapján ennyivel jobbak vagyunk montinal?

Idézetet írta: priest Dátum január 21, 2016, 19:45:37
A szorzok alapján ennyivel jobbak vagyunk montinal?

A szorzók alapján 50-50 volt a meccs, de már Magyarország felé billen. Knapp nem is e miatt írta ezt le nekünk, hanem, hogy ezt ki kell használni  ;)

Ezt elbuziztuk....

De hát ezek vagyunk mi, lényeg hogy Varga megmondta hogy megverjük a szerbeket belgrád közepén. Na persze... mert ugye montenegrót verjük az borítékolható. Útálom ezt amikor valaki nem a soron következő meccsel foglalkozik  >:(

Idézetet írta: Kagawa Dátum január 21, 2016, 21:25:57
Ezt elbuziztuk....

De hát ezek vagyunk mi, lényeg hogy Varga megmondta hogy megverjük a szerbeket belgrád közepén. Na persze... mert ugye montenegrót verjük az borítékolható. Útálom ezt amikor valaki nem a soron következő meccsel foglalkozik  >:(
Pontosan.  :ok:  Vargának akkora volt az arca, hogy már nézni se bírtam vele az interjút... Meg is lett az eredménye, mert ha jól emlékszem a végén kulcshelyzetekben 2-3x tuti hibázott. Kicsit kisebb lenne az arc és nagyobb az alázat, akkor jobb játékos lenne...


Idézetet írta: Pozzato Dátum január 21, 2016, 21:40:20
Pontosan.  :ok:  Vargának akkora volt az arca, hogy már nézni se bírtam vele az interjút... Meg is lett az eredménye, mert ha jól emlékszem a végén kulcshelyzetekben 2-3x tuti hibázott. Kicsit kisebb lenne az arc és nagyobb az alázat, akkor jobb játékos lenne...

Szerintem eléggé várható volt ez ami történt, igazából ez a csapat vagy másfél éve minden meccset bukik gyakorlatilag ami fontos. A vb-n is az első komoly ellenféltől aki szembe jött ki is kaptunk, utána még az ötödik helyért Montenegrótól is.
Ezen az EB-n is már látszott a görögök, sőt, a törökök ellen is, hogy ez egy fegyelmezetlen csapat, eldobálták a labdákat felelőtlenül, néha trükköztek kulcspillanatokban. Arról most nem beszélek, hogy tudásban sincs ott persze messze ahol a régi Kemény Dénes féle nagycsapat.
Én azt nem értem, hogy Benedek miről beszél mikor fejlődésről, meg pozitívumokról nyilatkozik. A horvátok ellen sem azért nyertünk mert annyira jók vagyunk hanem mert az egy foghíjas, motiválatlan horvát csapat volt. Nekik megvolt már a kvóta, a montenegróiaknak nem, láttuk a különbséget hozzáállásban. Tényleg nem bántani akarom Benedeket, nagyon nagy játékos volt, de ez a csapat jó ideje egy helyben topog.

Tehát ha Benedek azt mondja szerinte fejlőik a csapat, de te meg ezt kétségbe vonod, akkor neked van igazad, mert te annyira benne vagy a sportban, hogy nem csak akkor nézel vízilabdát amikor a válogatott játszik..Tehát egy laikus jobban tudja annál az embernél aki kb 30éve ebben a sportban mozog. Aha,oké.

Szép volt csajok, Szép volt csajok, Szép volt csajok, Ria-Ria Hungária!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nem emelnék ki senkit, csapatként nyertük meg az EB-t. Hihetetlen

Köszönjük!!!!!!!!!!! :beerchug: :beerchug: :beerchug: :beerchug: :beerchug: :beerchug:

Megérdemelték!

Idézetet írta: gerry Dátum január 21, 2016, 18:04:23
Tüzijáték Belgrádban!!!!  :D

Valóban :ok: :beerchug: Szép volt csajok!!!!!!!!!!!!