Partysports

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ugyanaz, mint a Bwin/Premium. Amiért nyitottam neki külön oldalt az az, hogy a kaszinó és a letölthető póker részlegükben van egy ilyen napi ajándék akció, ahol minden nap lehet nyerni valamit, gyakran befizetés nélküli bónuszokat is.
Kaszinó: My account \ Promotions \ The Riddle
Póker: Rewards \ Promotions \ Winter Winners

Nálam nincs "the riddle"

Hali ! Koszi..
nekem mindkettonel van... sokat jatszottam itt. lehet visszaszokom:)


Sportfogadás részen itt mennyi a maximum tét?
Régi reges, és újonnan nyitott számla is érdekelne!

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum december 26, 2015, 13:12:46
Sportfogadás részen itt mennyi a maximum tét?
Régi reges, és újonnan nyitott számla is érdekelne!

Ha kiválasztod az oddsot, a MAX. tétre kattintva kiírja mennyi a maximum tét.

Idézetet írta: Zebirus Dátum december 26, 2015, 13:32:02
Ha kiválasztod az oddsot, a MAX. tétre kattintva kiírja mennyi a maximum tét.

Köszi! De ez csak akkor működik, ha van náluk számlád, ami nincs lekorlátozva, és van rajta pénz (ha nincs rajta, akkor a max tét nem a valódi max tétet írja)
Nekem nincs ilyen, szóval nem tudom megnézni, azért kérdeztem.
Ráadásul a bwin csoportnál a limit nem azonos az új, és régen regelt számláknál sem.

Megnézhetném még a szabályzatukat is, de az meg köszönő viszonyban sincs a valósággal.

Szóval a kérdésem:
Sportfogadás részen itt mennyi a maximum tét?
Régi reges, és újonnan nyitott számla is érdekelne!

Idézetet írta: Zebirus Dátum december 26, 2015, 12:08:39
Csak ma: 5$ vagy 10$ sportfogadásbónusz
https://hu.partypoker.com/whats-going-on/promotions/big-party-giveaway.html

Nem kell választani, 2 befizetéssel mindkét kód felhasználható!    :)
Euróban számolva 4,57 illetve 9,14 bónuszt ad.

#8 május 22, 2016, 21:56:30, sbrzol
1 NBA player fogadás után,  a max bet 50 EUR volt (regelés utáni első fogadásra ??? ),  annyit tettem fel rá 1.85-ön,  nyertes lett

kaptam egyből egy 50 EUR nyerési limitet  a fő piacra (marketre) (Golden State 1.65- re 30 EUR-t enged)

míg a player fogadás nyerési limitje   2.5 EUR lett   ( szóval 1.35 EUR- t tudok feltenni az 1.85-re )

szánalom, az ilyen irodákat betiltanám , nem engedném hogy működjenek  (tehát csak akkor adnék licenszet, ha ilyet nem csinálhatnának)

ezt csak a kelet európaiakkal csinálják..

Nagyon kedvesek megint dobtak 5 dollár készpénzt, semmi forgatás nincs rá. Idén ez már a 3. tőlük pedig nem is játszom náluk soha.

A poker kliensen lépjetek be lehet mindenki kapott.

Idézetet írta: fanatic Dátum május 29, 2016, 12:07:28
Nagyon kedvesek megint dobtak 5 dollár készpénzt, semmi forgatás nincs rá. Idén ez már a 3. tőlük pedig nem is játszom náluk soha.

A poker kliensen lépjetek be lehet mindenki kapott.

Ez csúnya volt.  :( Mohón letöltöttem a pókerkliens de amikor beléptem nem találtam semmi potyapénzt.  :'(

nincs rögtön az egyenlegen, a bönusz ajánlatoknál kell elfogadni


Köszönöm,néztem.Én nem kaptam.Még az is lehet  bónuszvadásznak tartanak.Vajon miért?  ::)

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum május 30, 2016, 18:50:13
Köszönöm,néztem.Én nem kaptam.Még az is lehet  bónuszvadásznak tartanak.Vajon miért?  ::)

Szerintem akinek jön róla email, csak az kapott.
Ha most nem kaptál, nem jelenti, hogy máskor sem fog jönni, nem küldenek automatikusan mindig mindenkinek, valószínűleg a kevésbé aktív játékosokat "piszkálják meg" időnként.

Lényegében én is csak akkor játszom náluk, ha bónuszt adnak, nekem mégis múlt hétfőn jött üzenet az 5 euróról és elérhető is volt a számlán...
Volt náluk pár tíz euróm, de két hónapja egyetlen fogadást sem tettem...