Partysports

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szerda esti kifizetést hétfő délután teljesítették skrillre. Nem siették el.

Hali!
A kaszinó részen új promó! Moneybags!
Kaparós játék ismét, 7 napig.

Hali!
Ez a Moneybags promó: ma beadott 25 free spins, de csak akkor adja ha fizetek is be.

Congratulations! You have got new free spins. Deposit and activate your free spins. You can use them right after:


MONEYBAGFS25
25 free spins
Deposit and activate now!
Deposit by 11/5/2016 8:19 AM

Idézetet írta: lulu65bj Dátum november 02, 2016, 08:30:54
Hali!
Ez a Moneybags promó: ma beadott 25 free spins, de csak akkor adja ha fizetek is be.

Congratulations! You have got new free spins. Deposit and activate your free spins. You can use them right after:


MONEYBAGFS25
25 free spins
Deposit and activate now!
Deposit by 11/5/2016 8:19 AM

Nekem tegnap adta ugyanezt.
A befizetés készpénz marad, a pörgetések 0,5 euró értékűek voltak és a belőlük származó nyereményt 10-szer kell forgatni. (Más játékokat is beszámít, nem csak azt a néhányat, ahol a freespinek felhasználhatóak)
Olyan szempontból korrekt az ajánlat, hogy nem kell a saját pénzed kockáztatnod, elég, ha a pörgetések nyereményével lépsz be egy játékhoz és próbálod kipörgetni tízszer.

lulu65bj és társai:
nagyon szépen köszönjük, hogy megosztjátok ezen kaszinós lehetőségeket (ajánlatok, ingyen pörgetések stb.) velünk, de arra kérünk, hogy ezt a kaszinós fórumrészlegen tegyétek:
http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/board,262.0.html

Köszönjük.  :beerchug:

Mivel lejárt a skrilles befizetésem (több mint 180napja volt) így kénytelen voltam bankszámlára lekérni a pénzem. Király lenne ha karácsony előtt megjönne de az esély rá kb 0. Skrillre netellerre 3nap, akkor bankszámlára biztos több. MAjdnem 2017ben kicsit szánalmas, főleg hogy egy ismert póker oldalról van szó. Nem csodálkozom hogy egyre kevesebb játékos játszik ilyen kifizetési idők mellett.

Sziasztok!

Tegnap befizettem 120 eurot, sikerült ma reggelre felvinnem 990 eurora kaszinóval, tovább nem kockáztatok.

Tegnap elküldtem a személyim és lakcímkártyám másolatait, feltöltöttem, de azóta még semmi, még nem engedi a rendszer a kifizetést.

Ezek tényleg ilyen csiga lassúak?


PDC

Hali!
Igen, én is így emlékszem, elég sok idő mire hitelesítenek. Ezt ki kell várni.

Szia!

Köszönöm a választ!

Kivárom, nem játszom tovább, ez már az én pénzem!!!


Idézetet írta: PDC Dátum január 21, 2017, 13:32:29
Szia!

Köszönöm a választ!

Kivárom, nem játszom tovább, ez már az én pénzem!!!

Most magadat nyugtatod? :D

Magamat :)

Régen sokszor elbuktam, betettem 20-30 eurot vagy néhány ezer forintot és amikor ment a fogadás, nem gondoltam arra hogy veszíthetek.

Most ez nekem nagy összeg, ezért nem kockáztatok tovább.


7. éves fogadok, sok mindent megéltem, megfizettem a tanulópénzt, VASTAGON...

Idézetet írta: PDC Dátum január 21, 2017, 14:25:55
Magamat :)

Régen sokszor elbuktam, betettem 20-30 eurot vagy néhány ezer forintot és amikor ment a fogadás, nem gondoltam arra hogy veszíthetek.

Most ez nekem nagy összeg, ezért nem kockáztatok tovább.


7. éves fogadok, sok mindent megéltem, megfizettem a tanulópénzt, VASTAGON...

Azért a hitelesítést inkább akkor érdemes megcsináltatni mindenhol, mikor még nem fizettél be vagy még nem nyertél sokat...
Kisebb eséllyel fognak kötekedni a "gázosabb" irodák.

Ez az iroda "gázosnak" számít?


Szerintem nem. A kifizetések rendben vannak. Azt szokták írni hogy 3 munkanap is lehet. Ha jól néztem vissza az én esetemben a hitelesítéshez kellett 2 munkanap.

Idézetet írta: PDC Dátum január 21, 2017, 16:09:12
Ez az iroda "gázosnak" számít?

Nem gázos szerintem sem, kedd reggel 8:20-kor kértem kifizetést netellerre, 9:05-kor érkezett meg...
Azért érdemes úgy hozzáállni, hogy bármelyiknél lehet gáz, főleg, amíg nem azonosítottak.  :)