Bingójáték a nagy bingó téma.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nem tudom, hogy milyen szisztéma szerint, de Unibet ad kevéske pontot vásárolt játék nélkül is. Nem tudom pontosan, hogy mire, lehet hogy napi belépésre vagy napi akár ingyenes játékra is, de valami van mert én kaptam már így 2x is pontosabban csak akkor tűnt fel kétszer amikor éppen elérte a keréken a határt és pörgethettem.

Idézetet írta: mx21 Dátum február 10, 2016, 16:25:59
Nem tudom, hogy milyen szisztéma szerint, de Unibet ad kevéske pontot vásárolt játék nélkül is. Nem tudom pontosan, hogy mire, lehet hogy napi belépésre vagy napi akár ingyenes játékra is, de valami van mert én kaptam már így 2x is pontosabban csak akkor tűnt fel kétszer amikor éppen elérte a keréken a határt és pörgethettem.
Lehet,de csak minimálisat,hiszen hiába játszik az ember pl.napi 30-at sokra nem megy vele.Ha pontok,akkor a bingón belüli játékokra,ahol rulett is található,arra ugyanúgy ad,sőt ez annak éri meg igazán,aki ismeri a fedettségeket,csak ne legyen 0,az is beleszámit. :ok:

Sok sikert mindenkinek mert megint szarul kezdődik beten :D

Idézetet írta: bryan_65 Dátum február 10, 2016, 20:23:02
Sok sikert mindenkinek mert megint szarul kezdődik beten :D
Ez az sn9982 tudhatd valamit,napi szinten hozza a nyereményeket és az 5fontokat-bet365oldalén,természetesen ma is valaki 2x nyert és elvitt 10fontot,nekem eddig egyszer sem sikerült,hiába volt most is 3szelvényem 1számra.Érdekes,hogy wh-n hiába az 1000ember,ott azért nincs olyan,hogy ne lenne esélyem-1szám,igaz sosem nyerek,de az már más kérdés.Unibetet kipróbáltad,már mint az ingyeneseket?

#214 február 10, 2016, 21:34:33, bryan_65
Idézetet írta: fili76 Dátum február 10, 2016, 21:09:48
Ez az sn9982 tudhatd valamit,napi szinten hozza a nyereményeket és az 5fontokat-bet365oldalén,természetesen ma is valaki 2x nyert és elvitt 10fontot,nekem eddig egyszer sem sikerült,hiába volt most is 3szelvényem 1számra.Érdekes,hogy wh-n hiába az 1000ember,ott azért nincs olyan,hogy ne lenne esélyem-1szám,igaz sosem nyerek,de az már más kérdés.Unibetet kipróbáltad,már mint az ingyeneseket?
Jaja délután is nyert. Engem kajak nem zavarna csak akkor adna nekünk is így napi szinten. De ez a kivételezés megy az agyamra. :D
Igen voltam pár unibetesen ma. Nem rossz csak türelem kell oda is. ;) Sőt elnézve a többiek nyereményét lehet saját pénzből is jó lenne.. de nem nagyon költök ilyenre.

sn9982 +5 font beszaroooooook :D


Idézetet írta: bryan_65 Dátum február 10, 2016, 21:13:08
Jaja délután is nyert. Engem kajak nem zavarna csak akkor adna nekünk is így napi szinten. De ez a kivételezés megy az agyamra. :D
Igen voltam pár unibetesen ma. Nem rossz csak türelem kell oda is. ;) Sőt elnézve a többiek nyereményét lehet saját pénzből is jó lenne.. de nem nagyon költök ilyenre.

sn9982 +5 font beszaroooooook :D
Valakinek ilyen szerencséje van néztem én is miután irtam újabb 5font neki.Én meg játszok pár hónapja napi-esti szinten csak délután kihagyok persze párat,mégsem sikerül és villogtam vagy 100alkalommal.Saját pénzből,hát nem tudom,ez is változó,tegnap azt olvastam,hogy valaki 300eurot bukott max szelvényszámmal 1óra alatt,egy másik még nagyobb összeget,valakinek meg szerencséje van.Én 50eurot buktam még karácsonykor,én is próbáltam max szelvényt és 1euros jegyeket,mégsem jött semmi,lehet legközelebb megpróbálnám,nyernék ki tudja.A szerencsekerék tetszik,de semmi nagyot nem hozott,pedig örültem volna 20euros készpénznek középen. :ok:

Én most megint neki álltam 10k-val kijátszani a mobilos duplázós promót. Eddig nyertem 10fontot és +4fontban vagyok. Ha meg lesz az 50font nyeremény  de el is bukom mind a 10k-t akkor is +10k lesz a nyereség.

Idézetet írta: bryan_65 Dátum február 10, 2016, 21:13:08
Jaja délután is nyert. Engem kajak nem zavarna csak akkor adna nekünk is így napi szinten. De ez a kivételezés megy az agyamra. :D
Igen voltam pár unibetesen ma. Nem rossz csak türelem kell oda is. ;) Sőt elnézve a többiek nyereményét lehet saját pénzből is jó lenne.. de nem nagyon költök ilyenre.

sn9982 +5 font beszaroooooook :D

Én saját tapasztalatomból azt mondom egy próbát megér befizetni Unibetre, ha épp jókor szállsz be örülsz ha nem hát nem... Nekem szerencsém volt gyakorlatilag kezdetektől a pluszból játszottam (még nincs egy hete hogy játszok és 128-as szinten vagyok, el lehet képzelni mennyit adott), az más kérdés hogy utólag jó nagy hülye voltam hogy nem vettem ki többet de ugye ki tudja mikor áll meg... Én nem úgy nyertem egyébként hogy sokszor vittem a fődíjat hanem voltak jó 1-2 óráim amikor mondjuk 2x elcsíptem a jackpotot. Viszont ment el úgy 40-50 ezer hogy órákig szó szerint semmit nem adott és ezt nem úgy kell elképzelni hogy 9-15 ezerért megvettem az összes Arena jegyet mert akkor negyed óra alatt elmegy, hanem ugyan összes jegyet megvéve de játékonként 1500-2500 forintonként...

ilyen volt amikor szeretett Unibet ja és itt látom hogy már több mint egy hete játszok :)

Olyan volt már nektek, hogy két szelvény is pirosan villog, 1Tg a fullhoz,
és mind a kettőn ugyan az a szám hiányzik :crazy:
:D

Idézetet írta: Wonder68 Dátum február 10, 2016, 22:42:44
Olyan volt már nektek, hogy két szelvény is pirosan villog, 1Tg a fullhoz,
és mind a kettőn ugyan az a szám hiányzik :crazy:
:D
szívás

Idézetet írta: ncis88 Dátum február 10, 2016, 21:50:33
Én most megint neki álltam 10k-val kijátszani a mobilos duplázós promót. Eddig nyertem 10fontot és +4fontban vagyok. Ha meg lesz az 50font nyeremény  de el is bukom mind a 10k-t akkor is +10k lesz a nyereség.
Publikus, hogy milyen szisztémával játszol -értem ez alatt, hogy max szelvényt veszel vagy válogatsz bizonyos szempon szerint- ?

A promó csak néhány teremre szól, ezek közül mindig kis létszámúban játszok. Bargain Basement, most épp Holiday Shop. Utóbbiban átlag 20ember, max, azaz 36db 0.10fontos tickettel. Jelenleg +1000forintban vagyok, de összejött tableten az 50font nyeremény, így hétfőn kapok 20k casht.

Idézetet írta: Wonder68 Dátum február 10, 2016, 22:42:44
Olyan volt már nektek, hogy két szelvény is pirosan villog, 1Tg a fullhoz,
és mind a kettőn ugyan az a szám hiányzik :crazy:
:D
Nálam már volt 1x a max villogásom meg 5szelvény volt egyszerre,igaz akkor sem nyertem. ;D

Idézetet írta: mx21 Dátum február 10, 2016, 23:00:54
Publikus, hogy milyen szisztémával játszol -értem ez alatt, hogy max szelvényt veszel vagy válogatsz bizonyos szempon szerint- ?
Szerintem max szelvényszám és minél kevesebb ember a nyerő.Persze attól függ mennyi pénzed van.Aki 1-2fontot nyer,az max szelvényt csak az 1-2pennysből tud venni,ahol nekem is sikerült 2alkalommal is megforgatnom az ingyenesen nyert összeget.Unibeten kis pénzeseknek-nekem is-érdemes a grand prix teremben játszani és a pódiumban az 1centes szelvényeket és maxot venni,ugye ahol 120 szelvény van és ugye ez csak 1,20euro.Ha chat játék is van,ahol 4-5emberke játszik és szerencsénk esetén nyerünk 2fontot,akkor még pluszba is kerülünk a sorsolástól függetlenül.Majd 8-8játékot kipróbálok én is,ami 20euro,ha feltornázom a bónuszaimat.csak tudnám,hogy mennyi összeg kellene 1szerencsekerék megforgatáshoz.Kár,hogy nem irják ki,igaz 30eurot érdemes rászánni,mert ugye akkor bekerülünk a Grand Slam terembe ahol nincs sok ember és ingyenesek is vannak,egy kis szerencse esetén még ott is tudunk nyerni.

Idézetet írta: mx21 Dátum február 10, 2016, 22:26:51
(még nincs egy hete hogy játszok és 128-as szinten vagyok,

Ezen a szinten a kör közepén mekkora összeg van? Alkalmanként látom felvillanni, hogy egyes szobákban elviszik a "jackpotot", 22.500 volt, amit most, legutoljára láttam.