Bingójáték a nagy bingó téma.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Azt sosem fogom megérteni,hogy ilyen Tatska7,77,777,22.....stb.felhasználót miért nem tiltanak,aki naponta nyer unibeten,tegnap 2x ma előbb megint Ő nyert 5,50eurot-bingója lett.Ha a chaten sokan kiakadnak azt a moderátornak nem kellene jelentenie,utánanézetnie,mi is a helyzet,vagy tényleg ekkora ez a nagy Tatska család és mindenki máshol lakik?Bosszantó...és még van ilyen pár ember.Wh-n hiába van relativ kevés ember 1órája játszom,de 4nél kevesebb számra még nem voltam a bingótól.....

Idézetet írta: fili76 Dátum február 20, 2016, 10:08:13
Azt sosem fogom megérteni,hogy ilyen Tatska7,77,777,22.....stb.felhasználót miért nem tiltanak,aki naponta nyer unibeten,tegnap 2x ma előbb megint Ő nyert 5,50eurot-bingója lett.Ha a chaten sokan kiakadnak azt a moderátornak nem kellene jelentenie,utánanézetnie,mi is a helyzet,vagy tényleg ekkora ez a nagy Tatska család és mindenki máshol lakik?

Talán azért mert az unibet-nek nem egy bingo oldala van. Bár az új szabályzat már tiltja a több számlát. Régebben nem volt gond. Nekem se egy van.

Idézetet írta: mathero Dátum február 20, 2016, 11:28:40
Talán azért mert az unibet-nek nem egy bingo oldala van. Bár az új szabályzat már tiltja a több számlát. Régebben nem volt gond. Nekem se egy van.
Nem tudom én csak egyről tudtam,de nem is ez a lényeg.Csak bosszantó,ma reggel is 2szelvényen várok egy számra,hát ki nyer Tatska22,tegnap este szintén,ma reggel sora után persze mindjárt jön a számom.Természetes,hogy kiakadnak az emberek ez miatt,pláne,ha nyernél pár eurót Te is,és ki nyer ugyanaz a név naponta 2-3x.Lehet,ha mindenki csak 1számlával játszana nem lenne minden sorsolásnál 600-700ember,csak 2-300.Bryan_65-nek irtam pont a múltkor,hogy rövid pár hónap alatt mennyire megnőtt a bingósok száma.

Ma free speed bingó a wh-n délután 4-5,ha jól tudom.Legalább ezt nem törlik el,vasárnaptól szerdáig van 1órácska minden nap.Tegnap nyertem 2oldalon is,az összegek rekordokat döntögetnek....Wh-2penny,unibet-5cent. ;D

Idézetet írta: fili76 Dátum február 21, 2016, 07:56:07
Ma free speed bingó a wh-n délután 4-5,ha jól tudom.Legalább ezt nem törlik el,vasárnaptól szerdáig van 1órácska minden nap.Tegnap nyertem 2oldalon is,az összegek rekordokat döntögetnek....Wh-2penny,unibet-5cent. ;D
xDDD Röhej am.. nekem semmi se jött szal gratula az is valami! ;D WH-n eddig mindig esett valami most legalább megszakadt a sorozat. :D

Idézetet írta: bryan_65 Dátum február 21, 2016, 08:52:38
xDDD Röhej am.. nekem semmi se jött szal gratula az is valami! ;D WH-n eddig mindig esett valami most legalább megszakadt a sorozat. :D
Hát az.....gondolkodom is rajta erősen,hogy mire költsem,de eddig semmi nem jutott az eszembe.Lehet gyűjtöm,amig lehet.Bezzeg ez a Tatska.....előbb ismételten megosztott bingó-2,75 most a 777accountjával és,hogy ne utáljam,hol van még a nap vége,nálam már kaycellas magasságokban jár,aki már wh-n is nyer...  ;D

WH csak ledobta a FH-t :)

Apropó, mikor lesz a speed bingo?

Idézetet írta: ncis88 Dátum február 21, 2016, 12:49:31
WH csak ledobta a FH-t :)

Apropó, mikor lesz a speed bingo?
Ma free speed bingó a wh-n délután 4-5.itt dobhatná már az fh-t. ;D


Idézetet írta: ncis88 Dátum február 21, 2016, 12:53:46
melyik teremben?
Boutique teremben.Hétfőn 10-11,kedden 13-14,szerdán pedig 20-21 óra között.



A másik acon (tabletről)  Elvittem felesbe a FH-t a speeden 7font cash :)

Huha nyertem Bet365-n FH-al 5 fontot

A centek,pennyk nyerése tegnap folytatódott,25penny-bet365oldalán.Úgy néz ki ennyit érdemlek mindenhol.Unibeten 2centes téten tudtam 2alkalommal pörgetni,hátha sikerül felvinni 10centig aztán fogadok belőle,de semmit nem adott.De még maradt 1centem.Tegnap is 6-7alkalommal voltam 1számra,volt 2szelón is,de sehol nincsen szerencsém.25pennyből is veszek 25szelvényt,szinte esélytelen,mert ugye szinte csak 1pennys szelvényeket vehetek ebből a rengeteg összegből. ;D