Bingójáték a nagy bingó téma.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Tegnap bet365 bingón este 2,5 Font bónusz jött, 4x-es forgatás után 11 font.

Idézetet írta: fili76 Dátum január 18, 2016, 07:31:46
Én bet365 oldalán fél 11ig játszottam,50pennyt nyertem amiből persze nem tudtam semmit sem csinálni,vettem rajta 25szelvényt a max 36ból és 45ember között nem volt szerencsém.Tegnap rengetegszer villogtam,de más nem jött sehol sem.Csak egyszer nyernék 5fontot,abból azért nagyobb a variációs lehetőség,de 2font volt eddig a maximumom.Unibeten már az első ingyenesen 250ember van.
Végül később megtört a jég és adott 1 fontot, de ennyit elég esélytelen megforgatni 4x az a gond..
De legalább adott végre. :)

Egy tag bargain teremben free bingon 205 fontot nyert kb.. :D :D

Idézetet írta: bryan_65 Dátum január 18, 2016, 09:33:54
Végül később megtört a jég és adott 1 fontot, de ennyit elég esélytelen megforgatni 4x az a gond..
De legalább adott végre. :)
Én nemrég értem haza,vettem is max jegyet vagy az közelit variety teremben és bogof teremben 12-14 ember és semmi nyeremény,jó ez a nap,persze egy szerencsés elvitte mindhármat,nekem hiába a max szelvények semmi nem jött.1x nyertem 0,72fontot,de akkor 4,50fontért vettem jegyeket,de ugye ez is bukás,meg ezt az összeget még hozzácsaptam,hogy másikban maxot vehessek,hiába az 1000pont meg a bingó bónuszok,ha nincs szerencséd,hiába a max szelvény is.Szerencse gyere haza  ;D

Idézetet írta: fili76 Dátum január 18, 2016, 15:51:15
Én nemrég értem haza,vettem is max jegyet vagy az közelit variety teremben és bogof teremben 12-14 ember és semmi nyeremény,jó ez a nap,persze egy szerencsés elvitte mindhármat,nekem hiába a max szelvények semmi nem jött.1x nyertem 0,72fontot,de akkor 4,50fontért vettem jegyeket,de ugye ez is bukás,meg ezt az összeget még hozzácsaptam,hogy másikban maxot vehessek,hiába az 1000pont meg a bingó bónuszok,ha nincs szerencséd,hiába a max szelvény is.Szerencse gyere haza  ;D
Nyugi beten én bementem egy terembe voltak 18-n, de úszott is az 1 font. Ez van sajna. Majd lesz szerencsénk reméljük. :D

Tegnapi 5 fontot nem sikerült megforgatni. Kártyás játékra mentem, max. szelvényt vettem. 9 lapomból 8 villámgyorsan kijött, már csak a kör 7-es hiányzott, de a következő 8-10 lapból hiába jött 6 kör...

E bónuszokat mennyi idő alatt kell megforgatni? Ha hétfőtől-hétfőig gyűjteném és utána egyszerre forgatnám meg az esetleges nyereményeket az belefér?

Do you need a holiday?

Come and join in the fun from Monday 18th to Sunday 31st January.

Be in with the chance to win one of five £1,000 travel vouchers!

Simply enter the bonus code HOLIDAY, then for every £1 staked on Bingo tickets, £5 staked on Scratch Cards or £10 staked on Slots, you will gain one entry to the prize draw.

Idézetet írta: GazembR Dátum január 18, 2016, 16:30:53
Do you need a holiday?

Come and join in the fun from Monday 18th to Sunday 31st January.

Be in with the chance to win one of five £1,000 travel vouchers!

Simply enter the bonus code HOLIDAY, then for every £1 staked on Bingo tickets, £5 staked on Scratch Cards or £10 staked on Slots, you will gain one entry to the prize draw.

Ez WH-en van? A bingó résznél kell megadni a kódot minden nap?


Akkor ha a gyenge angol tudásommal jól értelmezem minden nap be kel írni a kódot és 1-5 és 10 fontos kis nyeremények közül valamelyiket lehet nyerni minden nap?

Tényleg gyenge az az angol..

Ez a promó arról szól, hogy játssz bingón 1 fontért  kaparóson 5fontért gameseken 10fontért és ezekért 1jegyet kapsz egy 1000fontos sorsolásra.

Csodálkoztam is miért vagy ilyen "izgatott" a promó miatt.  ;D

Hát igen, nem egy nagy no deposit promó, de, ha már játszik valaki aki nem ingyen pénzből / talált bónuszokból hanem fizet be,  az akár ki is próbálhatja, aztán ha már úgy is játszik, ugyan mindegy... meg amúgy is ha bármi promót találok, beirom, megosztom  :angel:

Na egy bot most nyert 500 fontot. De chatba semmi reakció tőle.. Biztos mindennapos ez.. :D (bet365)

Idézetet írta: bryan_65 Dátum január 18, 2016, 20:34:11
Na egy bot most nyert 500 fontot. De chatba semmi reakció tőle.. Biztos mindennapos ez.. :D (bet365)
Én még nem is láttam olyat,hogy valaki nyert volna nagyot a super bonanzában úgy,hogy nem ingyen játszik,hanem pénzért.Wn-n már többször előfordult.Én unibeten 1számra vártam előbb egyedül-1,70-jöhetett volna,de hiába húztak még 7számot,nem volt szerencsém,pedig az első 4-nél a közelemben nem volt senki sem.300játékos volt,már az első ingyenes sorsolásnál.Itt tudja valaki,hogy mennyit kellene megforgatni ahhoz,hogy valaki új szintet érjen el?Én pl.most vagyok a 17.szinten.Itt is rengetegszer ugyanazok a játékosok nyerik a hatalmas bónuszokat,tegnap valaki elvitt majd 3000eurót.A chat játékokat meg nem is mondom,valaki naponta 3-4alkalommal is nyer,az nem rossz 8euro ingyen minden nap,plusz még ha szerencséje is van....