Bingójáték a nagy bingó téma.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Knapp Dátum március 29, 2016, 23:23:50
Nekem euró számlám van, de mikor 5 fontos visszatérítés van valamelyik slotra, akkor ott fontban adják a visszatérítést is, így kb. 6.5 euróért (ekkora veszteségig) szoktam játszani.
Március 21-én 5 fontot, 6,42 eurót adtak így vissza.

Arra rákérdezhetsz, hogy szerintük hány fontért játszottál valójában!
Olyasmit el tudok képzelni, hogy az euró-font oda-vissza váltások miatt néhány penny különbséget sikerül kimutatniuk, s ha csak 4,99-ért játszottál szerintük, akkor ugye nem kell elfogadniuk a feltételek teljesítését.
Ennek mondjuk ellentmond, ha közben rendszerüzenetet meg kapsz az 5 font elköltéséről...

Egyébként azt most biztosan tudod, hogy végül melyik két napért nem kaptad meg a tojásokat?
Ha erre a két 5 fontos napra mutogatnak, akkor viszonylag könnyű dolgod van a "bizonyításnál"...

Köszi az újabb ötletet, rákérdezek hogy szerintük mennyiért játszottam. Így hogy mondod ezt az oda-vissza váltást, az lehetséges hogy az első pár napban azért fogadta el mert más volt az exchange rate. Az utolsó "költős" napon meg pont úgy alakult hogy csak 4,99-re jöjjön ki. Hmmm  :-\

22.-re, 24.-re és 26.-ra nem kaptam. 24.-re nem is akartam, mert a tízest nyereség nélkül kellett volna elveszteni. 22.-re azt mondták hogy én sloton játszottam, pedig bingón kellett volna. Pedig azt írta a terms hogy bingóra, slotra, vagy kaparósra kell költeni. Már nem elérhető a szabályzat, de a hivatalos william hill bingo facebookon rákérdeztem privátban és igazam van, bármire el lehetett költeni a bingó lobbyn belül. Na ez a durva hogy még ezt is bizonyítanom kell... 26. -án az a gondjuk hogy nem nyomtam el 5-5 fontot a bingó-slot kombón. Elküldtem nekik a historymat, ott van a 25x0.2 font és a bingós 1.66, 1.66 plusz 1.68 font jegyvásárlás. Az az egyetlen gondjuk hogy eurós a számla. Itt jöhet a képbe amit írtál, pennys miss, amire majd rá is kérdezek hogy ők mennyit számolnak. Gyakorlatilag ez az egyetlen elképzelhető forgatókönyv amikor igazuk lehet.

De van itt ellentmondás elég. A promó utolsó előtti napján azt mondja a supportos hogy az első napot kivéve a rendszer szerint nem írtam be kódot. Pedig az első hat napból ötre kaptam felugró ablakot, hogy megvan a tojás- a hiányzó egyre ugye nem is vártam, mert nem csináltam meg. És ahhoz képest hogy a rendszerük szerint csak az első és utolsó napra írtam be kódot, kaptam hat tojást  :D A másik hogy a szabályzatban semmi kikötés nem volt az eurós számlákra, első nap rákérdeztem live chaten és mondták hogy tíz euró az jó tíz font helyett. Akár azt a beszélgetést is előkereshetnék nekem, nyilván meg kell lennie.

Szóval fullos a káosz. De én továbbra is úgy vagyok vele hogy ha nem volt a szabályzatban semmi az euróról, és én egyébként is FONTért vettem jegyet, meg slotoztam, akkor ennek mi köze a számlám pénzneméhez? Ez az amit nem igazán értek. Szerintem igazam van. És szerintem leszarják  :police:

Miután azt is megkérdeztem hogy hova fordulhatnék még a william hillen kivül, hiszen igazam van, válaszoltak egy olyat hogy kindly várjak amíg a bingo management rendesen átnézi. Hja, eddig mit csinált?  :redchug: Az meg kicsit vicces hogy a termsben, illetve a követelményeknél soha nem szerepelt így, de most már másodjára mutatják nekem: spend 10 GBP/13 EUR... Ez számomra továbbra is értelmezhetetlen.

Idézetet írta: alexthebest Dátum március 30, 2016, 11:19:30
Miután azt is megkérdeztem hogy hova fordulhatnék még a william hillen kivül, hiszen igazam van, válaszoltak egy olyat hogy kindly várjak amíg a bingo management rendesen átnézi. Hja, eddig mit csinált?  :redchug: Az meg kicsit vicces hogy a termsben, illetve a követelményeknél soha nem szerepelt így, de most már másodjára mutatják nekem: spend 10 GBP/13 EUR... Ez számomra továbbra is értelmezhetetlen.

Saturday 19th 
Players must enter the code EGGHUNT to qualify for 1 Egg.
Sunday 20th March
Players must enter the code EGGBERT and then stake £10 cash on Bingo Tickets between times stated in clause 1, to qualify for 1 Egg.
Promo Code must be entered prior to any stakes for them to count.
Monday 21st March
Players must visit our Facebook Page and follow instructions on how to qualify for 1 Egg.
Tuesday 22nd March
Players must make a successful deposit of at least £10 cash and play this through on any Bingo Game, Slot or Scratch Game.
Reverse withdrawals will not be counted as a deposit.
Wednesday 23rd March
Players must enter the code CRISPYBACON and then stake £5 cash on Bingo Scratchcards between times stated in clause 1, to qualify for 1 Egg.
Promo Code must be entered prior to any stakes for them to count.
Thursday 24th March
Players must enter the code SHELLY and then stake £10 cash on Bingo Tickets between times stated in clause 1, if you don't win anything you will qualify for 1 Egg.
Promo Code must be entered prior to any stakes for them to count.
Friday 25th March
Players must enter the code YOLK and then stake £10 cash on mini Dragons Slot between times stated in clause 1, to qualify for 1 Egg.
Promo Code must be entered prior to any stakes for them to count.
Saturday 26th March
Players must enter the code EGGCITING and then stake £5 cash on Bingo Tickets and £5 on Slots or Scratchcards between times stated in clause 1, to qualify for 1 Egg.
Promo Code must be entered prior to any stakes for them to count.
Sunday 27th March
Players must enter the code EASTER to qualify for 1 Egg.

A bingó lobby-ban gondolom utána tudsz nézni milyen napon használtad fel vagy teljesítetted-e a követelményeket a beírt kódhoz.

Köszi. 24 kivételével mind megvolt. 22.-én is direkt rákérdeztem a befizetésre, szóval befizettem, lenyomtam tízet bingós sloton. Erre szerintük azért nem kaptam mert bingón kellett volna  :D Ott van, szinte bármire lehet.  :uglystupid2: (közben meg jött a felugró ablak hogy megkaptam a tojást...)

De köszi, szépen gyűlnek az ügyvédi mappámban a bizonyítékok  ;D ;D

"We have checked your account and we can confirm that you have indeed won a total of 7 eggs. Apologies for the confusion on this and for the inconvenience this may caused you. We have credited your winnings worth 12.54 EUR."

:) Félmegoldás, ráadásul sehol egy magyarázat hogy miért nem nyolc, illetve egyáltalán miben hibáztak... Mindegy, most már nem érdekel, félig-meddig jól jártam, kierőszakoltam plusz egy tojást. Legközelebb minden szarért csinálok képernyőmentést, csicskák.  :crazy: :cya:

Más tud wh bingón játszani?Sűrű hét után gondoltam játszok egy kicsit,de nem indul el.Holával bejön az oldal,csak a bingó kis ablakában:Tájékoztatjuk a felhasználót, hogy a jelen honlapon közzétett tartalom, mint elektronikus hírközlő hálózat útján közzétett adat ideiglenes hozzáférhetetlenné tételét a Nemzeti Adó- és Vámhivatal 3056477040 számú határozatával, 365 napos időtartamra elrendelte. Az ideiglenes hozzáférhetetlenné tétel elrendelésére tiltott szerencsejáték szervezés megvalósítása miatt került sor. Az ideiglenes hozzáférhetetlenné tétel elrendelésének jogalapja a szerencsejáték szervezéséről szóló 1991. évi XXXIV. törvény 2. § (2) bekezdése, 37. § 14. pontja, illetve 36/G. § (1) bekezdése.Ezt látom.....Megoldás esetleg?

köszi, ezek lesznek :
Fancy a Free Flutter? Then look no further!

Choose your favourite code every day between Sunday 17th and Thursday 21st April for the chance to bag yourself a prize.

Which code will earn you? 1 Ticket, 3 Tickets or 6 Tickets? and which code will make you come back the next day to try again?

You don't need to spend a penny, so make sure you come back every day and choose your favourite code!

Remember, you can only pick one code a day, so choose wisely.

Sunday

Code    :            SPRING   CHICKEN          SUNSHINE          LAMBS

Viszont ez a régi típusú Free Flutter, azaz a beírt kódok után lehet kapni különböző mennyiségű jegyet, majd amikor vége, lesz egy óra ingyen bingó ahol ezeket a jegyeket fel lehet használni. Anno elég jól adott, voltak ilyen tíz körös roll-on, meg 2tg-s gamek is. Remélem ez nem változott.

Spring-1,Chicken-3,Sunshine-0,Lambs-6 szelvényt ér.Tegnap még tudtam bingózni,ma már megint nem megy.Fogadni tudok,de ha be akarok lépni egy bingó szobába kiugrik a szokásos magyar szöveg.Egyszer megy máskor nem,valami jó tanács?Tegnap sikerült 3fontot nyernem,amit a party teremben 3kör alatt feltornáztam és 1-2fogadással-kis szorzók-16,50-re.

Idézetet írta: fili76 Dátum április 18, 2016, 07:29:28
Spring-1,Chicken-3,Sunshine-0,Lambs-6 szelvényt ér.Tegnap még tudtam bingózni,ma már megint nem megy.Fogadni tudok,de ha be akarok lépni egy bingó szobába kiugrik a szokásos magyar szöveg.Egyszer megy máskor nem,valami jó tanács?Tegnap sikerült 3fontot nyernem,amit a party teremben 3kör alatt feltornáztam és 1-2fogadással-kis szorzók-16,50-re.

Azt ugye tudod hogy az már cash, tehát nem kell forgatni?
Érdekes, ugyan nem játszok sokat csak reggel amíg kevesen vannak, de amíg bónusz volt, nyeregettem, mióta cash, azóta max 1 line-t két-, három hetente. Biztosan véletlen  :police:
Még mindig a ZenMate a legjobb megoldás a problémára, mert csak a sport oldala jön be anélkül. Biztonságos, az alap cucc free, és az irodák sem szoktak vele kötekedni. Chrome-ra lehet letölteni.

Idézetet írta: alexthebest Dátum április 18, 2016, 07:35:06
Azt ugye tudod hogy az már cash, tehát nem kell forgatni?
Érdekes, ugyan nem játszok sokat csak reggel amíg kevesen vannak, de amíg bónusz volt, nyeregettem, mióta cash, azóta max 1 line-t két-, három hetente. Biztosan véletlen  :police:
Még mindig a ZenMate a legjobb megoldás a problémára, mert csak a sport oldala jön be anélkül. Biztonságos, az alap cucc free, és az irodák sem szoktak vele kötekedni. Chrome-ra lehet letölteni.
Tudom persze,ezért is próbálkozom,hiszen ingyenes és szeretném,ha csak egyszer nyernék már valamit 10fontnál nagyobb összeget,de nem igazán sikerül.Vettem max szelvényeket kevés emberrel a lucky numbers teremben,ahol még ugye nyerhetek,ha valamelyik számomnál jön a sor bingó,de eddig sehol semmi.Még van hátra 2játékom.Mindenhol villogok,volt,hogy 4szelvényem is egyszerre,de nincs ma eddig szerencsém.Volt 2tg játék is,hát persze,hogy 20szelvényem 3számra volt,igy még ott sem nyertem semmit,még aprót sem.Lehet,hogy a bargain teremben kellett volna megpróbálkoznom 4-5körön át a super szelvényekkel,de késő bánat.

Én az életben nem fogok nyerni semmit az unibet bingón.Ingyenesen jött életemben először 1játékban 2sor és 1megosztott bingó,ami hozott 5,53eurot.Ezt kamatoztattam sportfogadáson.Gondoltam játszok pénzért bingót,hátha,de mentem jó pár sorsolást,persze max szelvényekkel,de sehol semmi,ha már nem játszottam vagy 100kört igy.....számomra ez esélytelen,nincs szerencsém ehhez.A kör mit ad?Hát perszehogy bingo vouchert,de minek. ;D

2jó bingó promóció lesz wh-n.Első a már hagyományos ingyenes speed bingó,ami 4napon keresztül lesz Boutique terem május 1.16-17óráig,május 2.10-11óráig,május 3.13-14óráig,május 4.20-21óráig.A másik 10font bingó bónuszt-5x2fontot-osztanak ingyenesen május 1-től május 31-ig.Május 1től lehet beirni a SPRING kódot.A forgatási kötelezettsége 2x.Az első 2font a kód beirása után automatikusan megjelenik.Ha jól értelmezem akkor 48órán belül fel kell majd használni....Sok szerencsét mindenkinek.

19 font jött az ingyenes bingóból! Köszi, hogy beírtad, magamtól nem vettem volna észre!  :ok:

A rendszerük és a support viszont kritikán aluli. Mivel az ingyenes bingó előtt beütöttem a spring kódot, a számlámra került 2 font bónusz, és emiatt az ingyenes bingóból nyert pénz is a bónusz egyenlegre került, és addig ott is maradt, amíg nem teljesítettem a 4 font forgatást. Hiába van a T@C-ban, hogy az ingyenes bingóból nyert pénz készpénz... A supportnál hiába reklamáltam, 50 percig (!) várakoztatott, és aztán is csak annyit tudott kinyögni, hogy forgatnom kell, addig bónusz marad. A forgatás során meg természetesen elvesztettem a 4 fontot.