Bingójáték a nagy bingó téma.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: tomass92 Dátum január 21, 2016, 20:53:13
Sziasztok!

Bet365-ön milyen időközönként van ingyenes bingo?

Előre is köszi a segítséget!
Délután 2-3,este 8-10ig super star bonanza terem. Night on the town teremben 12:11,12:22,12:38,12:49-kor.Bargain teremben hétköznap délután 2kor,este 7kor.Vasárnaponként meg este 7től éjfélig ingyenes,ha jól emlékszem hirtelen ennyi.

Nahát, ki gondolta volna... az összesben első 1tg voltam 485 közül, de semmi...  :noway:

Idézetet írta: fili76 Dátum január 21, 2016, 21:05:35
Délután 2-3,este 8-10ig super star bonanza terem. Night on the town teremben 12:11,12:22,12:38,12:49-kor.Bargain teremben hétköznap délután 2kor,este 7kor.Vasárnaponként meg este 7től éjfélig ingyenes,ha jól emlékszem hirtelen ennyi.

köszi szépen :)

vagy én vagyok rendkívül szerencsétlen vagy ennek az ingyen bingónak nincs sok értelme
1 héten egyszer ha lehet vele nyerni pár fontot,de aztán meg meg kellene forgatni,ami lehetetlen,ha sok játékos ellen játszok,ha kevés,ha sok jeggyel,ha kevéssel nem lehet nyerni,persze ugyanazok az emberek állandóan halomra nyerik magukat

Január 5. óta.
A forgatás már más szint (jobb lenne, ha sloton is fel lehetne használni), de előbb-utóbb összejön.

Idézetet írta: tomass92 Dátum január 21, 2016, 22:48:21
köszi szépen :)
Nincs mit szivesen.Sok szerencsét és jó szórakozást hozzá,mert igy kell hozzáállni,elvégre ingyen van és még nyerhetsz is,nekem unaloműzésnek megteszi és nyerek is rajta itt-ott. :ok:

#66 január 22, 2016, 16:15:22, bryan_65
Szuper szelvény amúgy, hogy jöhet ki? Alapból olyan vagy a számokat ahogy adja pl..? Tegnap is láttam egy tag 40 fontot nyert így. Abból azért már lehetne forgatni :D

Nekem a napokban volt bosszantó dolog kétszer sikerült 3.50 fontot nyerni Bargain teremben.
Bementem reggel 6 ember volt terembem és nyertem 20p-t... :D öcsém..., de kitartás köv. jobb lesz ma jött már 2.50font.

Idézetet írta: lacuss Dátum január 21, 2016, 22:32:48
Nahát, ki gondolta volna... az összesben első 1tg voltam 485 közül, de semmi...  :noway:
Én is 1számra vártam 84-re,hát perszehogy a 83-as jött.Unibeten nehéz nyerni ennyi ember között,de nekem szokott lenni szerencsés szériám,azért 8alkalommal is nyerni az elég sok,úgy,hogy nem kell forgatni semmit,nekem a kedvenc bingó oldalam.Sok szerencsét hozzá. :beerchug:

Idézetet írta: bryan_65 Dátum január 22, 2016, 16:08:42
Szuper szelvény amúgy, hogy jöhet ki? Alapból olyan vagy a számokat ahogy adja pl..? Tegnap is láttam egy tag 40 fontot nyert így. Abból azért már lehetne forgatni :D
Szuper szelvényt úgy kapsz,ha megvásárolod és nem ingyen játszol.Azért a 40fontos nyereményért,lehet már többször kiadott mondjuk 9fontot,ha egy szelvény ára pl.10penny és maxot vesz,de ugye az 500fontos nyereményhez 1szelvény ára 50penny,számold át mennyit kell venned,hogy esélyed legyen a 90 ingyen szelvénnyel rendelkező emberke ellen és még szorozd be 300emberkével este,délután gondolom olyan sokan nincsenek,hiszen rengetegen dolgoznak-suliban vannak akkor.

Idézetet írta: fili76 Dátum január 22, 2016, 16:13:54
Szuper szelvényt úgy kapsz,ha megvásárolod és nem ingyen játszol.Azért a 40fontos nyereményért,lehet már többször kiadott mondjuk 9fontot,ha egy szelvény ára pl.10penny és maxot vesz,de ugye az 500fontos nyereményhez 1szelvény ára 50penny,számold át mennyit kell venned,hogy esélyed legyen a 90 ingyen szelvénnyel rendelkező emberke ellen és még szorozd be 300emberkével este,délután gondolom olyan sokan nincsenek,hiszen rengetegen dolgoznak-suliban vannak akkor.
Ja hogy úgy azt hittem ingyenesen is lehet így nyerni. Köszi a válaszod ;)

Idézetet írta: bryan_65 Dátum január 22, 2016, 16:16:15
Ja hogy úgy azt hittem ingyenesen is lehet így nyerni. Köszi a válaszod ;)
Szivesen...ez wh-n is igy van,ott már vettem 1-2alkalommal,de nem sokra mentem vele.Nem volt szerencsém.Különben tegnap estiben egy tag 2x nyert 5fontot egymás után-1sorsoláson belül.Tegnap én is nyertem-2 fontot,aztán vettem belőle 2pennys jegyet maxot,4x villogtam,de nem jött semmi a hajnali speed bingo vagy nem is tudom melyik teremben,meg vettem a többiből 5pennys jegyeket,de ott sanszom nem volt.A 2pennys sorsoláson 59,mig az 5pennysen 49emberke volt,ugyhogy sok eltérés nem volt.A továbbiakban,ha nyerek kizárólag maxot veszek és 1-2pennys jegyekkel,a 2pennys jegynél a bingó 8,60volt,ami bőven elég lett volna a megforgatáshoz.

sziasztok,
egy 4-5 napja játszok bingot unibeten, kis téten, 3-6-15 forintosokkal, szerintem már jó pár ezerre rúg a befektetett pénz, de még soha nem nyertem egy sorral se  :bash: csak az a kérdésem hogy ez normális, vagy szerencsétlenül jön ki mindig, vagy valamit rosszul csinálok? van hogy 1 szelvényt veszek, van hogy 120-at (3 forintosnál), de semmi

Idézetet írta: justify Dátum január 22, 2016, 17:34:57
sziasztok,
egy 4-5 napja játszok bingot unibeten, kis téten, 3-6-15 forintosokkal, szerintem már jó pár ezerre rúg a befektetett pénz, de még soha nem nyertem egy sorral se  :bash: csak az a kérdésem hogy ez normális, vagy szerencsétlenül jön ki mindig, vagy valamit rosszul csinálok? van hogy 1 szelvényt veszek, van hogy 120-at (3 forintosnál), de semmi
Szerencse kérdése az egész,amiből valakinek több valakinek kevesebb jut.Szerintem 1szelvénnyel nem igazán lehet nyerni,minél kevesebb ember legyen és max szelvényszám és még akkor is a szerencsétől függ,de igy megnöveled az esélyeidet.Játszál chat játékokat,ingyenesen bingót és tekintsd szórakozásnak.Nem tudom hanyadik szinten vagy,vagy el-e értél már szintet,mert akkor pörgethetsz egy keréken és nyerhetsz bingó bónuszt,ingyenes pörgetéseket,pénzt stb.....

Idézetet írta: fili76 Dátum január 22, 2016, 18:31:24
Szerencse kérdése az egész,amiből valakinek több valakinek kevesebb jut.Szerintem 1szelvénnyel nem igazán lehet nyerni,minél kevesebb ember legyen és max szelvényszám és még akkor is a szerencsétől függ,de igy megnöveled az esélyeidet.Játszál chat játékokat,ingyenesen bingót és tekintsd szórakozásnak.Nem tudom hanyadik szinten vagy,vagy el-e értél már szintet,mert akkor pörgethetsz egy keréken és nyerhetsz bingó bónuszt,ingyenes pörgetéseket,pénzt stb.....

7-es szinten vagyok. Majd próbálkozok akkor tovább

Idézetet írta: justify Dátum január 22, 2016, 23:14:35
7-es szinten vagyok. Majd próbálkozok akkor tovább
Én 17.szinten,azt nem tudom mennyit kell forgatni a szintlépéshez,kár,hogy nincs kiirva,vagy lehet csak én nem jöttem még rá.Mindenesetre a bingó még mindig jobb,mint a pénznyelő játékok,amiken sosem nyersz semmit,mert úgy állitják be,hogy esélytelen vagy bármelyik irodánál-Unibeten 3x 13 adott,mig bet365 oldalán királyra és A-ra is ászt dobott......Itt legalább megvan az a minimális esélyed.Ma wh-n lesz ingyenes maraton,holnap meg bet365oldalán.