Bingójáték a nagy bingó téma.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: RedMunchen Dátum február 11, 2016, 09:33:43
Ezen a szinten a kör közepén mekkora összeg van? Alkalmanként látom felvillanni, hogy egyes szobákban elviszik a "jackpotot", 22.500 volt, amit most, legutoljára láttam.
10500 forint van most középen, 1500 forintonként emelkedik 6000-7500-9000 volt előtte. Progressive Jackpotot nem sikerült csípnem, de azokat a JP50-JP55-jp60-asokat adogatja. Ahogy megfigyeltem Arenaban adja a leggyakrabban a 30000 forintosokat (nem nekem), de persze oda 6000 a legolcsóbb max szelvényszámos játék illetve éjjel/hajnalban van 5000 forintos is viszont kisebb a JP (úgy emlékszek 15000).

Idézetet írta: RedMunchen Dátum február 11, 2016, 09:33:43
Ezen a szinten a kör közepén mekkora összeg van? Alkalmanként látom felvillanni, hogy egyes szobákban elviszik a "jackpotot", 22.500 volt, amit most, legutoljára láttam.

Ja és egyébként azt figyeltem most meg (biztosan összefüggésben van a szintemmel), hogy kb a háromnegyedénél volt a szerencsekeréknél a loyaltym és semmi mást nem csináltam csak bejelentkeztem és átugrott a következő szint negyedéig tehát adott kb fél "kört" és pörgethettem. Korábban írtam ugye, hogy a semmire is adott valamiért loyaltyt de akkor csak egy leheletnyire voltam hogy körbeérjen a keréknél és éppen csak átcsúszott, de most k..a sokat adott.

bocs a dupláért véletlenül az idézetre nyomtam módosítás helyett :$

csak azt akartam írni, hogy ma majdnem fél környi loyaltyt adott a keréken csupán a bejelentkezésre

Unibet

Bingo with all your heart and feel the love at Unibet with our, one day only, special Valentine's day offer.
Share the news with your loved ones (or keep it for yourself, we won't tell).
How do I get Bingo Cashback Bonus?
For every €10 cash you wager you automatically get a €5 voucher back. Each player can get maximum 5 vouchers for a total value of €25 for free.

Terms and Conditions
•   Each player is entitled to maximum 5 free vouchers to a total value of €25.
•   This promotion will run on the 14th of February from 00:01 to 23:59 CET.
•   The vouchers can be used in Bingo only.
•   Voucher funds will automatically be spent before the player's cash balance.
•   Voucher wagering requirement is x3 for Bingo.
•   Vouchers expiration mode:
•   Expires in 30 days if in queue
•   Rolling expiry of 7 days when in use.

#228 február 12, 2016, 01:34:41, bryan_65
Fuh mi volt itt öcsém.. de végül kiforgattam a 2.5 fontot. Igaz előtte kaszinóba meg sporton buktam 1500-t xD De most 4000 Ft-nál járok pedig voltak olyan szopo körök itt egy kép:

Na még "kicsi" pluszt kihoztam belőle :D Először elment egy ezres Jurassic Park sloton. Gondoltam jó még egy kis Starburst hátha... ééés + 1 kép csatolva :D

Bocsi az offért, de ez már már hihetetlen itt vannak további képek:http://imgur.com/a/tu9Em
(félre értés ne essék azokat a nyereményeket nem a legjobbra adta (T-REX) hanem a triceratopsra.
Nagyon vicces a T-REX-t mikor beadta na mondom itt kasza lesz erre adott +30Ft-t :D De ami utána jött :beerchug: Na mára elég is! Nem arcoskodásból írom csak el se hiszem ilyen kis bingó nyereményből "ekkora" pénz lett :)

Bemasolom ide is hátha elobb latja Vki aki tud segiteni!

Sziasztok!

Segítsetek Nekem! Lenne pár kérdésem. Az egyik kérdésem az lenne, hol tudom megnézni az előző játékok nyerteseit, a másik hogy ha Voucher-ből vásárolom a szelvényeket akkor abban is kapom a nyereményt? Milyen megforgatási követelmény van itt? Az utolsó pedig, hogy a privát szobába ami ha jól értem hétfőn és pénteken van küldenek vmi értesítést ha elértem a szintet vagy Nekem kell számon tartani?

Köszi előre is a hozzászólásokat!

Idézetet írta: Sziszka123 Dátum február 12, 2016, 05:55:45
Bemasolom ide is hátha elobb latja Vki aki tud segiteni!

Sziasztok!

Segítsetek Nekem! Lenne pár kérdésem. Az egyik kérdésem az lenne, hol tudom megnézni az előző játékok nyerteseit, a másik hogy ha Voucher-ből vásárolom a szelvényeket akkor abban is kapom a nyereményt? Milyen megforgatási követelmény van itt? Az utolsó pedig, hogy a privát szobába ami ha jól értem hétfőn és pénteken van küldenek vmi értesítést ha elértem a szintet vagy Nekem kell számon tartani?

Köszi előre is a hozzászólásokat!
Szia.Gondolom unibeten gondolod,ott a bingó termeknél rákattintasz a fehér emberke fejre és ott game history,ahol állithatod a dátumokat és termeket is.A voucher megforgatási kötelezettsége,ha jól emlékszem 3x,de ezt ugyanott megtudod nézni,csak my bingót választasz és rákattintasz a voucherra,ahol láthatod mennyi van a forgatásból és mennyi ideig érvényes,ha jól tudom 1hét.Ha ebből nyersz akkor bónusz pénz lesz belőle,amig nem teszel eleget a forgatási követelményeknek.Én általában azonnal elköltöttem a 2-3euros vouchert,aztán nem foglalkoztam vele,ha nyertem,akkor megnéztem mennyit kell még forgatni,pont annyit költöttem-vettem újra,majd a többit automatikusan a számlámra irta.A privát szobához 30eurot kell forgatni,de ezt megnézheted bármelyik bingó teremben-Ott add game,majd kiválasztod a szobáknál room a grand slam termet és egyszerűen rákattintasz a piros szinű nevére és automatikusan kiirja,hogy mennyit költöttél,esetleg már kvalifikáltál is.We will open Today at 8:50 PM
To qualify, spend 30 € or more on Bingo tickets between Saturday and Sunday for Monday access and between Wednesday and Thursday for Friday access.Nekem például ezt irja.

Idézetet írta: bryan_65 Dátum február 11, 2016, 23:42:10
Fuh mi volt itt öcsém.. de végül kiforgattam a 2.5 fontot. Igaz előtte kaszinóba meg sporton buktam 1500-t xD De most 4000 Ft-nál járok pedig voltak olyan szopo körök itt egy kép:

Na még "kicsi" pluszt kihoztam belőle :D Először elment egy ezres Jurassic Park sloton. Gondoltam jó még egy kis Starburst hátha... ééés + 1 kép csatolva :D

Bocsi az offért, de ez már már hihetetlen itt vannak további képek:http://imgur.com/a/tu9Em
(félre értés ne essék azokat a nyereményeket nem a legjobbra adta (T-REX) hanem a triceratopsra.
Nagyon vicces a T-REX-t mikor beadta na mondom itt kasza lesz erre adott +30Ft-t :D De ami utána jött :beerchug: Na mára elég is! Nem arcoskodásból írom csak el se hiszem ilyen kis bingó nyereményből "ekkora" pénz lett :)
Gratulálok,szép volt.Lehet ez a Lee a Jayok meg a Kaycellas unokatestvére,igy könnyű,én azóta sem nyertem sehol semmit.Bezzek Ők,délután-este minden nap.Ez már olyan mint a minden nap chaten játszó unibetesek akik ingyenes bingón is már naponta nyernek,tegnap is shopqueen,malo.....szép. :D

Idézetet írta: fili76 Dátum február 12, 2016, 06:22:49
Szia.Gondolom unibeten gondolod,ott a bingó termeknél rákattintasz a fehér emberke fejre és ott game history,ahol állithatod a dátumokat és termeket is.A voucher megforgatási kötelezettsége,ha jól emlékszem 3x,de ezt ugyanott megtudod nézni,csak my bingót választasz és rákattintasz a voucherra,ahol láthatod mennyi van a forgatásból és mennyi ideig érvényes,ha jól tudom 1hét.Ha ebből nyersz akkor bónusz pénz lesz belőle,amig nem teszel eleget a forgatási követelményeknek.Én általában azonnal elköltöttem a 2-3euros vouchert,aztán nem foglalkoztam vele,ha nyertem,akkor megnéztem mennyit kell még forgatni,pont annyit költöttem-vettem újra,majd a többit automatikusan a számlámra irta.A privát szobához 30eurot kell forgatni,de ezt megnézheted bármelyik bingó teremben-Ott add game,majd kiválasztod a szobáknál room a grand slam termet és egyszerűen rákattintasz a piros szinű nevére és automatikusan kiirja,hogy mennyit költöttél,esetleg már kvalifikáltál is.We will open Today at 8:50 PM
To qualify, spend 30 € or more on Bingo tickets between Saturday and Sunday for Monday access and between Wednesday and Thursday for Friday access.Nekem például ezt irja.

Köszönöm szépen megtaláltam mindent ahogy írtad! Szép napot!

Idézetet írta: Sziszka123 Dátum február 12, 2016, 07:33:45
Köszönöm szépen megtaláltam mindent ahogy írtad! Szép napot!
Szivesen Neked is szép napot és szerencsés bingószelvényeket. :ok:

#234 február 12, 2016, 20:48:34, bryan_65
Idézetet írta: fili76 Dátum február 12, 2016, 06:27:04
Gratulálok,szép volt.Lehet ez a Lee a Jayok meg a Kaycellas unokatestvére,igy könnyű,én azóta sem nyertem sehol semmit.Bezzek Ők,délután-este minden nap.Ez már olyan mint a minden nap chaten játszó unibetesek akik ingyenes bingón is már naponta nyernek,tegnap is shopqueen,malo.....szép. :D
Köszi nem tudom lesz e még ilyen.. csoda volt kb. Amúgy kipróbáltam 4000Ft-t átvezettem bingóra kaptam ugye bónuszt. Úgy elúszott az egész 10-20-30 ember között, mint a huzat (8-9k) :D Párszor nyertem, de mivel legtöbbször mások nyertek akár többször is felejtős ez saját pénzből. (nekem!) Azért kíváncsi leszek, hogy bingóztam buktam másképp ad e ma. (van e köze ennek hozzá)
Valszeg nem fog semmit se adni. xD :D

szerk. Gratulálok fili az első 5 fontos nyereményedhez csak így tovább! ;)

Ezt tudja valaki mi? Csatolom a képet:

#235 február 13, 2016, 06:25:37, fili76
Idézetet írta: bryan_65 Dátum február 12, 2016, 19:58:17
Köszi nem tudom lesz e még ilyen.. csoda volt kb. Amúgy kipróbáltam 4000Ft-t átvezettem bingóra kaptam ugye bónuszt. Úgy elúszott az egész 10-20-30 ember között, mint a huzat (8-9k) :D Párszor nyertem, de mivel legtöbbször mások nyertek akár többször is felejtős ez saját pénzből. (nekem!) Azért kíváncsi leszek, hogy bingóztam buktam másképp ad e ma. (van e köze ennek hozzá)
Valszeg nem fog semmit se adni. xD :D

szerk. Gratulálok fili az első 5 fontos nyereményedhez csak így tovább! ;)

Ezt tudja valaki mi? Csatolom a képet:
Köszönöm szépen,de el is ment 5sorsolásra vettem max jegyet kevés emberke mellé,de hiába a sok villogás szinte esélytelen.A legutolsó sorsoláson jött 2,50font lett 1sorom,de ez a megforgatáshoz édeskevés volt.Független,hogy mennyi ember között játszol,mert akinek annyira nincs szerencséje,az még 2ember között sem tud nyerni.Nálam is 2emberke nyert szinte állandóan.Látod unforgiven délután is nyert megint meg este is 7fontot,ahogy számoltam,szinte minden nap nyernek.Ehhez a szobához kaptál hozzáférést,szerintem azért,mert x összeget forgattál.Vip Lounge terem február 28-án este 10től.Sok szerencsét hozzá,igaz még 2hét addig. :ok:

#236 február 13, 2016, 06:23:35, fili76
Ezen a tegnapi ingyenes wh-s sorsoláson nem nyert senki?Ma sem lesz itt maraton?Remélem nem törölték véglegesen ahogy bet365oldalán sem. :bash:

Idézetet írta: fili76 Dátum február 13, 2016, 06:19:19
Ezen a tegnapi ingyenes wh-s sorsoláson nem nyert senki?Ma sem lesz itt maraton?Remélem nem törölték véglegesen ahogy bet365oldalán sem. :bash:

Nem tudom a maratonnal mi a helyzet, de free speed bingo lesz holnaptól megint. Jó lenne a maraton is, de szerintam annak vége jó időre :S

Idézetet írta: bryan_65 Dátum február 13, 2016, 08:56:08
Nem tudom a maratonnal mi a helyzet, de free speed bingo lesz holnaptól megint. Jó lenne a maraton is, de szerintam annak vége jó időre :S
Az sem rossz a 15percenkénti ingyenes mellett,ma sikerült ott megosztott bingót nyernem-1,75font.Most vagy megpróbálom gyűjteni,ha lesz mit,vagy egy hajnali teremben eljátszani,ahol még nincs olyan sok ember,csak ki tudja a bargain terem mellett hol vehetnék ebből max szelvényt,igaz az sem garancia semmire.

Na ilyenkor szívás, hogy a tegnapi 5 fontot kiakartam forgatni és persze mennyit nyertem 0.50-t +0.44 bónuszt xD Szóval elúszott az egész. Volt bent két tag a teremben akik fullos ticketel nyomultak szerintem..

Lehet, hogy még is megtetszett a gépnek, hogy múltkor visszabuktam 4k-t meg a bónuszt.. ;D
Kösz fili láttam, hogy gratuláltál. Vicces mert észre sem vettem, hogy nyertem pont siettem be akkor láttam meg nevem 1 linenel. :D