21-22-23 Szezon (sunik29)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Sikerül-e elérni az 1.000.000 Ft ?

Szerintem igen .
13 (92.9%)
Nem , csak sajnálni tudom aki szögletre fogad .
1 (7.1%)

Összes szavazó: 14

Szavazás lezárva: október 31, 2022, 13:04:48



Tegnap 22 jott \ 33 nem  :-\  40% talalati arany , meg jo ,h profittal zartam.


#454 augusztus 15, 2019, 11:04:50, sunik29
+





Ki kell írjam magamból mert haragszok a hibáimra: HIBA!!!
Hatalmas hiba ha a gyors keresőben megtalált mérkőzést nem ellenőrizem le mégegyszer . A legutolsó példa erre az Angers-Metz , Díjon-Bordeaux nagyon jó value értékű  fogadást hittem az Angers és a Díjon győzelemével.  Az elemzésen alapuló tippként is Angers győz úgy 2.06 oddszon ez így lett meg az első tipp, az oddsz szépen felment 2.18ra és ekkor jott el a második tipp ideje ugyanarra a kimenetelre.  Díjonnal is hasonló szitu csak nagyobb oddszal .  Talán a kezdő idő  zavart meg (30perc) ,a lényeg h gyorsan cselekedtem. Beütöttem Angers kijött Angers-Dijon (ami egyhet múlva lesz) és megfogadtam. Nem esett le akkor ...
Persze a mecs végén nézem Angers nyer , Díjon kikapott , mondom magamban nem baj , Angers oddsza úgy is nagyobb 2 nel , míg a valóság pedig mínusz ami tovább nő mert vissza is kell fogadjak. DE ha ez nem elég meg tovább űbereltem , Udine-Milan mecsre egy undert akartam tenni , és nem értem hogy ,hogy de megint az Angers-Díjon mecsre raktam egy under2.5 !!! Ilyen nincs!!  Jól mondta aki mondta a sportfogadás 80% agyjatek , nagyon remélem sikerül valahogy a hibaimat csökkenteni, mert így is olyan nehéz nyerni. Ja és meg nem is említettem a múltkori esetet amikor egy kiválasztott mérkőzést valamien oknál fogva nem fogadtam meg . A túloldalon sem hibáznak sokat, akkor igyekeznem kell nekem is . Gondolom nem vagyok egyedul ,de ezek a hibák jobban fájnak mint egy rossz tipp.




Hamarosan vege a honapnak