Tipbet

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


sziasztok,
tipbet.com oldalról tudtok valamit? Leverkusen meccsen láttam reklámtáblán és 200%-os bónuszt kínálnak, ezért lennék rá kíváncsi
köszi előre is

Idézetet írta: mandris96 Dátum február 21, 2016, 22:26:36
sziasztok,
tipbet.com oldalról tudtok valamit? Leverkusen meccsen láttam reklámtáblán és 200%-os bónuszt kínálnak, ezért lennék rá kíváncsi
köszi előre is

Azt el is felejtheted magyarországi lakosként:

"The Tipbet Welcome Bonus applies to Users residing in Germany, Austria, Malta, and Sweden."

Amúgy korrekt irodának tűnik.

Nemtudom honnan vetted hogy országokra van korlátozva a bònusz, tegnap fizettem be és kaptam is a bónuszt egy perc alatt...
Még választani is lehet, hogy 50, 100, vagy 200 % os bònuszt szeretnél ( minél nagyobbat választasz annál többször kell megforgatni ) 100 euròig. Ha eljutok a kifizetésig leírom a tapasztalataimat az irodával kapcsolatban.

A bónuszt azért előzetesen leírom hogy működik:

50 %-os :  maximum 200 euró befizetésre érvényes, 8-szor kell megforgatni a bónusz és a befizetés együttes értékét.
100 %-os : maximum 100 euró befizetésre érvényes, 12-szer kell forgatni.
200 %-is : maximum 50 euró befizetésre érvényes, 15-ször kell forgatni.

Tehát akármelyik bónuszt választod 100 euró lesz maximum a bónusz összege.

Beleszámít az élő fogadás is, legalább 2.00 oddsnak kell lennie a szelvény végén.
Ja és a feljebb kommentelőnek igaza volt amikor írta, ugyanis ez a promóció február 29. óta megy  ;D

Beregisztráltam én is, majd beszámolok :)

Hali!
Új regisztráció esetén, adnak 5€ befizetés nélkül.
Ha valaki esetleg még nem ismeri. https://www.tipbet.com/F95

Regisztráltam, de nem kaptam semmit,valami voucher kódot kér.

Idézetet írta: fjazej Dátum március 12, 2016, 12:05:08
Regisztráltam, de nem kaptam semmit,valami voucher kódot kér.

itt írja, igen kell a kód :
Terms and Conditions 5EUR Bonus

    1. This promotion is valid for new and existing customers of Tipbet.
    2. The five (€5) bonus will be credited to customer's account by entering the code "F95FREE" at the Offers section under Account Summary.

Idézetet írta: lulu65bj Dátum március 12, 2016, 12:07:46
itt írja, igen kell a kód :
Terms and Conditions 5EUR Bonus

    1. This promotion is valid for new and existing customers of Tipbet.
    2. The five (€5) bonus will be credited to customer's account by entering the code "F95FREE" at the Offers section under Account Summary.

Nekem nincs ilyen Offers section az Account alatt..


Idézetet írta: ncis88 Dátum március 12, 2016, 13:04:02
itt van

Telorol probaltam azert nem volt jo...koszi Ncis! :)

Érdeklődnék, tudja-e valaki hogy ha kérem a no deposit 5 €-t, akkor vajon a befizetési bónuszt is kaphatom?

azt írták igen

Van valami kovetelmeny ezzel az 5 euro-val kapcsolatban amugy? Forgatas vagy valami?

15-szörös forgatás kell legalább 2-es oddson.