Tipbet

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: soptei.gergo Dátum március 12, 2016, 13:54:08
Van valami kovetelmeny ezzel az 5 euro-val kapcsolatban amugy? Forgatas vagy valami?
Abban az esetben, ha van számlád egy másik irodánál, akkor szerintem 5 euró esetében felesleges időpazarlás forgatási követelményekkel foglalkozni. Mindössze annyi a teendő, hogy keresel valamilyen kétesélyes ellenfogadási lehetőséget, amelynek révén átbukod abba az irodába az itt ingyen kapott 5 eurót. Ennyi.

És ha a Tipbeten megtett oldal nyer? Akkor mégiscsak kell forgatni, vagy megint megpróbálni átbukni máshova. Ha megint a tipbetes oldal nyer, akkor már olyan sok pénzed lesz ott, hogy az ismételt átbukási kísérlet el is viszi az egész 5 euró bónuszt (hacsak nem arbitrázzsal csinálod). Szóval érdemes meggondolni.

Jol olvastam hogy a gyujto fogadasok nem ervenyesek?? Csak a single fogadasok es azok is 2,00 odds es 2,00 odds felett?

Na regeltem én is. Felhúztam a Levante-Valencia piros lapra. Városi meccs, jönnie kell.

Idézetet írta: soptei.gergo Dátum március 12, 2016, 23:00:10
Jol olvastam hogy a gyujto fogadasok nem ervenyesek?? Csak a single fogadasok es azok is 2,00 odds es 2,00 odds felett?
Nekem volt tegnap egy 2-es kötésem (Dogopolov+Berdych) és elfogadta. Azaz levonta a bonus forgatásból. Szerintem beleszámít a kötés is. De a 2.00 odds az a legkisebb az kell.

Valaki tud-e arról, hogy van-e arra valamilyen korlátozás hogy a reg-től mennyi időn belül kell megtörténnie az első befizetésnek, hogy járjon a bónusz? Pl. Sportingbet 7 napon belül kell befizetni a reg után hogy járjon a kockázat mentes

Idézetet írta: lulu65bj Dátum március 13, 2016, 11:35:32
Nekem volt tegnap egy 2-es kötésem (Dogopolov+Berdych) és elfogadta. Azaz levonta a bonus forgatásból. Szerintem beleszámít a kötés is. De a 2.00 odds az a legkisebb az kell.

Érvényesek a kötések is, egy a lényeg hogy a 2.00-ás össz odds meglegyen

azonositáshoz mit kérnek? milyen gyorsan fizetnek neteller/skrill-re?

Én reggeltem.Adta az öt eurot de ha lud legyen kövér alapon ugrott is.
Adtam adatokat és elfogadták.


Idézetet írta: RedMunchen Dátum március 15, 2016, 12:49:01
Kifizettek!  :ok:

Mire kérted a kifizetést? Mennyi idő volt?

Idézetet írta: tevagyaz19 Dátum március 15, 2016, 12:55:22
Mire kérted a kifizetést? Mennyi idő volt?

Skrill.
NBA meccsek után kértem ki.
Küldtek egy listát mire van szükségük, ezeket feltöltöttem. Elfogadták, következő percben pedig már számlán volt a pénz.

Idézetet írta: RedMunchen Dátum március 15, 2016, 13:27:35
Skrill.
NBA meccsek után kértem ki.
Küldtek egy listát mire van szükségük, ezeket feltöltöttem. Elfogadták, következő percben pedig már számlán volt a pénz.
Milyen adatokról kértek bizonylatot? Személyi elég volt?

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum március 15, 2016, 13:31:14
Milyen adatokról kértek bizonylatot? Személyi elég volt?

személyit, lakcímet, közüzemi számlát és a skrillről egy képet töltöttem fel.

Idézetet írta: RedMunchen Dátum március 15, 2016, 13:31:55
személyit, lakcímet, közüzemi számlát és a skrillről egy képet töltöttem fel.
kellett befizessél kifizetés előtt?:)