Tipbet

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Mobilon még nyomni kellett egy opt-in gombot a bonus menüben, most már van freebet :)

Tapatalk-kal küldve az én HUAWEI P7-L10-el


Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum március 15, 2016, 13:59:32
kellett befizetés kifizetés előtt?:)

Igen.  :beerchug: Ezt az összeget bent is hagytam nekik.

Hali! 2 bónusz egyszerre érvényes? Tehát ha él még az 5 euro no depo bonusom amit már felvittem 30-ra, mellette megkapnám a 200%-os bónuszt 100 euroig? Illetve utána ha az 5 euro bónuszt kijátszottam azt és az abból származó nyereményt kilehet venni függetlenül a másik 200%-os bónusztól?

Sziasztok, regisztráltam én is a Tipbeten, igénybe vettem az 5 eurós bónuszt, feltornásztam 60 euróra.
Az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudom kivenni a pénzem, mit kell tennem?

Idézetet írta: llFrankll Dátum március 16, 2016, 00:12:27
Sziasztok, regisztráltam én is a Tipbeten, igénybe vettem az 5 eurós bónuszt, feltornásztam 60 euróra.
Az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudom kivenni a pénzem, mit kell tennem?
Hali!
Ez teljesítve van? 15-szörös forgatás kell legalább 2-es oddson. Azaz összesen 75€ fogadás megvan?

Ha igen akkor fel kell tölteni ezeket , a saját fiókon belül :  Personal Information  Documents
Idézetet írta: RedMunchen Dátum március 15, 2016, 13:31:55
személyit, lakcímet, közüzemi számlát és a skrillről egy képet töltöttem fel.

Valamint kell befizetni is, ezek közül valamivel :
Credit Cards Minimum: €10.00
Skrill Minimum: €10.00
Paysafecard Minimum: €1.00
Neteller Minimum: €10.00
EcoPayz Minimum: €10.00
GiroPay Minimum: €10.00
TrustPay Minimum: €10.00
Sofort Banking Minimum: €10.00

Ha a dokumentumokat elfogadták, akkor lehet kikérni a pénzt, arra amivel történt a befizetés is.

Sziasztok! Én kijátszottam már bőven az 5 eurós bónuszt,a kérdésem az lenne hogy ha most befizetek mellé és igénylem a  200%-os bónuszt, akkor az 5 euros bónuszból nyert pénzt a bónusztól függetlenül kilehet kérni?

Egy hete regeltem. Azóta se kaptam aktiváló mailt.  :D Supportnak 6 napja írtam. Semmi válasz.  :crazy:

Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum március 21, 2016, 18:26:46
Egy hete regeltem. Azóta se kaptam aktiváló mailt.  :D Supportnak 6 napja írtam. Semmi válasz.  :crazy:

Én már nem emlékszem, hogy küldenek-e ilyent.

Be tudsz lépni a fiókodba?

Ezt a helyet megtaláltad, ahol be kell írni a kódot?
Idézetet írta: lulu65bj Dátum március 12, 2016, 12:07:46
itt írja, igen kell a kód :
Terms and Conditions 5EUR Bonus

    1. This promotion is valid for new and existing customers of Tipbet.
    2. The five (€5) bonus will be credited to customer's account by entering the code "F95FREE" at the Offers section under Account Summary.

Idézetet írta: lulu65bj Dátum március 21, 2016, 18:41:26
Én már nem emlékszem, hogy küldenek-e ilyent.
Be tudsz lépni a fiókodba?
Ezt a helyet megtaláltad, ahol be kell írni a kódot?

Be tudok lépni. A kódot nem fogadja el, csak ha már aktiváltam a kontóm.  ;) A 22-es csapdájában vagyok.  ;D ;D

értem, akkor csak az van, hogy írni kell nekik

egyszer csak válaszolnak

Lehet már nem megy annyira jól nekik :D Én most fontolom hogy befizessek e a bónusz 5 euroból nyert pénz és a 200%-os bónusz miatt. DE arra valaki válaszolhatna h a befizetési bónusztól függetlenül kivehetem az 5 euroból nyert pénzt? (megforgatva az 5euros bónusz)

#41 március 22, 2016, 20:42:08, lulu65bj
Idézetet írta: Zoli777 Dátum március 22, 2016, 20:18:06
Lehet már nem megy annyira jól nekik :D Én most fontolom hogy befizessek e a bónusz 5 euroból nyert pénz és a 200%-os bónusz miatt. DE arra valaki válaszolhatna h a befizetési bónusztól függetlenül kivehetem az 5 euroból nyert pénzt? (megforgatva az 5euros bónusz)

kicsit feljebb ezt már írtam, illetve másoktól bemásoltam, ez még most is érvényes

    Sziasztok, regisztráltam én is a Tipbeten, igénybe vettem az 5 eurós bónuszt, feltornásztam 60 euróra.
    Az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudom kivenni a pénzem, mit kell tennem?

Hali!
Ez teljesítve van? 15-szörös forgatás kell legalább 2-es oddson. Azaz összesen 75€ fogadás megvan?

Ha igen akkor
fel kell tölteni ezeket , a saját fiókon belül :  Personal Information  Documents
Idézetet írta: RedMunchen - Március 15, 2016, 13:31:55 pm CET

    személyit, lakcímet, közüzemi számlát és a skrillről egy képet töltöttem fel.


Valamint kell befizetni is, ezek közül valamivel :
Credit Cards Minimum: €10.00
Skrill Minimum: €10.00
Paysafecard Minimum: €1.00
Neteller Minimum: €10.00
EcoPayz Minimum: €10.00
GiroPay Minimum: €10.00
TrustPay Minimum: €10.00
Sofort Banking Minimum: €10.00

Ha a dokumentumokat elfogadták, akkor lehet kikérni a pénzt, arra amivel történt a befizetés is.

ami a zöld után van, az érvényes rád is, csak befizetésnél ne fogadd el a befizetési bónuszt, mert akkor félő, hogy nem engednek kifizetést, amíg a befizetési bónusz követelményeit nem teljesítetted,

szerintem ha sikerül a jelenlegit kikérned, akkor fizess csak be újra, a befizetési bónuszért

Köszi szépen! Már elküldtem nekik kb 4-5 napja a kért dokumentumokat,majd ezt az emailt irták:"You have been requested the document for "Identification document or utility bill (address)" to be provided to finalize your identification." Illetve az oldalon a dokumentumoknál a Status "Requested". Mi kell még nekik, közüzemü számla jól értem? És ha nincs a nevemen egy számla sem?

Nekem jött aktiváló kód, sőt rögtön azután már küldték is, hogyan kell a KYC folyamatot teljesíteni.

Úgy látom, h sokakat egyelőre nem érint, de a későbbiekben jól jöhet: Skrillre heti egy ingyenes kifizetés van, a másodiktól már 5€-t felszámol.

Idézetet írta: Zoli777 Dátum március 22, 2016, 20:56:38
Köszi szépen! Már elküldtem nekik kb 4-5 napja a kért dokumentumokat,majd ezt az emailt irták:"You have been requested the document for "Identification document or utility bill (address)" to be provided to finalize your identification." Illetve az oldalon a dokumentumoknál a Status "Requested". Mi kell még nekik, közüzemü számla jól értem? És ha nincs a nevemen egy számla sem?
értem,

Akkor szerintem írni kell nekik ([email protected]) hogy nincs a neveden közüzemi számla, és más igazolás mit fogadnak még el. Vagy esetleg a lakcímkártya jó?