Darts fogadások

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Grand Slam: Egy skót biztosan döntőzik

Vasárnap este véget ér az idei Grand Slam of Darts az angliai Wolverhamptonban! Az utolsó napon rendezik meg délutáni kezdéssel a két elődöntőt, majd 21:00 óra magasságában a finálét! A verseny felső ágán a két skót klasszis, Gary Anderson és Peter Wright meccsel a döntőért, míg az alsó ágon Phil Taylor néz szembe Michael van Gerwennel! Olvasd tovább ITT!


Extra-gyorsasággal érkezik a holnapi beharangozónk az elődöntőre!


Idézetet írta: robmiller Dátum november 18, 2017, 22:32:51
Rögtön első legben lejött 1.85-ért a Cross 125.5 felett!!!!  :great: :great:

Sokat nem kellett izgulni, grat >:(

Sajnos nem lattam a meccseket, űrdarts volt a kopaszok mérkőzése? A másikon meg mi történt Gurneyvel???

Idézetet írta: peshark Dátum november 19, 2017, 00:41:31
Sokat nem kellett izgulni, grat >:(

Sajnos nem lattam a meccseket, űrdarts volt a kopaszok mérkőzése? A másikon meg mi történt Gurneyvel???

Jaja, nagyon komolyat tolt a két tarfejű. Ha Cross hosszútávon hozza ezt a formát, durva csatározások várnak ránk a jövőben! A semmiből jött idén, mégis ő az, akiben a legnagyobb potenciált látom arra, hogy képes legyen Gerwennel felvenni a versenyt Anderson és talán Wright mellett. Taylort már nem veszem bele a kalapba, mert úgyis visszavonul.

Nem történt semmi Gurneyvel...ő hozta a szokásos formát, Taylor volt egy állat! Azt csinálja, ami a júliusi Matchplayen. Kezdi földbe döngölni a mezőnyt megint. Kíváncsi leszek ma mit alkotnak Gerwennel. Nagy meccs van kilátásban!

#858 november 19, 2017, 15:36:07, robmiller
Anderson elmegy a fszomba 13:7-ről...dögöljön meg.

Ez de beteg meccs volt :D az eleje azert gyengere sikeredett, de a vegen volt izgalom boven

Idézetet írta: robmiller Dátum november 19, 2017, 15:33:57
Anderson elmegy a fszomba 13:7-ről...dögöljön meg.

8:14 után semmi esélyt nem adtam volna Wrightnak, de Anderson kiszállói ...... ááá nem is érdemes kifogásokat írni, ezt nagyon el...ta.

inkább csak annyit mondok, hogy Hajrá Taylor!!!

Gerwen emberfeletti volt, ha a döntőben is ezt hozza, nem lesz izgalmas. A rá adott 1,15 viszont vicces. Azért Wrightnak van egy olyan oldala is ha kijön a lépés (márpedig a 8-14-ről visszahozott elődöntő után ez benne van), akkor megfoghatja a Hollandot.

Nem tetszett ez a döntő, ettől függetlenül grat Gerwennek. Remélem a világbajnokságon nem ő lesz a győztes  :D

Jobban örültem volna,ha Gary döntőzik Gerwennel.Na,se baj én vb-n nyeretni fogom a skótot! :great: :beerchug:

Sziasztok

Csak azért regisztráltam mert láttam, hogy itt többen értenek a darts sportághoz, én kiválasztottam három eseményt a hétvégéről amit szeretnék megtenni tényleg nagy téttel, tudom egyik sportágra sem illik nagy tétet tenni főleg nem darts-ra de amikor a megérzéseim is azt sugallják, hogy jó lesz akkor eljátszadozom a gondolattal, hogy lehetne vele " szakitani " egyet. Esetleg érvek / ellenérvek a tippek ellen ? Megköszönném nagyon szépen.

Wade - Painter  Wade
Price - Hendriks Price
Suljovic - Boulton Suljovic

Idézetet írta: Pulter Dátum november 22, 2017, 06:37:36
Sziasztok

Csak azért regisztráltam mert láttam, hogy itt többen értenek a darts sportághoz, én kiválasztottam három eseményt a hétvégéről amit szeretnék megtenni tényleg nagy téttel, tudom egyik sportágra sem illik nagy tétet tenni főleg nem darts-ra de amikor a megérzéseim is azt sugallják, hogy jó lesz akkor eljátszadozom a gondolattal, hogy lehetne vele " szakitani " egyet. Esetleg érvek / ellenérvek a tippek ellen ? Megköszönném nagyon szépen.

Wade - Painter  Wade
Price - Hendriks Price
Suljovic - Boulton Suljovic

Totális papírforma, tehát első ránézésre egy normális világban itt zöldülnie kellene mindnek. Viszont ki tudja, melyik favorit mondja be az unalmast....Wade gödörben van, talán ő a leggyengébb láncszeme a triónak. Bár Painter csillaga is leáldozott már, de azért jelenthet veszélyt a 2004-es döntős. Nem szeretnélek sem lebeszélni, sem rábeszélni a fogadásra, csak leírtam a véleményem. Price és Suljovic minden tornát komolyan szokott venni, ha nem fognak ki peches napot, akkor velük nem lesz gondod :) De sajnos ezt előre kiszámítani lehetetlen...

#866 november 22, 2017, 17:10:33, peshark
Idézetet írta: Pulter Dátum november 22, 2017, 06:37:36
Sziasztok

Csak azért regisztráltam mert láttam, hogy itt többen értenek a darts sportághoz, én kiválasztottam három eseményt a hétvégéről amit szeretnék megtenni tényleg nagy téttel, tudom egyik sportágra sem illik nagy tétet tenni főleg nem darts-ra de amikor a megérzéseim is azt sugallják, hogy jó lesz akkor eljátszadozom a gondolattal, hogy lehetne vele " szakitani " egyet. Esetleg érvek / ellenérvek a tippek ellen ? Megköszönném nagyon szépen.

Wade - Painter  Wade
Price - Hendriks Price
Suljovic - Boulton Suljovic

Szia!

Értünk a dartshoz, ezt lehet így mondani, viszont tényleg annyira kiszámíthatatlan, hogy a nagy tét és darts nálam szinte soha nem szerepel egy lapon :) De szívesen véleményezem a meccseket, vagy esetleg ajánlanék helyettük másikat ha elfogadod..

Wade meccsén ahogy Rob is írta, ez a papírforma, de James talán az elmúlt évek egyik leggyengébb szezonját futja, Painterben meg a tudás benne van, hogy milyen napot fognak ki az a másik, én ezt inkább hanyagolnám.

Price és Suljo valószínűleg hozzák, Suljotól egyáltalán nem tartok, Price pedig szintén más szint, mint az ellenfele, úgyhogy hozni fogja ő is.

Akit én Wade helyett beraknék inkább:

Gurney - de Zwaan H 1.20-ért
Smith - Dekker H 1.30-ért

E kettő közül szerintem bátran rakhatod bármelyiket, Gurney a nagyokhoz tartozik már az idei teljesítménye alapján, míg Smith szereti az ET versenyeket, ez pedig ugyanugy rovid meccsekkel indul, mint az ET meccsek voltak, ő is húzni fogja :)

Idézetet írta: peshark Dátum november 22, 2017, 15:43:02
ez pedig ugye az ET sorozatok nagy döntője, ő is húzni fogja :)

Ne keverd...ez a Players Championship nagydöntője, amit csakis Angliában tolnak, s nem tévés meccsek! Az ET-nek semmi köze ehhez. Egyedül az év végi Finals tévés, de ez is úgy, hogy eleinte szimultán mennek a meccsek pénteken és szombaton!!!

Idézetet írta: robmiller Dátum november 22, 2017, 17:07:30
Ne keverd...ez a Players Championship nagydöntője, amit csakis Angliában tolnak, s nem tévés meccsek! Az ET-nek semmi köze ehhez. Egyedül az év végi Finals tévés, de ez is úgy, hogy eleinte szimultán mennek a meccsek pénteken és szombaton!!!

A 6 nyert leges tema miatt kevertem be a dolgot.. :bash:
De az itv4 adja ezt a hetvegi temat meg a pdc-tv is, ugy olvastam.

Idézetet írta: peshark Dátum november 22, 2017, 17:09:40
A 6 nyert leges tema miatt kevertem be a dolgot.. :bash:
De az itv4 adja ezt a hetvegi temat meg a pdc-tv is, ugy olvastam.

Igen, alapból volt, hogy el lehetett beten csípni Playerschamp meccseket...egy paravánt felkameráztak random és azt a meccset lehetett élőben követni a sok közül. Viszont igazi, közönség előtt játszódó fordulója nincs, kivéve ezt a Finalst, ahol bizonyos párosításokat kisorsolnak a nagyszínpadra, míg egy backstage jellegű tábla előtt tolják szimultán a meccseket. Érdekesség, hogy ide is bemehetnek a nézők korlátozott mennyiségben. Jó kis torna lesz. Tavalyig fennállt az a helyzet, hogy aki ezt a tornát nyerte, az lett a világbajnok január elején! Valami 4-5 évig volt ez a tendencia...:) Illetve azért is érdekes a verseny, mert ez lesz a VB előtti utolsó tévés kiírás. Aztán december 14-ig csendes készülődés a tűzijátékra! :)