Darts fogadások

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Meg hát a bunda is benne van erősen a darts szakmába, de ennek a Hogan győzelemnek örülök nagyon. :DDD Győzzenek a kicsik!

Anderson után Lewist is leverte Paul Hogan!  ;D ;D ;D Kicsinál mindenkit Hulk Hogan!!

Na jó, ez tényleg nem igaz...  :D :D :D :D Lewist is elverte, méghozzá meglehetősen simán, közte 160-as és 161-es kiszállóval. :great:
Lukeman is nagyon megy, ő még Hogannél is kisebb névnek számít, de ott Dobey-ról megvolt a véleményem, legszívesebben felköszöntöttem volna a Gumiban, de végül nem tettem.

Idézetet írta: Greipel Dátum március 04, 2017, 16:26:24
Na jó, ez tényleg nem igaz...  :D :D :D :D Lewist is elverte, méghozzá meglehetősen simán, közte 160-as és 161-es kiszállóval. :great:
Lukeman is nagyon megy, ő még Hogannél is kisebb névnek számít, de ott Dobey-ról megvolt a véleményem, legszívesebben felköszöntöttem volna a Gumiban, de végül nem tettem.

Dobey-n én is néztem. Kár, hogy nem láthattuk azt a meccset! 10:5 lett Lukeman-nek, ami meglehetősen sima volt. Még mutatókat sem láttam, hogy leszűrhessem Lukeman tolta-e Hogan-hez hasonlóan tőle eddig sosem látott szinten a játékot, vagy Dobey volt ma cefettül fos...?

https://youtu.be/z4sKgo42hnc?t=213

Szerencsére a Barneveld meccs befejezése előtt átkapcsoltak ide.

Végre a kedvenc behúzta élete első major-tornagyőzelmét!!! Szép volt WRIIIGHTTT!! Kijárt már!!! :beerchug:

Premier League: Fanatikus hollandokban nem lesz hiány

Félelmetes hangulatú helyszínre érkezik a Premier League mezőnye csütörtök este! A helyszín a tavaly debütáló hollandiai Rotterdam lesz, ahol az Ahoy Arénában több ezer fanatikus németalföldi szurkoló várja kedvenc honfitársait. A PDC egyébként tavalyhoz hasonlóan idén is engedélyezte, hogy a tulipános szurkolók a nemzeti színnek megfelelő narancssárga felsőben érkezhessenek a nézőtérre, ami komoly mentális és motivációs pluszt adhat Klaasennek, Barneveldnek és természetesen van Gerwennek! Olvasd tovább ITT!

Tud valaki esetleg olyan háttérinfót, hogy az European Tour 32-es mezőnyében  Jelle Klaasen - Mick McGowan csörte során miért Klaasen az underdog? 2.10-es odds van rá az ír ellen. Értetlenül állok előtte. Mit tudhatnak a bookiek, amit mi nem? Ez bőven value kategória....hacsak Klaasen nem akar játszani rendesen.

nem vmi ingyulladasa van klaasennek? mintha arrol beszeltek vna fulopek csutortokon

Idézetet írta: hubika88 Dátum március 25, 2017, 10:02:30
nem vmi ingyulladasa van klaasennek? mintha arrol beszeltek vna fulopek csutortokon

Így van.

Idézetet írta: Greipel Dátum március 25, 2017, 10:16:33
Így van.

A k.rva...nem láttam csütörtökön a PL-t. Na mindegy apróval bejátszottam, hátha... ???

Idézetet írta: hubika88 Dátum március 25, 2017, 10:02:30
nem vmi ingyulladasa van klaasennek? mintha arrol beszeltek vna fulopek csutortokon

...És 80-as átlagot dobott aznap.

Simán nyert nagyon. :D Mondjuk Gurney-t is láttam már törött dobókézzel meccseket nyerni...

A talicskázóban már írtam Johnsonról tegnap, ma verte Wade-et is. Nem lenne meglepő, ha végül kvalifikálná magát a VB-re is.

Paul Hogan ismét: https://www.youtube.com/watch?v=nklsXsE6bYg szavak nincsenek erre az emberre.  :D :D :D