Darts fogadások

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Premier League: Két játékostól búcsúzunk

A csütörtök esténként jelentkező Premier League idei szezonja mérföldkőhöz érkezett! A kilencedik fordulónál járunk jelen pillanatban, ami azt jelenti, hogy az előttünk álló liverpooli estével lezárul az alapszakasz! Olvasd tovább ITT!


Premier League: Változik a rendszer

Újabb mérföldkőhöz érkezett az idei darts Premier League! A múlt héten hátunk mögött hagyott Judgement Nightot követően búcsút vettünk a tabella utolsó két helyezettjétől, nevezetesen Gerwyn Pricetól és Mensur Suljovictól! Olvasd tovább ITT!




azt hogy gondolja a bet365 hogy 11-ért lehet rakni whitlock-ot,de közben 1X2-ben is 11-et adnak rá?ki az aki 11ért inkább 1X2-be rakja hátha X lesz és még a pénzét se kapja vissza?
https://www.eredmenyek.com/merkozes/GbDtZl49/#oddsok-osszehasonlitasa;haromesely;rendes-j-i
https://www.eredmenyek.com/merkozes/GbDtZl49/#oddsok-osszehasonlitasa;home-away;rendes-j-i

Nálam ma Wright hoz egy meglepit, és megveri a honfitársát.. ???



Egy ilyet beprobaltam egyebkent mara, hatha megszorjak azt a triplat.. :D

Szerdan majd figyeljetek a tv-ben, Hungary feliratu narancs poloban fogjuk nyomni baratnommel a Kolo-Kolot a kuzdoteren :D ;D

Premier League: Rendhagyó forduló következik

Duplán dörzsölhetik tenyerüket a darts-fanatikusok, hiszen ezen a héten csütörtök mellett már szerda este is a tévéképernyők előtt láthatjuk a PDC ászait! Olvasd tovább ITT!


Premier League: Rotterdam újratöltve

A szerda esti rendhagyó fordulót követően csütörtökön folytatódik a tűzijáték Rotterdamban! Az este folyamán Simon Whitlock és Daryl Gurney duplázik, de a nap egyértelmű rangadójának a Michael van Gerwen - Raymond van Barneveld ütközet ígérkezik! Olvasd tovább ITT!


Ez egy álom volt, lepacsiztam Smith, Gary, majd jött Barney, kb elottunk ket meterrel atment a masik oldalra majd pont visszatert, es vele is sikerult pacsizni, eszmeletlen elmeny... :great:

#1164 április 19, 2018, 10:02:44, butyi
Idézetet írta: peshark Dátum április 19, 2018, 09:50:34
Ez egy álom volt, lepacsiztam Smith, Gary, majd jött Barney, kb elottunk ket meterrel atment a masik oldalra majd pont visszatert, es vele is sikerult pacsizni, eszmeletlen elmeny... :great:
:beerchug: :beerchug:

aztán felébredtél?  :D

Idézetet írta: peshark Dátum április 19, 2018, 09:50:34
Ez egy álom volt, lepacsiztam Smith, Gary, majd jött Barney, kb elottunk ket meterrel atment a masik oldalra majd pont visszatert, es vele is sikerult pacsizni, eszmeletlen elmeny... :great:

Kedvelem az ilyen fickókat, akik így rajonganak  a kedvenc sportjukért. Respekt. :beerchug: :cya:

Idézetet írta: slices Dátum április 19, 2018, 10:49:10
Kedvelem az ilyen fickókat, akik így rajonganak  a kedvenc sportjukért. Respekt. :beerchug: :cya:

Nekem ez hatalmas elmeny volt, akarhanyszor visszanezem a videokat libabor.. :D Meg miutan Barney belecsapott, ott folyt a konnyem rendesen, en miatta kezdtem el nezni a dartsot, illetve jatszani komolyabban. Aztan kicsit lenyugodtam, vege volt a meccsnek, es Klaasen igy kisetalt a nezok kozul, de a hollandok szinte eszre se vettek annyira matton volt mindenki, en csinaltam vele egy kepet bar nagyon szaladt es mondta hogy schnell schnell, de rendes volt nagyon :D

Idézetet írta: butyi Dátum április 19, 2018, 09:57:53
:beerchug: :beerchug:

aztán felébredtél?  :D

Szerencsere nem kellett  :D

Idézetet írta: peshark Dátum április 12, 2018, 14:49:24


Egy ilyet beprobaltam egyebkent mara, hatha megszorjak azt a triplat.. :D

Te és nem esett útba egy normális fogadóiroda sem?    ;D

Azért Alexits Tamásnak is jár egy nagy taps, hogy legalább ki tudott jutni Grazba, ha nem is nyert, de mindenképpen le a kalappal előtte :great: :ok:

Premier League: Sorsdöntő forduló következik

Szűk egy hónappal az idei Premier League szezon vége előtt akár sorsdöntő fordulónak is szemtanúi lehetünk csütörtök este. Ha megnézzük a tabellát, látható, hogy az élmezőny kezd elszakadozni! Olvasd tovább ITT!