Darts fogadások

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


#1170 április 26, 2018, 21:28:48, peshark
Smith bevonulaskor meg bemelegiteskor nem kelt tul jol benyomast, eleg betegnek nez ki, kivancsi vagyok mi lesz ebbol :/

Szerk:  ;D ;D Hatalmas, olyan darálót indított be Michael, hogy öröm volt nézni :D

Off, de darts: életem egyik legjobb átlagát dobtam 3 nyert legig tartó meccsen. 17,5 (~52,5) 50 fölé nem túl gyakran jutok még.

Két év dobálgatás alatt idáig sikerült eljutnom.  ;D

Premier League: Maximális érték bűvöletében

A Premier League utolsó előtti fordulójához érkeztek a talpon maradt játékosok! Birminghamben ezúttal már csupán négy mérkőzésnek lehetünk szemtanúi, s amennyiben csütörtök este Daryl Gurney és Raymond van Barneveld kikapnak, akkor már matematikailag is eldől, hogy kik alkotják majd a londoni "Final Four" mezőnyét! Olvasd tovább ITT!




Szerintem ma a két kopasz világbajnok tol egy őrült meccset, a leg over, a 180 over is mehet.. :great:

Premier League: Célegyenesbe értünk

Utolsó fordulójához érkezett az idei Premier League sorozat! A londoni finálé előtt azonban még kiugranak Aberdeenbe a PDC klasszisai! A játéknap legfontosabb kérdése, hogy ki csatlakozik a van Gerwen-Smith-Cross trió mellé a Final Fourra? Olvasd tovább ITT!


PL utolsó napja jön, a két elődöntőre egy elég erős duó :

130,5 feletti kiszállás mindkét meccsen 1,83x1,83 = 3,36

Egyszerűen itt már kellenek az extrák, Gerwenék meccsén szinte borítékolható, Smithéknél lehet nehezebben fog leesni, ott igazából Garytől várom a nagy kiszállót mondjuk hátsó pályáról, de mindegy is hogyan, csak legyen meg :D

Premier League: Zárul a szezon

A héten véget ér a PDC Premier League 2018-as évada! A naptári év egyik legrangosabb tornájának döntő estéjét hagyományosan a londoni O2 Arénában vívják a talpon maradt játékosok. Ebben az évben két újoncot is üdvözölhetünk a "Final Four" mezőnyében! Olvasd tovább ITT!




Dél-Afrikával tolják majd Nándiék, ha Tomi jó napot fog ki, simán foghatók Devonék..

Utána pedig jöhet Hollandia! :😀

Idézetet írta: anarsia Dátum május 17, 2018, 19:52:24
Utána pedig jöhet Hollandia! :😀

Ha továbbjutunk az első körön, ők már  könnyebbek lesznek... ;)

Hoppá a főoldaliban írt 10:6-os Gerwen megérzés ült 6.50-ért..kár, hogy nem pakoltam meg.. :( ;D De legalább a -3.5 hendi jött!

Azzal pedig, hogy Smith verte Andersont, gyakorlatilag eldőlt szerintem, hogy Gerwen megnyeri...

#1181 május 17, 2018, 22:14:44, peshark
Szep volt a 10-6-os tipp :D

Smith megfogja Gerwent, hu de orulnek neki ha megnyerne, sajnos nem eselyes most sem...

Up: igy nem lehet jatszani ahogy Gerwen tolja...

Idézetet írta: peshark Dátum május 17, 2018, 21:55:21
Szep volt a 10-6-os tipp :D

Smith megfogja Gerwent, hu de orulnek neki ha megnyerne, sajnos nem eselyes most sem...

Up: igy nem lehet jatszani ahogy Gerwen tolja...

Nagyon durván tolja.  :o

Csak azt nem értem, miért nem tud SOHASEM így játszani, ha rakok rá?

Mieink, június 1-én pénteken játszanak még hozzá a 4. meccset.

Valahol láttam leírva, hogy Petersen lesz a nehezebb ellenfél, a másik játékosuk fekete ló, semmit nem tudni róla. Azt esetleg lehet tudni, hogy sorsolással dől-e el az, hogy ki-kivel játszik egyéniben?

Idézetet írta: robmiller Dátum május 17, 2018, 20:08:43
Ha továbbjutunk az első körön, ők már  könnyebbek lesznek... ;)