Darts fogadások

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: mate_debrecen Dátum május 22, 2018, 20:39:16
Valahol láttam leírva, hogy Petersen lesz a nehezebb ellenfél, a másik játékosuk fekete ló, semmit nem tudni róla. Azt esetleg lehet tudni, hogy sorsolással dől-e el az, hogy ki-kivel játszik egyéniben?

Ugye a második körtől van egyéni, ott pedig az van, hogy a csapatok saját maguknak megadják, hogy melyikük az első és melyikük a második számú játékos, és első-első második-második meccs van, itt szoktak sokszor a kisebb csapatok trükközni, hogy az amúgy első számú játékosukat másodiknak írják be, hogy a másik csapat elvileg gyengébb játékosával játsszon, de ez azért nem mindig jön be :D

Na holnap indul a páros vb, néhány első körös tipp:

Szingapúr nyer Cody Harrisék ellen 1,90
Megverjük Petersenéket 2,10
Belgák verik íreket 1,53

Alapjában véve a szingapúr + belga nagyon erős tipp nálam, Paul Limék behúzzák a párost, szerintem ez nem 50-50-es meccs ahogy az oddsok mutatják, aztán majd meglátjuk. Belgáknál végre van den Bergh tolja az idősebbik Huybrechts helyett, jó kis páros lesz az, ha Kim összeszedi magát, azt látjuk, hogy Dimitrinek eléggé megy most a szekér.

A mi meccsünk más kategória, igazából mindkét oldalon van egy rutinos játékos, akit azért mindenki ismer, míg nálunk Alexits Tomiról, a dél-afrikaiaknál pedig Liam O'Brienről nem tudunk sokat, Tomi alapjában véve softon tolja, természetesen rendkívül ügyes, igazából azon fog itt múlni, hogy a két újonc hogy veszi fel a ritmust, mennyire fog izgulni stb. Nánditól én bízok benne, hogy látunk egy jó 90 körüli teljesítményt, Tomi is melléteszi amit tud, és jöhet a következő körben a Gerwen-Barney duó  :D

A hivatalos program az első két napra itt lesz:

Május 31. csütörtök

19:00 Olaszország - Kanada
19:30 Oroszország - Spanyolország
20:00 Svájc - Kína
20:30 Dánia - Brazília
21:00 Wales - Thaiföld
21:30 Ausztrália - Hong Kong
22:00 Skócia - USA
22:30 Ausztria - Japán

Június 1. péntek


19:00 Új-Zéland - Szingapúr
19:30 Görögország - Finnország
20:00 Észak-Írország - Lengyelország
20:30 Magyarország - Dél-Afrika
21:00 Belgium - Írország
21:30 Anglia - Csehország
22:00 Svédország - Németország
22:30 Hollandia - Gibraltár

Első körben páros meccsek 5 nyertig menő küzdelemmel. Az időpontok csak tájékoztatóak, csúszás biztosan várható, lévén, hogy sosem kezdődnek pontosan az első meccsek sem, és Oreshkin és társai miatt, no meg a sok meccsen várhatóan alacsonyabb színvonal miatt nem lesznek itt még olyan pörgős meccsek... ;D

Amelyik párosítások már az első körben érdekes meccseket hozhatnak szerintem: orosz-spanyol, skót-amerikai, osztrák-japán, új-zélandiak-szingapúriak, észak-ír-lengyel, magyar-dél-afrikai, belga-ír.

World Cup of Darts: Kezdődik a nemzetek ligája!

Immáron hagyományos módon a PDC június első hétvégéjén rendezi meg a World Cup of Darts elnevezésű tornát, ahol 32 nemzet két-két topjátékosa küzd meg a világbajnoki trófeáért! Természetesen a mezőnyben ott találhatóak a Bezzeg Nándor-Alexits Tamás fémjelezte magyarok is! Olvasd tovább ITT!




World Cup of Darts: Színpadon a magyarok!

Pénteken folytatódnak az első körös mérkőzések a Frankfurtban rendezendő darts csapat-világbajnokságon! Alighanem minden magyar nyíldobáló tűkön ülve várja már, hogy a Bezzeg Nándor-Alexits Tamás duó színpadra lépjen a dél-afrikai páros ellen! Olvasd tovább ITT!


Odateszik ma Nándiék és megverik a dél-afrikaiakat.. :beerchug:

Próbáltam kicsit lehiggadni és nem egyből írni, de nem sokat változott a helyzet nyaktól felfelé...

Nem azzal van a baj, ha rosszul megy az embernek, mert ezt mint játékos teljesen átérzem és mindenkivel megtörténik... De az, hogy nem figyelünk oda és nem számolunk, azt nem lehet egy világbajnokságon csinálni. 186-nál utolsó nyíllal rádob Nándi a 20-asra. 150-nél utolsó legben mikor már rég duplán vannak Devonék, rádob a 19-esre, hogy maradjon 131 amihez két tripla kell, ellenben egy sima 20-assal 130 ami egy triplás kiszálló. Ehhez képest Alexits Tomi első nagyobb fellépésén (jó volt már egy pénteki ET fordulón, de az nem ez a légkör azért) hibázgatva ugyan, de hozta azt a szintet, amivel simán verhettük volna Devonékat, ha Nándi is melléteszi. Nem akarok én senkit sem szidni és nem is fogok, de így nem lehet egy ilyen fontos meccsen játszani.. :(

bezzeg dél-afrikára fogadott? :bash: :crazy:

#1193 június 02, 2018, 20:38:54, peshark
Cross - Paul Lim 5.5 over mehet 2-es oddson..

Up: easy money volt :great:

#1194 június 09, 2018, 20:37:16, Greipel
Azonnal kezdődik, de aki akar egy kicsit nyerni, az rakhat Reyesre egy pluszos hendit. Kezdi újra elkapni a fonalat mostanában, 3-4 leget sztem nyer ma Cross ellen.

6-5 Cross, easy.

Idézetet írta: Greipel Dátum június 09, 2018, 20:04:50
Azonnal kezdődik, de aki akar egy kicsit nyerni, az rakhat Reyesre egy pluszos hendit. Kezdi újra elkapni a fonalat mostanában, 3-4 leget sztem nyer ma Cross ellen.

6-5 Cross, easy.

Siman nyerhette volna az egesz meccset... :D

Ma Gurney - West meccsen kijon a 9.5 over 2-es oddson..

#1196 június 30, 2018, 21:41:43, Greipel
Gerwen 9 nyilast dobott!  :beerchug:

European Touron 5 éve nem volt ilyen!

*Vereczkey Lajos volt az egyik író, biztos nagy élmény volt neki is.

https://www.facebook.com/OfficialPDC/videos/1761914553855944/

Idézetet írta: Greipel Dátum június 30, 2018, 21:04:49
Gerwen 9 nyilast dobott!  :beerchug:

European Touron 5 éve nem volt ilyen!

*Vereczkey Lajos volt az egyik író, biztos nagy élmény volt neki is.

https://www.facebook.com/OfficialPDC/videos/1761914553855944/

Nem lehetett rossz ott a tabla mellett ezt atelni, a masik iro meg Bata Józsinak a felesege volt.. :D




Idézetet írta: RedMunchen Dátum július 15, 2018, 21:13:16
Hamarosan!!!

A World Matchplay még hamarabb, a Sporttv-n is (szombattól).