Darts fogadások

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Wright - Smith 4-7
Cross - Wade  6-6
Barneveld - Price  5-7
Gurney - Durrant  7-5
Suljovic - Gerwen  2-7

Wright - Smith 6-6
Cross - Wade 7-4
Barney - Price 4-7
Gurney - Durrant 7-4
Suljovic - MvG 4-7

Wright - Smith 4-7
Cross - Wade 7-2
Barney - Price 7-5
Gurney - Durrant 6-6
Suljovic - MvG 1-7

Premier League: Következik Glasgow

Csütörtök este a rettegett Skóciában lépnek tábla elé a PDC ászai!  Olvasd tovább


Wright - Smith 6:6
Cross - Wade 7:5
Barneveld - Price 4:7
Gurney - Durrant 4:7
Suljovic - Gerwen 3:7

Az első körösök közül petercrouch és oakland23 tippjét várjuk még, illetve én is beírom még este :D

Wright - Smith 5-7
Cross - Wade 4-7
Barney - Price 4-7
Gurney - Durrant 4-7
Suljo - MvG 3-7

Wright - Smith 5-7
Cross - Wade 7-4
Barney - Price 6-6
Gurney - Durrant 5-7
Suljo - MvG 4-7

Unibeten van Darts PL tippjáték. 5ből legalább 4 pontos eredményt kell eltalálni és akkor lehet elnyerni a 3 milla egy részét.

1 Wade legre voltam a nyereménytől, kár érte. Mondjuk nem hiszem, hogy nagy összeg lehet a nyeremény mert gondolom azért páran eltalálnak 4-et pontosan, de azért szép lett volna.

#1344 február 16, 2019, 01:44:35, petercrouch
A második forduló is profitos lett volna a cs tippek alapján  ::)

A befektetett 40 egységre 54 jöhetett volna vissza (35%-os ROI). A legtöbb profitot zsivany20 hozta volna (10 egység profit) 3 eltalált cs tippel, a második helyen pedig For9 és peshark lenne (5,5 - 5,5 egység). Gratulálok srácok, igazán szép számok!
A legnagyobb profittal bíró mérkőzés a Wright - Smith és a Cross - Wade kettős lett (10-10 a plusz), míg a legnagyobb betli a Gurney - Durrant (-8 egység).

Összességében eddig 85 egységre 122,5 jöhetett volna vissza (37,5 egység profit, 44,1%-os ROI), ami szerintem kiváló eredmény.  Minden résztvevőnek jár a pacsi ezért :beerchug:

Basszus én ki is hagytam most ezt az Unibetes játékot, bár nekem is csak három telim lett volna... Mondjuk nagyon agyaltam, hogy Barney-t győzelemre, vagy X-re húzzam, de sajnos a győzelem mellett döntöttem...  :)

Idézetet írta: petercrouch Dátum február 15, 2019, 00:09:44
A második forduló is profitos lett volna a cs tippek alapján  ::)
De csak azért, mert elfelejtettem tippelni  ;D

Továbbra is For9 vezeti a tabellát, azért itt valamivel magasabb találati arány volt most, és csak Gurney meccse volt, ahol nem volt telitalálatos tipp... :D

A frissült állás:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1pfIaR93RFaazlmiyjacdCQ8qJxgStDwCmzXTbAc-yTk/edit?usp=sharing

MvG 9 nyíl ma is.