Darts fogadások

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


A másik három játékosról, amit eddig leszűrtem. Akármennyire is nyert ma Cross, szerintem nincs formában, ettől némileg feszültnek érzem, ami rányomja a bélyegét a játékára egyelőre. Aspinallt végig hasonlóan feszültnek éreztem, ami valószínűleg a PL-ben való bizonyítási vágy miatt lehet. Elég nyögvenyelős meccs volt ez a nyitócsörte. Ennél mindkettőtől többet várok a továbbiakban.

Smithről leírtam mit gondolok. Végül marad Price, akinél szintén nem érzem azt a tüzet, ami év végén lobogott benne a Grand Slam címvédés óta. Oké, hogy most visszajött a meccsbe, de valahogy nem láttam rajta azt az akarást, elszántságot, mint 2-3 hónapja.
Egyszóval én nagyon érzem az év elejét még a srácoknál.

Michael Smith:

Legs 1-6: 120.38 3DA
Legs 7-12: 87.45 3DA

Ez elmond mindent...

Premier League: Itt az ideje Snakebite sikerének

Csütörtök este harmadik etapjához érkezik a Premier League mezőnye! A helyszín ezúttal Cardiff lesz! Olvasd tovább


Premier League: Lesz adok-kapok az ír "pokolban"

Csütörtökön este utolsó februári állomásához érkezik a Premier League mezőnye! Dublinban mindig parázs a hangulat! Olvasd tovább


Smith szórt az íreknek egy 9 nyilast...a k.va anyját  ;D ;D ;D :beerchug: :beerchug: :redchug: :redchug: :redchug:

Idézetet írta: robmiller Dátum február 27, 2020, 21:48:34
Smith szórt az íreknek egy 9 nyilast...a k.va anyját  ;D ;D ;D :beerchug: :beerchug: :redchug: :redchug: :redchug:

Szerencse, hogy az operator is tudta hova kell vinni a kamerat a t19 utan... ;D

Az utolsó kameramozgás tényleg vicces ;D de nem rontja el szerencsére a dolgot teljesen, szép volt! :redchug:

https://www.youtube.com/watch?v=5Jzz9hqtJB0

Jobb igy, h a kameras tevedett, mint Smith dobta volna el lentre.  ;D

Kis túlzással ilyen átlagok még nálunk a klubban is vannak... ;D Jó persze, más egy PDC versenyen, közönség előtt, Egdom esetében rutintalanul, de azért na...nem mindennap lát ilyen mutatót az ember a profi darts világában.
Westet alaposan lehúzta ezzel, mert másnap az angol már 100 feletti átlagot hozott  ;D ;D :redchug:

Premier League: Zárómérkőzés rejti a nap rangadóját

Csütörtökön este visszatér Angliába a Premier League mezőnye! Ezúttal Exeterben állnak tábla elé a PDC mezőnyének elitjátékosai! Olvasd tovább


Premier League: Egyelőre nincs leállás

Úgy tűnik, hogy csütörtök este sor kerül a Premier League sorozat következő fordulójára! A helyszín ezúttal Liverpool lesz! Olvasd tovább


Erről tud valaki többet?

Idézetet írta: NFCKR Dátum március 31, 2020, 21:07:26
Erről tud valaki többet?

A Target speci okos tablajan, a Nexuson fogjak nyomni, remelem lesz valami kozvetites, de meg nem lattam rola semmit..

Idézetet írta: NFCKR Dátum március 31, 2020, 21:07:26
Erről tud valaki többet?

Jovo heten lesz a meccs vegul, most rakta ki Taylor papa twitterre..

Paul Nicholson vs Diogo Portela meccs volt az elobb

A bet365 rakott ki minden legre kiszallo fogadast, D20, D16, Other
D16 volt 5,50
Other 1,61

5-3-ra nyert Nicholson

Egy nyilat se dobtak D20-ra, mindketten mindig 32-re kerekitettek minden korben

Minden korben dobott vki D16-ra, a 8-bol 4-szer talaltak el, 4-szer Other lett.

Ha jatszanak majd meg egymas ellen, ez nagyon jo, vagy mellejuk kell meg valaki, aki 32-re kerekit, mert akkor eleg konnyen ki lehet hozni pluszosra.

Ki lehet sulyozni az 5,50-et es az 1,61-et, vagy favoritnak a D16, penzvisszahozosra az Other.