Darts fogadások

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Idézetet írta: peshark Dátum augusztus 05, 2020, 14:33:07
A szeptember első hétvégéjére tervezett érdi European Tour fordulót is törölte a PDC a naptárból...

Igen, ma délelőtt beszéltük pont mi is a bandával, hogy vajon most a belépők árát elsunnyogják Vereczkeiék, vagy visszautalják...remélem nem kell csalódnom, azért a napi 20-as nem kevés guba...

Idézetet írta: robmiller Dátum augusztus 05, 2020, 14:37:48
Igen, ma délelőtt beszéltük pont mi is a bandával, hogy vajon most a belépők árát elsunnyogják Vereczkeiék, vagy visszautalják...remélem nem kell csalódnom, azért a napi 20-as nem kevés guba...

Erdekes kerdes... mondjuk en csak a vasarnapi delutani etapra vettem ket jegyet, azt is a klubkedvezmenyes aron, ugyhogy azert nem tul nagy penzekrol beszelunk, de nyilvan jol esne..

Biztosan lattad Rob, ervenyes lesz a jovo evi kuzdelmekre a jegy.

Idézetet írta: peshark Dátum augusztus 06, 2020, 10:45:26
Biztosan lattad Rob, ervenyes lesz a jovo evi kuzdelmekre a jegy.

Igen, de szerintem én visszaigénylem a zsugát, s jövőre megint egy Prágát vagy osztrák tripet iktatunk be. Még vacillálok, mi legyen. Köszi, hogy szóltál!  :beerchug:

Vissza lehet igényelni? Mert ez is egy jellegzetes "koronavírusos" politika, hogy "majd gyertek jövőre, de pénzt nem adunk vissza".

Idézetet írta: SPF Admin Dátum augusztus 06, 2020, 16:38:34
Vissza lehet igényelni? Mert ez is egy jellegzetes "koronavírusos" politika, hogy "majd gyertek jövőre, de pénzt nem adunk vissza".

Elvileg az is opcio, azt irtak, hogy a visszaigenyles reszleteirol meg kesobb lesz info.

Elvileg igen! En is azzal számoltam, hogy behúzzák szépen, de a PDC Hungarian Fan Club a facebook oldalán tett mai kiírásában úgy fogalmaztak, hogy aki szeretné, annak jövőre is érvényben marad, mìg aki visszaigényelné, annak rövidesen ismertetik a mikéntjét..

Érdekes, ezt a játszmát mindig bevetik.

"majd ismertetjük"  ;D

Remélem nem lesz igazad...:D

Vegre egy kis darts ujra, 6 napon keresztul PL meccsek.

Wrighteknal a 180akban szerintem van ertek, Durrant sokat javult mostanaban es remelem megszorjak a triplaagyat...

#1570 augusztus 26, 2020, 10:56:54, peshark
Sok kozuk nem volt a maxokhoz Petereknek... ::)

Mára viszont nagyon jónak néz ki egy hármas kombi.. Gary győzelmét nem tudom ott hagyni ezen az oddson, max nem jön. Aspinall is verni fogja Gurneyt és Smith pedig több 180-at dob Crossnál.

MvG mekkora bunda pffff.  :crazy:   70-es átlag, kiszálló 0/6.

Idézetet írta: csatarid Dátum szeptember 05, 2020, 20:53:59
MvG mekkora bunda pffff.  :crazy:   70-es átlag, kiszálló 0/6.

Nagyon figyelt rá nehogy nyerjen. De ettől függetlenül Aspinallnak még kell a pont mert Price beelőzte.  ;)

Gerwen akkor kiesett?!