Darts fogadások

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Kedden startoló Grand Prix topik megnyílt! Katt IDE!

Parszor kritizaltam mar a sport tv-s kommentatorokat, de amikor Medard azt mondja, hogy Harith Lim Paul Lim fia... Na akkor nincs tobb kerdesem a "szakerto" urak fele.. :bash: :bash: :bash:

European Tour 16:30-kor
Petersen 1,28... nincs idom sokat irni rola, pedig tudnek. Eleg ha annyit irok, hogy konnyed +28%os befektetes lesz :D

Smith mit megy 2-8 óta, beteg átlag, végre jó kiszállózás.  :ok:

8:2 ide, aztan 8:2 oda ;D eleg unalmas sport... ::)

...és végül mikor már vezetett kétszer is, kikap, ez hihetetlen  :bash:

#1581 november 22, 2020, 22:58:40, csatarid
Whitlock 15 db 180 és így is kikap jelen állás szerint, nagyon kemény meccsek vannak ma.   :ok:

Nyert Whitlock 20db 180, 16-15 klasszikus meccs.  :o   :redchug:

Az osszes negyeddonto nagyon beteg volt :D erdekesek ezek a donto legek, masfel oraig szenvedsz a szinpadon azert, hogy utana 3 perc dontson a tornadrol..

Nem lett kevesbe beteg a Wade - van den Bergh meccs sem.. ;D

Remek vb ele nezunk. Lesz kozonseg is, mondjuk ott mindig maszk mogott vannak, uh mehetne a telt haz is.

Idézetet írta: RedMunchen Dátum november 24, 2020, 23:03:42
Remek vb ele nezunk. Lesz kozonseg is, mondjuk ott mindig maszk mogott vannak, uh mehetne a telt haz is.

Talan az egyik legjobban vart vb lesz ez szamomra, ugyanis nincs igazan nagy eselyes es tudnek mondani 10 embert aki siman celba erhet... Ezt a nezos dolgot en meg ketelkedve kezelem, mert volt mar szerencsem reszt venni par nagyobb tornan a helyszinen, na hat ott minden van, csak masfel meter nem... ;D Gondolom bevonulasnal ugyanugy nem lehetne pacsizni meg odacsodulni a bevonulo folyosohoz, de ne mondja nekem senki, hogy a "virust elkerulo magatartasformat" egy ilyen rendezvenyen be lehet tartatni :D Voltak nagyon kemeny szekusok anno Hollandiaban is, de ez szerintem kivitelezhetetlen lesz... (ne legyen igazam)


Jön az év első tornája!

Az előttünk álló hétvége folyamán ismét repkednek a nyilak a tripla20-ba! Olvasd tovább


Este indul a derbi! Bár nem tudom, hogy a hazai komédiás TV közvetíti-e a bulit, mindenesetre a PDC TV tolja értelemszerűen!
Fogadási nélkül egyelőre az alábbi meglátásokban bízom:

Ian White - Mensur Suljovic legek száma 9.5 over @1.83 (bet365)
Krzysztof Ratajski - Simon Whitlock 2 +1.5 hendikep @1.80 (bet365)
Daryl Gurney - Jeffrey de Zwaan 1 @1.60 (unibet)
José de Sousa - Johnny Clayton 2 +1.5 hendikep @1.83 (bet365)