Ingyen pörgetések

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Nyugi, ha nem mutiaccoztál biztos ki fognak fizetni. Az iratok bekérése is azért van, hogy aki a potyapénz miatt nyitott számlát az összes rokon nevében, azokat kiszűrik és zárolják a számlájukat.

Az utóbbi napok kellemetlenségeit próbáltuk elkerülni e téma első bejegyzésével/felhívásával:

Idézetet írta: SPF Admin Dátum február 24, 2016, 10:23:49

Ebben a témában az ingyen pörgetésekről lehet beszélgetni. Amennyiben találtok ilyesmit, ne felejtsétek megosztani a többiekkel sem.

Fontos! Csak olyan ingyen pörgetéseket jelezzetek, melyek magyar játékosok számára is elérhetőek és nyilvánosak (nem személyre/kliensre szabottak).

Ma frissítettük a fórum szabályzatát és bekerült a következő pont:

"1.4.3 Szerencsejáték ajánlatok megosztása a fórumtagokkal

Nagyra értékeljük azon fórumtagok lelkesedését, akik egy remek sportfogadás/kaszinó/póker stb. ajánlatot megosztanak sorstársaikkal, DE a fórumon szigorúan tilos olyan ajánlatot közölni amelyről nem vagy 100%-ban biztos, hogy minden játékosra vonatkozik.
Megkérünk benneteket, hogy kerüljétek a személyre szóló (e-mailben értesültetek róla stb.) ajánlatok közlését, s csak azokról számoljatok be, melyek nyilvánosak és fórumtagjaink is részt vehetnek benne."


Szeretnénk értesíteni benneteket, hogy a továbbiakban aki a fentieket nem tartja be, annak töröljük a regisztrációját.

A Google a barátotok a számos olyan ingyen pörgetés felé, mely által lehetséges, hogy számláitokat bezárják, a nyereményt nem kapjátok meg (mert lehet nem olvastátok el a valós feltételeket, és nem is vonatkozott rátok az illető ajánlat).

A Sportfogadas.org nem fog átalakulni egy ilyen pöcegödörré. Mindig is próbálkoztunk leellenőrzött ajánlatokat közölni, s ez a továbbiakban is így lesz.

Oké, vállalom a bunkó szerepét ismét, vállalom, hogy majd jól beolvasol kedves Admin, de komolyan nem értem ezt a hozzáállást. Miért probléma hogy valaki beír valami ajánlatot, ami esetleg nem mindenkire vonatkozik hanem csak egy bizonyos rétegre?? Kit ér ezzel kár? Mert nem a beíró tehet róla hogy nem adják mindenkinek az ingyen pörit vagy kaparóst de még csak nem is ti (az oldal és üzemeltetői) És amúgy is a promóciók nagy%a nem vonatkozik mindenkire főleg nem az ilyen ingyen pörgetés és kaparós betfaires dolog. Vagy bwines kaparós (mert lifetime befizetés nélkül sosem volt elérhető)
Például nekem van egy ismerősöm akinek semmilyen Arcade promója nincs soha betfairen, én hiába kapok mindig szinte mindent, ő sosem. Nem nagy játékos, nem multiaccos és még csak bónuszt sem használt soha, egyszer fizetett be és bingozott.
_
Én nem egyszer nem kétszer szereztem hasonló promókból akár nagyobb összegeket is mert valaki beírta ide. És a többségük nem volt mindenki számára elérhető. (nagyon köszönöm is a beíróknak) Sőt sokszor kifejezetten kerestem ezt a topikot, hátha van valahol valami, de így ezzel a szigorítással megmaradtak az 50%os depo bónusz ajánlatok 30szoros forgatással, meg játssz el 3000ftot és kapsz 10 ingyen pörgetést 10ftos téten..
Pont a legjobb akcióktól "tiltjátok" el a játékosok nagy részét (betfair,willhill,bwin) mert a többségük ezáltal sosem fog értesülni semmiről, mert egyáltalán nem olyan könnyű megtalálni a neten a hasonló ajánlatokat. az hogy én kiismerem magam az irodáknál és rendszeresen ránézek a whre hogy van a múltkorihoz hasonló ajánlat az oké de nagyon sokan vannak itt akik csak innen értesültek valami lehetőségről..

Nekem nem tetszik ez az irány, de megértem, ti diktáltok.

#798 március 20, 2017, 12:59:26, Zzz
Srácok egy jó hír!
Most kaptam emailt a Bingotól, hogy a kifizetésem feldolgozva és eltűnt a "hold on" státusz is, szóval úgy néz ki kifizetnek minket! :ok: :beerchug: A maria még mindig hold on.
Persze a multiaccosok izgulhatnak...
Egyébként én tegnap elküldtem nekik minden szükséges iratot, hogy ezzel később ne húzzák az időt, lehet emiatt is történt ez, nem tudom, nézzétek meg a számlátok, hogy nálatok mi újság.

#799 március 20, 2017, 13:09:49, SPF Admin
Idézetet írta: ncis88 Dátum március 20, 2017, 12:47:35
Oké, vállalom a bunkó szerepét ismét, vállalom, hogy majd jól beolvasol kedves Admin, de komolyan nem értem ezt a hozzáállást. Miért probléma hogy valaki beír valami ajánlatot, ami esetleg nem mindenkire vonatkozik hanem csak egy bizonyos rétegre?? Kit ér ezzel kár? Mert nem a beíró tehet róla hogy nem adják mindenkinek az ingyen pörit vagy kaparóst de még csak nem is ti (az oldal és üzemeltetői) És amúgy is a promóciók nagy%a nem vonatkozik mindenkire főleg nem az ilyen ingyen pörgetés és kaparós betfaires dolog. Vagy bwines kaparós (mert lifetime befizetés nélkül sosem volt elérhető)
Például nekem van egy ismerősöm akinek semmilyen Arcade promója nincs soha betfairen, én hiába kapok mindig szinte mindent, ő sosem. Nem nagy játékos, nem multiaccos és még csak bónuszt sem használt soha, egyszer fizetett be és bingozott.
_
Én nem egyszer nem kétszer szereztem hasonló promókból akár nagyobb összegeket is mert valaki beírta ide. És a többségük nem volt mindenki számára elérhető. (nagyon köszönöm is a beíróknak) Sőt sokszor kifejezetten kerestem ezt a topikot, hátha van valahol valami, de így ezzel a szigorítással megmaradtak az 50%os depo bónusz ajánlatok 30szoros forgatással, meg játssz el 3000ftot és kapsz 10 ingyen pörgetést 10ftos téten..
Pont a legjobb akcióktól "tiltjátok" el a játékosok nagy részét (betfair,willhill,bwin) mert a többségük ezáltal sosem fog értesülni semmiről, mert egyáltalán nem olyan könnyű megtalálni a neten a hasonló ajánlatokat. az hogy én kiismerem magam az irodáknál és rendszeresen ránézek a whre hogy van a múltkorihoz hasonló ajánlat az oké de nagyon sokan vannak itt akik csak innen értesültek valami lehetőségről..

Nekem nem tetszik ez az irány, de megértem, ti diktáltok.

Úgy látom nem ment át az üzenet. Nem azt írtuk, hogy nem lehetséges ilyen ajánlatokat beírni, hanem előbb tessék szépen leellenőrizni, s meggyőződni róla, hogy az ajánlat az NYILVÁNOS és érvényes pl. magyar játékosoknak is.

Kb. pár másodpercbe telik a Google segítségével egy ajánlatot találni, ami 99,9%-ban biztosan nem ránk vonatkozik.

Erről lenne szó.

Kiemelném lulu65bj teljesítményét, aki néha valóban remek ajánlatokkal érkezik, de pl. ha megkérjük, hogy ne használjon linket, akkor nem használ, de beírja szövegként.  :D
A látogatók így eljutnak egy olyan weboldalra mely számunkra egyáltalán nem hiteles és akkor jönnek a gondok.

Persze, most is mi történik. Van egy ilyen ajánlat, olvassuk, hogy egyesek már az üknagymama személyiét is keresik, mert BE kell regisztrálni, s akkor ezek után még mindig mi vagyunk a rosszak, mert próbálunk egy olyan jelenséget megfékezni, mely problémákat szül (nem fizet az iroda, letiltottak 10 év után stb. stb.).
Nem mellesleg, hol olvastak erről? Nálunk. Tehát a mi nevünk is benne van.

Ezt szeretnénk megfékezni a mai lépéssel, s nem azt, hogy ti ajánlatokban részesüljetek.

Látni kell a fától az erdőt...

Áruld már el nekem légyszi egy betfair kaparóst hogy ellenőriz le bárki is hogy az ott van mindenkinek? Múltkor volt ez a Lucky Mine 10pörgetés a betfairen szintén. Egy oldalon írták hogy elérhető(valaki be is másolta ide) majd ott volt a magyar játékosok 90%nak. De én ismerek vagy 5embert, akinek privátban írtam itt vagy fbon hogy nézzenek rá és nem volt ott semmi. Amit ti vártok el az nem teljesíthető hogy csak olyan ajánlatot írjanak be ami mindenkinek elérhető hisz az irodák az ilyen ajánlatokkal csak egy bizonyos réteget céloznak. Az hogy ez a réteg csak néhány fő vagy épp a 90% az a promótól függ. De mindig lehetne találni olyan emberkét akinek nem lesz elérhető ilyen olyan okból.

De továbbra sem értem miért akkora probléma hogy valaki talál valamit valahol, beírja és csak 5embernek elérhető. De az az 5ember nyerhet valamit. Ha nem írná be ide, akkor az akinek nem jár ugyanúgy nem részesülne semmiből. Ugyanaz az eredmény a számukra..
Ha már olyan nagy problémát kerestek amin változtatni kéne akkor ott a chat..

Idézetet írta: Zzz Dátum március 20, 2017, 12:54:00
Srácok egy jó hír!
Most kaptam emailt a Bingotól, hogy a kifizetésem feldolgozva és eltűnt a "hold on" státusz is, szóval úgy néz ki kifizetnek minket! :ok: :beerchug: A maria még mindig hold on.
Persze a multiaccosok izgulhatnak...
Egyébként én tegnap elküldtem nekik minden szükséges iratot, hogy ezzel később ne húzzák az időt, lehet emiatt is történt ez, nem tudom, nézzétek meg a számlátok, hogy nálatok mi újság.
Írt a Maria is, ők is elfogadták és kifizetnek. :beerchug: :great:

Idézetet írta: ncis88 Dátum március 20, 2017, 13:12:44
Áruld már el nekem légyszi egy betfair kaparóst hogy ellenőriz le bárki is hogy az ott van mindenkinek? Múltkor volt ez a Lucky Mine 10pörgetés a betfairen szintén. Egy oldalon írták hogy elérhető(valaki be is másolta ide) majd ott volt a magyar játékosok 90%nak. De én ismerek vagy 5embert, akinek privátban írtam itt vagy fbon hogy nézzenek rá és nem volt ott semmi. Amit ti vártok el az nem teljesíthető hogy csak olyan ajánlatot írjanak be ami mindenkinek elérhető hisz az irodák az ilyen ajánlatokkal csak egy bizonyos réteget céloznak. Az hogy ez a réteg csak néhány fő vagy épp a 90% az a promótól függ. De mindig lehetne találni olyan emberkét akinek nem lesz elérhető ilyen olyan okból.

De továbbra sem értem miért akkora probléma hogy valaki talál valamit valahol, beírja és csak 5embernek elérhető. De az az 5ember nyerhet valamit. Ha nem írná be ide, akkor az akinek nem jár ugyanúgy nem részesülne semmiből. Ugyanaz az eredmény a számukra..
Ha már olyan nagy problémát kerestek amin változtatni kéne akkor ott a chat..

Olyan ajánlatok közlése tilos mely nem vonatkozik az itteni játékosokra egyáltalán! Pl. feltételekben ott szerepel, hogy UK-only.

A problémákat nem kell keresni, jönnek maguktól.

Ez elvileg egy nyilvános fórum ugye? Bárki írhat itt bármit(ami a szabályzatnak megfelel) Ti eddig nem tiltottátok azt hogy be lehessen írni ilyen ajánlatokat. Akkor miért lenne számotokra negatív hogy valaki rátok hivatkozik hogy itt olvasták az ajánlatot? Ti csak a felületet biztosítjátok,nem? Mindenki maga felel az általa leírtakért.. Most szélsőséges példával élve ha én egy gyilkosságól írnék egy hozzászólásban, majd megtenném felelősségre vonnának téged?? Persze hogy nem. Mert te csak a felületet biztosítod, gondolom ez benne van a felhasználási feltételekben amit senki sem olvasott el. Ilyenformán az hogy valaki az oldalra hivatkozik nem jelenthetne negatívumot számotokra

Idézetet írta: SPF Admin Dátum március 20, 2017, 13:18:29
Olyan ajánlatok közlése tilos mely nem vonatkozik az itteni játékosokra egyáltalán! Pl. feltételekben ott szerepel, hogy UK-only.

A problémákat nem kell keresni, jönnek maguktól.

Ha az van írva hogy UK only akkor eleve nem elérhető egy magyarnak sem, szóval nincs is mit beírni.

Idézetet írta: ncis88 Dátum március 20, 2017, 13:19:48
Ez elvileg egy nyilvános fórum ugye? Bárki írhat itt bármit(ami a szabályzatnak megfelel) Ti eddig nem tiltottátok azt hogy be lehessen írni ilyen ajánlatokat. Akkor miért lenne számotokra negatív hogy valaki rátok hivatkozik hogy itt olvasták az ajánlatot? Ti csak a felületet biztosítjátok,nem? Mindenki maga felel az általa leírtakért.. Most szélsőséges példával élve ha én egy gyilkosságól írnék egy hozzászólásban, majd megtenném felelősségre vonnának téged?? Persze hogy nem. Mert te csak a felületet biztosítod, gondolom ez benne van a felhasználási feltételekben amit senki sem olvasott el. Ilyenformán az hogy valaki az oldalra hivatkozik nem jelenthetne negatívumot számotokra

Sajnos nem jól tudod. Kutya kötelességünk a leírtakat kontrollálni, mert a felelősség a miénk.

Idézetet írta: ncis88 Dátum március 20, 2017, 13:21:00
Ha az van írva hogy UK only akkor eleve nem elérhető egy magyarnak sem, szóval nincs is mit beírni.

A felhasználási feltételekben az van írva, hogy UK-only. Lehet, hogy ez nyilvánosan még nem látszik.

#807 március 20, 2017, 13:30:32, ncis88
A betfairnél ilyen nem fordulhat elő. És az elég gyakran szerepelt itt. Mert kint sincs a promók között ha UK only, szal nincs is mit beírni. Ha kint van valakinek a promocióknál akkor az elérhető magyaroknak, ugyanakkor nem biztos hogy MINDEN magyarnak. Csak egy bizonyos rétegnek, amibe lehet beleesik az itteniek 95%a. És annak hogy ez minden magyarnak elérhető,vagy csak egy részének nem ellenőrizhető és még chaten sem árulják el arra hivatkozva hogy mások ajánlatairól nem adhatnak ki infót..


Mint legelső hszemben írtam ti diktáltok, ti alkotjátok a szabályokat. Én elfogadom még ha nem feltétlenül is értek vele egyet. Nem offolom a topikot tovább. Grat az unibetes promóból profitálóknak.

Idézetet írta: ncis88 Dátum március 20, 2017, 13:27:18
A betfairnél ilyen nem fordulhat elő. És az elég gyakran szerepelt itt. Mert kint sincs a promók között ha UK only, szal nincs is mit beírni. Ha kint van valakinek a promocióknál akkor az elérhető magyaroknak, ugyanakkor nem biztos hogy MINDEN magyarnak. Csak egy bizonyos rétegnek, amibe lehet beleesik az itteniek 95%a. És annak hogy ez minden magyarnak elérhető,vagy csak egy részének nem ellenőrizhető és még chaten sem árulják el arra hivatkozva hogy mások ajánlatairól nem adhatnak ki infót..

Amennyiben ilyen ajánlatot találsz (mely a magyar ügyfelek 95%-ra vonatkozik), akkor megkérlek közöld.  :cya:

Igaza van ncis88-nak.Ha meg nem szabad,Kérdem én mi a javaslat hogyha megszeretnénk osztani a többiekkel ezeket a lehetőségeket?(csak régi tagsághoz kötni?)Értem én a hogy ki kell szűrni a trógereket,de nem így..Mert például volt olyan mostanság hogy a pinnacle-t is épphogy észrevettem egy-két óra múlva lekapta az admin.Ez meg túl van lihegve:"szigorúan tilos olyan ajánlatot közölni amelyről nem vagy 100%-ban biztos, hogy minden játékosra vonatkozik"Ilyen alapon aki a naplóba teszi a tippet a szorzó is 100%-biztosnak kell lenni.
Köszönöm lulu65bj eddig megosztásait ezúton is :cya: