Ingyen pörgetések

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Jeleznèm hogy elkúrtàk,ès mèg egyszer újra jóvàírtàk a 10 free spint.Nèzzetek rà.

Sziasztok!Valaki mondja már meg,hogy az ingyenpörinél nyert pénzt egyáltalán ki lehet forgatni az unibetnél?Mult héten 14 €-ro jött három napig forgattam.!Tegnap 8€-ro de még mindig forgatok!Lehet ebböl pénzt csinálni?

Idézetet írta: Anyuci123 Dátum június 03, 2017, 06:52:58
Sziasztok!Valaki mondja már meg,hogy az ingyenpörinél nyert pénzt egyáltalán ki lehet forgatni az unibetnél?Mult héten 14 €-ro jött három napig forgattam.!Tegnap 8€-ro de még mindig forgatok!Lehet ebböl pénzt csinálni?
Nekem kivètelesen sikerült tegnap kiforgatni.

Örülök hogy sikerült kiforgatnod!Hol látom hogy,hogy állok?Vagy hányszor kell megforgatni?

Idézetet írta: Anyuci123 Dátum június 03, 2017, 08:30:17
Örülök hogy sikerült kiforgatnod!Hol látom hogy,hogy állok?Vagy hányszor kell megforgatni?

Általában 20x vagy 30x esetleg 35x

Úgy tudom unibeten az utóbbi van, szóval sztem az a legjobb ha nyersz 2-3€ és abból bead valami szép wint.Legalabbis en igy tudtam kiforgatni egyszer.

Idézetet írta: davixxx Dátum június 03, 2017, 08:39:28
Általában 20x vagy 30x esetleg 35x

A helyes válasz:

Idézetet írta: Pokerman Dátum május 26, 2017, 22:11:39
25x.

13,83 € jött az ingyen pörgetések után és 345,75 €-t kellett forgatni, hogy szabadon felhasználható legyen.

Idézetet írta: Anyuci123 Dátum június 03, 2017, 08:30:17
Örülök hogy sikerült kiforgatnod!Hol látom hogy,hogy állok?Vagy hányszor kell megforgatni?

25 ször de sajnos nem látod hogy mennyit kell még forgasd.Ha el tudod csípni a chatet akkor ők megtudják mondani neked

William Hillen most az élő kaszinóra adnak 5 fontot. Sport főldalon, a szokott helyen van, szokásos 20x wagering.

Elokaszinon belul mire ervenyes azt lehet tudni? Koszi! :beerchug:

Idézetet írta: CsabY93 Dátum június 08, 2017, 11:55:33
Elokaszinon belul mire ervenyes azt lehet tudni? Koszi! :beerchug:
rulett

6 körig sikerült jutnom úgy, hogy 2,5 - 2,5 eurót tettem a pirosra és a feketére, aztán jött a nulla. Úgy, hogy előtte 8 körrel egymás után kétszer is jött. Benne van a szabályzatban, hogy így nem lehet forgatni, de kíváncsi vagyok, hogyan ellenőrzik.

Hali!
Most én sem tudtam kiforgatni, talán a 7. körben adta be a 0-át. Én váltogattam ezt a 3 féle fogadást, piros-fekete, páros-páratlan, 1-18 és 19-36.

Korábban volt már ugyanez a promó, akkor sikerült kiforgatnom. Igaz akkor többször kiléptem és megnéztem, hogy hol jár a forgatásom, majd visszaléptem és csináltam tovább, amíg elértem a 100-at. A nyereményt rendben engedte sportfogadásra felhasználni.

Lehet ott rontottam el, hogy most egyhuzamban mentem, és nem léptem ki 1-2 esetleg 4 nyert forgatás után.

Haha, elmesélem én milyen bena voltam..

Először felraktam allinba a pirosra - jött 10€
Majd mivel elötte 5x fekete volt most hatha jön egy piros sorozat megint felraktam. Jött 20€
majd 15Eurot felraktam a pirosra megint 5 eurot a 0-ra (Ne kérdezzétek miert ilyen hatha majd most alapon) - Piros lett jött 30€
Majd mivel mar 7x egymas utan paros volt ráraktam (Volna) a páratlanra 20€ de én balfax a párosra raktam véletlen (Mindig összekeverem angolul, pedig tudom melyik melyik  ;D ;D ) Így maradt 10€-m 50 helyett, az a tiz meg elment a kövi körbe..
Pedig ha nem rontom el marad 50€-m és ugy kb pont annyi forgatni valo, azt meg mar 5€-ként kiforgattam volna..

Így került ez a hiba kb -50€-mba ;D ;D


Idézetet írta: alexthebest Dátum június 08, 2017, 11:30:19
William Hillen most az élő kaszinóra adnak 5 fontot. Sport főldalon, a szokott helyen van, szokásos 20x wagering.

Köszi!  :ok:
2 számot is eltaláltam, így benéztem 30 € fölé is, végül 26,30 € jött.  ;)

30eu kiforgatva,6-os számot eltalálva  :beerchug: