Ingyen pörgetések

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


A félreértések elkerülése érdekében pontosítottunk:

"Nagyra értékeljük azon fórumtagok lelkesedését, akik egy remek sportfogadás/kaszinó/póker stb. ajánlatot megosztanak sorstársaikkal, DE a fórumon szigorúan tilos olyan ajánlatot közölni amelyről nem vagy 100%-ban biztos, hogy minden (vagy legalább részben) játékosra vonatkozik.
Megkérünk benneteket, hogy kerüljétek a személyre szóló (e-mailben értesültetek róla stb.) ajánlatok közlését, s csak azokról számoljatok be, melyek nyilvánosak és fórumtagjaink is részt vehetnek benne."


Továbbra is az az érzésünk, hogy nem ment át az üzenet. Nem tiltani akarjuk ezen ajánlatokat, csak korlátozni oly módon, hogy ne minden szar kerüljön be.

Amennyiben egy ajánlat elérhető több játékos részére akkor lehet közölni. Nagyon nehéz.  :D

Szabcsin és rajtam kívül más nem kapott híreket a Bingos vagy Maria-s pénzével kapcsolatban?

Nekem is jött Mariaról hogy feldolgozták és elméletileg küldik.

Nekem is feldolgozták mindkettőnél :)
Bingon írtam nekik azt írták legyek türelemmel,nem mondták hogy csak egy országra vonatkozna

Unibet kifizetett ;D
Köszi lulu65bj az infót

08:27-kor a számlán volt a pénz. :ok:

Hali!
Most, hogy írtátok, én is ránéztem a számlámra.
Bingo és Maria is kifizetett, számlán a pénz.
Unibet itt még nem kértem ki.

Szerintem rendbe lesznek a kifizetések.

Azt hiszem, az átlagnyeremények és az összes nyeremény alapján is ez az ingyenes pörgetés akció hozta a legtöbb pénzt a fórum tagjainak, az ilyenekről kár lenne lemaradni! (még ha ez nekem most sikerült is!  :D  )

Ráadásul sokszor az ügyfélszolgálat sem tudja, ki jogosult részt venni egy ilyen akcióban, néha egyszerűen a szabályzatot idézgetik vagy ők is csak tippelnek!
Csak az elmúlt hétről tudok hozni 3 különböző, "kiemelt" irodától példát, ahol a promóció feltételeiben is rosszul írtak le valamit... (és nem egyszer láttam már olyat, hogy a promó közben vagy éppen utólag (!) írták át a feltételeket)

Én személy szerint rábíznám az irodákra/kaszinókra annak eldöntését, jár-e nekünk magyaroknak vagy egyes ügyfeleknek valamilyen bónusz, szerintem elég arra felhívni a figyelmet az ilyen akciók népszerűsítésénél, hogy ha egy promó nincs a sportfogadas.org által megerősítve, akkor arra nincs semmiféle "garancia"...  (és azokért semmiféle felelősséget nem vállal az oldal)
Ezt akár be is lehet íratni az adott üzenetbe vagy beleteheti az admin is "sablon szövegként".



Bár nem ingyenes pörgetés, de akár ingyen pénzhez is hozzá lehet jutni. Bwinen van a promók között napi click card promó. A szokásos kaparós.
Minden kártya nyer a bwin-en! Minden nap kap tőlünk egy INGYENES KÁRTYÁT, amivel jegyeket nyerhet a Rope-A-Dope versenysorozatra, de készpénzes bónuszokat és más nyereményeket is kaphat!
Remélem nem lesz ban belőle. :D

Idézetet írta: Knapp Dátum március 20, 2017, 19:43:17
Azt hiszem, az átlagnyeremények és az összes nyeremény alapján is ez az ingyenes pörgetés akció hozta a legtöbb pénzt a fórum tagjainak, az ilyenekről kár lenne lemaradni! (még ha ez nekem most sikerült is!  :D  )

Ráadásul sokszor az ügyfélszolgálat sem tudja, ki jogosult részt venni egy ilyen akcióban, néha egyszerűen a szabályzatot idézgetik vagy ők is csak tippelnek!
Csak az elmúlt hétről tudok hozni 3 különböző, "kiemelt" irodától példát, ahol a promóció feltételeiben is rosszul írtak le valamit... (és nem egyszer láttam már olyat, hogy a promó közben vagy éppen utólag (!) írták át a feltételeket)

Én személy szerint rábíznám az irodákra/kaszinókra annak eldöntését, jár-e nekünk magyaroknak vagy egyes ügyfeleknek valamilyen bónusz, szerintem elég arra felhívni a figyelmet az ilyen akciók népszerűsítésénél, hogy ha egy promó nincs a sportfogadas.org által megerősítve, akkor arra nincs semmiféle "garancia"...  (és azokért semmiféle felelősséget nem vállal az oldal)
Ezt akár be is lehet íratni az adott üzenetbe vagy beleteheti az admin is "sablon szövegként".

Már ilyen megoldásra is gondoltunk. Így legalább nem sértenénk egyesek lelkivilágát.  ;D

Idézetet írta: SPF Admin Dátum február 24, 2016, 10:23:49

Ebben a témában az ingyen pörgetésekről lehet beszélgetni. Amennyiben találtok ilyesmit, ne felejtsétek megosztani a többiekkel sem.

Fontos! Csak olyan ingyen pörgetéseket jelezzetek, melyek magyar játékosok számára is elérhetőek és nyilvánosak (nem személyre/kliensre szabottak).

A Sportfogadas.org nem vállal felelősséget az itt közölt ajánlatokért. Ezt csak azért szeretnénk kihangsúlyozni, mert az ajánlatok közt találhatunk olyant is amely megszemélyesített, nem mindenkire vonatkozó. A részvételi feltételeket mindenképp javasoljuk elolvasni és amennyiben kétségeitek vannak akkor az adott terem ügyfélszolgálatához is fordulhattok!

A fentiek még nem jelentik azt, hogy a továbbiakban minden moslékot meg lehet osztani. Linket főleg nem.

Más: így utólag is elnézést kérünk a mai "felindulásunkért", de az üzeneteket olvasván nagyon az jött le nekünk, hogy itt egy hatalmas félrevezetésnek voltunk tanúi (persze nem szándékosan, inkább felelőtlenül) és ebből nagyobb gondok születnek (lásd: bezárt számlák, kifizetés megtagadása stb. stb.).

Az utóbbi jelek viszont az sugallják, hogy téves gondolat volt, s egyre többen jelzik, hogy megkapták nyereményüket, aminek egyfelől örvendünk, másfelől meg gratulálunk is. További sok sikeres ingyen pörgetést.  :cya:

Idézetet írta: HubiFCB Dátum március 20, 2017, 20:15:19
Bár nem ingyenes pörgetés, de akár ingyen pénzhez is hozzá lehet jutni. Bwinen van a promók között napi click card promó. A szokásos kaparós.
Minden kártya nyer a bwin-en! Minden nap kap tőlünk egy INGYENES KÁRTYÁT, amivel jegyeket nyerhet a Rope-A-Dope versenysorozatra, de készpénzes bónuszokat és más nyereményeket is kaphat!
Remélem nem lesz ban belőle. :D

Bánk-bán?  :P

Ma ránéztem egy angol fórumra és ott is osztották egymásnak erről a lehetőségről az infót rendesen  ;D nem csak mi vagyunk akcióvadászok ők is szeretik a potyát ki is használták még szép aztán kiderűlt hogy ez csak vip ügyfeleknek járt volna de ezek szerint jól elcseszték ez az ő saruk azt hiszem ;D sokan szerintem vissza is bukták ettől még nem csődöl be az Unibet hiszen sorra vásárolja fel a kaszinókat. Grat mindenkinek aki szedett ki egy kis pénzt belőle :ok:

UK címre regelők b.szhatják?  :laugh: