Ingyen pörgetések

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Nekem tegnap nem volt egyiken sem..hátha ma lesz..

Idézetet írta: saviola8321 Dátum március 31, 2017, 12:02:04
Az lenne a kérdésem hogy a szokásos uni maria bingo pénteki pörgetések lesznek-e ma mer a freespinx oldalon tegnapra volt írva. akkor már lecsúsztam?
Hali!

Nézz rá újra! Ott van az, mindháromra!

Every Friday 19:00 - 21:00 CET This Week - 10 Free Spins on Mega Fortune Dreams

A betfairen valaki nyert már a pacis játékban 10 free spinst a daily jackpotra? Én most nyertem, de nem kellett volna, mintha nem is nyertem volna.

Idézetet írta: lazanyja Dátum március 31, 2017, 16:08:38
A betfairen valaki nyert már a pacis játékban 10 free spinst a daily jackpotra? Én most nyertem, de nem kellett volna, mintha nem is nyertem volna.
Nem nagyon èrtem hogy mit szeretnèl kèrdezni...gondolom màs se nagyon.Èn nyertem màr olyat..

Idézetet írta: lulu65bj Dátum március 31, 2017, 15:17:27
Hali!

Nézz rá újra! Ott van az, mindháromra!

Every Friday 19:00 - 21:00 CET This Week - 10 Free Spins on Mega Fortune Dreams

Csak azért írtam mert a freespinx szerint tegnap volt 10 pöri a Jungle of Spirit játékra.

Idézetet írta: szalist Dátum március 31, 2017, 17:39:56
Nem nagyon èrtem hogy mit szeretnèl kèrdezni...gondolom màs se nagyon.Èn nyertem màr olyat..

Szerintem csak arra kiváncsi hogy tényleg ilyen szarul ad-e a jackpotos slot.

Igen, ha nem fogsz JP-t akkor benne van hogy tíz pörgetés nem ad semmit  :redchug:

5 Dollár Starbustra 2xeres forgatás


Arra lettem volna kíváncsi, hogy más nyert-e olyat. Engedte is a 10 pörit? Nekem chaten azt írták, hogy hiába nyertem, csak UK nyerhet.

Idézetet írta: lazanyja Dátum március 31, 2017, 19:24:25
Arra lettem volna kíváncsi, hogy más nyert-e olyat. Engedte is a 10 pörit? Nekem chaten azt írták, hogy hiába nyertem, csak UK nyerhet.

2*10 ingyen pörgetés Arcaden minden gond nélkül ment.

Idézetet írta: Carlos66 Dátum március 31, 2017, 19:19:06

William hill ma is van 5 dollar Wild wild westre de kell 1 font a szamlán és 20Xoros a forgatas



William Hillnél kint van fő oldalon a promo, az a neve, hogy There's a new 10$ offer in town. Ma 5$bónusz Starburstra, holnap 5$ bónusz Wild Wild Westre. 20X kell forgatni.

A wild wild westet csak akkor fogod tudni használni ha van 1eruo a számládon