Ingyen pörgetések

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


"Önnek jelenleg van egy aktív Kaszinó bónusza. Amennyiben összeget vesz ki, Ön elveszti a bónuszt és a bónuszegyenlegen lévő összegeket. Amennyiben pénz szeretne kivenni a kifizethető egyenlegéről, kérjük, lépjen kapcsolatba velünk és hivatkozzon az UCB01 kódra."

és ilyenkor mi van? lepörgettem a 20 ingyen kört, többet nem, de mégsem engedi visszautalni ezzel a hibaüzenettel..

Idézetet írta: Schleck Dátum november 21, 2017, 21:50:23
"Önnek jelenleg van egy aktív Kaszinó bónusza. Amennyiben összeget vesz ki, Ön elveszti a bónuszt és a bónuszegyenlegen lévő összegeket. Amennyiben pénz szeretne kivenni a kifizethető egyenlegéről, kérjük, lépjen kapcsolatba velünk és hivatkozzon az UCB01 kódra."

és ilyenkor mi van? lepörgettem a 20 ingyen kört, többet nem, de mégsem engedi visszautalni ezzel a hibaüzenettel..

ja hogy balfék vagyok, és nem bírok olvasni...

Ezzel az átutalásos hülyeséggel max annak éri meg foglalkozni akinek nincs jobb időtöltése, vagy slot függő
Ingyen pénzt akarsz ne ezeknél keresd

Idézetet írta: sanyi1023 Dátum november 21, 2017, 18:25:57
hali! mi az a DM meg hová kell küldeni?

A DM a direct message, azaz közvetlenül kell nekik üzenetet küldeni az Unibet twitter oldalán az Üzenet gombra kattintással.

Idézetet írta: ereghard Dátum november 21, 2017, 22:13:10
Ezzel az átutalásos hülyeséggel max annak éri meg foglalkozni akinek nincs jobb időtöltése, vagy slot függő
Ingyen pénzt akarsz ne ezeknél keresd

hát én ritkán merészkedek idegen vizekre, el is rontottam az egyetlen elronthatót.. Egy negyedórás chatelés (sikeresen összekevertem a biztonsági kódomat, szóval minden adatomat le kellett csekkoltatni) után elvileg sikerül töröltetni a bónuszt..

Nekem ezek a pörik amúgy sem adták eddig sohasem.. most is 150 Ft jött. Tiszta pénz és időégetés az egész.
Persze látom, hogy bele lehet jönni ebbe is, de szerintem az összes hajam kihullana a "betanulási" szakaszban.

Már azt hittem gazdagság meg minden, 650 Ft körül jött, természetesen ekkora nagy összeg már forgatásköteles volt. Fel sikerült tornászni 1300-ig, aztán mélyrepülés, végül 203Ft-nál megnéztem, hogy vajon kivehető-e az összeg, és ezután sikerült átutalni a sport részre.

Az unibetes 10 pörgetés megjött, 1.30€, forgatni kell nem tudom hányszor, de el is ment hamar aztán.


minden elismerésem annak, aki ebből nyerni tud, én a 3 nap alatt még 5€ fölött se nagyon voltam  ;D

sikerült kiszedni 16eurot ebből a fosból,1euros téten leadott x50-es bonuszt :D :great:

Milyen big win? Mega big win. 0,1 tet ---> 49,2 euro. Az ujjam mar a stopon volt, hogy innen emelek a teten, johetett volna kesobb a win, de azert igy is sikerult kikaparni a huszast. Tipikus ujabb fajta slot, nem ad semmit, de ha igen, akkor kaszatibi.

A Winmasters-en van 5 freespin a Scrolls of ra-ra.

Idézetet írta: todika Dátum november 22, 2017, 20:05:08
A Winmasters-en van 5 freespin a Scrolls of ra-ra.

0.20Ft-os téten  :great: ;D

Nekem 1.70 euro jött 20 centes téten.

Idézetet írta: baliizu Dátum november 22, 2017, 20:10:46
0.20Ft-os téten  :great: ;D

Sajnos én is ezt választottam, szintén 0.20Ft-os téten, gondolom akkor Eurós számlán ez 20 cent, úgy már más azért.
Több nyerőgép közül lehet választani egyébként, akinek Ft-os számlája van annak nem érdemes ezt a Scroll of Ra játékot.

2. Az ajánlat érvényes 2017. november 21. 00:01 és december 10. 23:59 között.
3. Az ingyenes pörgetések felhasználhatóak az alábbi nyerőgépek bármelyikén: Neon Reels, Super Lucky Reels, Royal Cash, Scrolls of Ra, Jackpot Rango, 24. Az első ingyenes pörgetéssel kiválasztott nyerőgépen vehető igénybe.