Ingyen pörgetések

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Twitteres játék 10 pörijét megkapta valaki? Azt írták hétfőn mindenki megkapja,nekem eddig sehol semmi!  :redchug:

Idézetet írta: Zsoca Dátum november 27, 2017, 17:11:15
Twitteres játék 10 pörijét megkapta valaki? Azt írták hétfőn mindenki megkapja,nekem eddig sehol semmi!  :redchug:

Unibet? Én azt másnap megkaptam. Beléptem a játékba és ott volt.

10et en is akkor megkaptam, most az 50et varom mert eltalaltam melyik lesz, ez meg nem jott meg.. :)

Idézetet írta: Zsoca Dátum november 27, 2017, 17:11:15
Twitteres játék 10 pörijét megkapta valaki? Azt írták hétfőn mindenki megkapja,nekem eddig sehol semmi!  :redchug:

Üdv én is ebben a klubban vagyok,mint Te. Azt írták,h hétfőn azaz a mai nap,de semmi eddig.  :bash: :redchug: :D :D :noway:

Idézetet írta: CsabY93 Dátum november 27, 2017, 18:02:56
Üdv én is ebben a klubban vagyok,mint Te. Azt írták,h hétfőn azaz a mai nap,de semmi eddig.  :bash: :redchug: :D :D :noway:
Szintén zenész.Én se kaptam meg a 10 ingyen pörit

Idézetet írta: alexthebest Dátum november 20, 2017, 22:48:59
WH -n meg kell nyitni egy "must drop" jackpot jatekot a Vegas reszen, es ad 5 freespinst ami ha veletlenul hoz valamennyit, akkor az cash. De csak ejfelig van.

Megint. Elvileg minden hetfon visszavonasig.


Idézetet írta: alexthebest Dátum november 27, 2017, 20:47:47
Megint. Elvileg minden hetfon visszavonasig.
A promociot latom a feluleten de barmire ramegyek nem jon be 5 free spin :bash:

#1553 november 27, 2017, 21:07:50, alexthebest
Must drop jackpot csak. Nalam adta a harom musketasra, meg adta volna a jingle bellsre is.

Nem akarok szajbaragni semmit, de akkor ott a kep is.

Idézetet írta: alexthebest Dátum november 27, 2017, 21:04:48
Must drop jackpot csak. Nalam adta a harom musketasra, meg adta volna a jingle bellsre is.

Nem akarok szajbaragni semmit, de akkor ott a kep is.

Sztem csak fontos számlákra érvényes

nekem euros van, adja, fent az ajánlatok közül az utolsó az


#1557 november 27, 2017, 21:48:42, saviola8321
Nekem konkrétan a vegas részen egy darab játék se jön be rákattintok de meg se mozdul semmi. Telefonon se jön be.

Szerk. Most már megjavult viszont hiába megyek ráa  felugró ablakon a save bonusra nem dobja fel a5 pörit. Mi lehet a gond?

ahol be van keretezve, ott az utolsó kis fiszfaszon volt a bónusz, belekattintasz aztán jön is, amúgy nem veszítesz sokat ha nincs meg, én a feljebb látható összeggel lettem gazdagabb a pörgetések után

Nálam nem jött be az 5 ingyenes pöri, amíg a 3 muskétás játékon a múltkor elfogadott bónuszom érvényben volt. (az 5 ingyen pöri után elfogadtam még egy bónuszt, ahol 5 euróért kellett (volna) játszani, hogy 5 újabb ingyenes pörgetést adjon.)
Miután ezt lejátszottam, már elérhető lett a játékért járó 5 és a mai 5 fs is.

Nekem sem nagyon akart elindítani más játékokat, pedig a macau részen is próbálkoztam, ahol látszik ugyanez a promó.