Ingyen pörgetések

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


A következő 10 promóciós napon Crazy wheel ! Lehet pörgetni :P

https://promo.m.sportingbet.com/hu/promo/bspin

Vagy nem mindenkinek jár, vagy csak a forintszámlásoknak nem :(

Forintos a számlám és nekem most is adta és a régebbi promóknál is.

Idézetet írta: Atika Dátum augusztus 27, 2018, 07:25:06
Forintos a számlám és nekem most is adta és a régebbi promóknál is.
bwinen is van ugyanez de nekem sem jo sajnos. felek tole akibek moat jo annak 1-2 nap utan mar nem lesz jo mert ezek a pronok elmeletileg kelet europai jatekosoknak nem jarnak nekem.chaten mindig ezt mondtak.

Beléptem a bwinre, és nekem belső üzenetben jött, hogy visszatért a Crazy wheel (a linkben bspin van ítva) . Pörgessek minden nap stb. Nyertem is egyből komoly 300 Ft kaszinóbónuszt...

https://promo.bwin.com/hu/promo/bspin#

Idézetet írta: flamman Dátum augusztus 27, 2018, 08:46:21
Beléptem a bwinre, és nekem belső üzenetben jött, hogy visszatért a Crazy wheel (a linkben bspin van ítva) . Pörgessek minden nap stb. Nyertem is egyből komoly 300 Ft kaszinóbónuszt...

https://promo.bwin.com/hu/promo/bspin#

tegnap este néztem akkor még nem volt elérhető, most végre elérhető :), de sportingbeten semmi érdekes módon :D

csak angol es mas regibol pedig kivalasztott igyfeleknek jarca promo valamint annak aki kapott belao uzenetet.

Mindkettonel aktiv vagyok, forintos szamla, de spbeten porgethetek, bwinen viszont vissza kell neznem julius 12.-en  ;D

Tegnap:

Sportingbet: 10freespin Book of Horus 300Ft
Bwin: 5 freespin Book of Horus 0Ft

Ma:

Sportingbet: 600Ft kaszinó bónusz
Bwin: 5freespin Bokk of Horus 0Ft

Természetesen egyikből sem sikerült további pénzt kicsikarni :D Valakinek nagyobb szerencséje ?

#2949 augusztus 28, 2018, 13:03:41, Carpeks
Idézetet írta: hariandras Dátum augusztus 28, 2018, 11:54:57
Tegnap:

Sportingbet: 10freespin Book of Horus 300Ft
Bwin: 5 freespin Book of Horus 0Ft

Ma:

Sportingbet: 600Ft kaszinó bónusz
Bwin: 5freespin Bokk of Horus 0Ft

Természetesen egyikből sem sikerült további pénzt kicsikarni :D Valakinek nagyobb szerencséje ?

Nekem ma 10 freespinből sportingbeten 585 Ft-ból semmi, viszont bwinen 75 Ft-ból jött 4200!  :D   Eddig egy hulladéknak tartottam ezt a Book of Horust, és soha nem is nyertem még belőle semmit, úgyhogy ez most eléggé meglepett  :great:

bet365 Age of the Gods 10 FS. E-mail jött róla (az ilyen értesítéseket ide kérem a belső levelező helyett). Nem kell forgatni.

Idézetet írta: RedMunchen Dátum augusztus 30, 2018, 16:45:21
bet365 Age of the Gods 10 FS. E-mail jött róla (az ilyen értesítéseket ide kérem a belső levelező helyett). Nem kell forgatni.
Szerintem nem jár mindenkinek, mert nekem nincs. Igaz e-mailt sem kaptam róla.

Idézetet írta: guderian066 Dátum augusztus 27, 2018, 07:17:08
Vagy nem mindenkinek jár, vagy csak a forintszámlásoknak nem :(

Sajna sosem jar ez a promocio hiaba probalom ezt a kerekes cuccost :-\

Idézetet írta: hariandras Dátum augusztus 28, 2018, 11:54:57
Tegnap:

Sportingbet: 10freespin Book of Horus 300Ft
Bwin: 5 freespin Book of Horus 0Ft

Ma:

Sportingbet: 600Ft kaszinó bónusz
Bwin: 5freespin Bokk of Horus 0Ft

Természetesen egyikből sem sikerült további pénzt kicsikarni :D Valakinek nagyobb szerencséje ?
A book of horus tényleg egy hulladéknak tűnt. Az 5-10 fs általában 1€ alatt adott, ami a megforgatáskor szinte azonnal elfogyott. Aztán egyszer csak a bonusz forgatáskor valami beakadt és dobott 65 €-t.

Gratulálok :) Nekem továbbra se ad semmit :(