Ingyen pörgetések

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Pörgess 10-szer ingyen naponta!

Játssz 15€ értékben a William Hill Kaszinó Sacred Stones nyerőgépén, és 10 ingyenes pörgetésben részesülsz.



18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

Nekem sem működött tegnap a Sullivan, kereső nem adta ki, később többször sikerült megnyitni, de csak éjfél után jött fel pop-up benne a freespinekkel. Most délelőtt meg szintén kaptam.

Üdv srácok.

Nyertem ma ezen a Big Spinnen 10 pörgetést a Diamond Mine gépen :) Elfogadom s akkor kidobja hogy a játék indítása, de visszadob ugyanide :) Bocsi a nyakatekert fogalmazásért :D Valakinek valami ötlet hogy tudnám elindítani a játékot a 10 ingyen pörgetéssel?

Menj rá a claim-re, aztán várni kell viszonylag sokat míg betöltődik, utána meg rá kell menni, hogy get spins.

Mázlista. Nekem napok óta No Win- Unlucky :-X

Próbálkoztam a várakozással de sajnos így sem megy :( Megjelenik a Claim / 1 kép/ rákattintok előjön a 2 kép s a Back to pop. Kattintok erre kijön a 3 kép s a More info. Erre is kattintok megjelenik a Play /4kép/ Innen pedig visszakerülök a legelejére a Claimhoz  :'(

Ki vagy zárva a promóciókból, ennyi.

Wh kaszinó - Age of the Gods ruletten 1 golden chip. Játékon belül lehet elfogadni.

#3128 november 05, 2018, 23:08:22, Face
Hol? Nem találom. Be tudod linkelni az oldalt?

Soccer Spinner

Tippelje meg a helyes eredményt ingyen pörgetésekért!
2018. november 5-6.
Szakértőnek tartja magát? Szurkoljon a nagy mérkőzésen a helyes eredmény megtippeléséért járó akár 30 ingyen pörgetéssel! Olvassa tovább!



18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

Idézetet írta: guderian066 Dátum november 04, 2018, 17:50:39
Próbálkoztam a várakozással de sajnos így sem megy :( Megjelenik a Claim / 1 kép/ rákattintok előjön a 2 kép s a Back to pop. Kattintok erre kijön a 3 kép s a More info. Erre is kattintok megjelenik a Play /4kép/ Innen pedig visszakerülök a legelejére a Claimhoz  :'(

Nekem sem jelent meg csak miután bezártam az böngészőablakot, megnyitottam újra a wh oldalát aztán elnavigáltam ismét a big spinhez. Ekkor megjelent az Opt in is.
Ma pörgettem 5 fontot. Bár nem tartott sokáig, mert szokás szerint semmit nem adott. Ezek a must-drop jackpot játékok valahogy nem jönnek be.    :o

Gondolkodj az ő fejükkel és rájössz.



Idézetet írta: ricsi046 Dátum november 10, 2018, 10:20:01
https://promotions.williamhill.com/offer/games-10-fspirm-711

10fs

Ezeken a jackpot kinges promókon hiába fogadom el a pöriket, sosem tudom elindítani őket, pedig nem is vagyok kizárva semmiből sem, a chaten is megerősítették.  :(