William Hill Kaszinó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában



Ha bármilyen kérdésetek van a William Hill Kaszinóval kapcsolatban azt feltehetitek ebben a témában.

Ugyanitt fogjuk közölni a kaszinó által felajánlott aktuális bónuszokat, hűségprogramokat stb.

Még nem rendelkezel számlával? Regisztrálj MOST!

Van spin to win a Centurion játékra lehet 5-10-25 Fontos freebetet nyerni. Mit jelent a pörgetések száma mögött a segment 1x 2x 3x?

Idézetet írta: Wezli Dátum április 09, 2016, 10:09:27
Van spin to win a Centurion játékra lehet 5-10-25 Fontos freebetet nyerni. Mit jelent a pörgetések száma mögött a segment 1x 2x 3x?

Szerintem azt, hogy a tárcsán a 6 mezőből mennyi 5-10-25 font értékű.
Azaz 50% esélyed van 5 fontos biztosítást nyerni, 33,33% van a 10 fontra és 16,66 a 25 fontra.

Viszont ez is kaszinó téma, kérem az áthelyezésemet.   :P

Ez egy pénzvisszatérítős promó. Ha teszem azt 5-öt forgatsz, akkor 5-ért játszanod kell, ha nem nyersz, akkor visszakapod. Csak freespinekkel kaszinózom, de én mindig bajba vagyok ezekkel, 5-t full el kell veszteni, vagy hogy működik a dolog?

#4 április 09, 2016, 11:14:59, Wezli
A jó büdös ... kipörgeti a bónuszt elkezdi erre connection lost. Hát kösz, rohadjál meg! 

Na úgy tűnik így is lepörgette de az a vicc ,hogy 25 fontos pörgetésből beadott 2x bónuszt egy big wint és még így is -10-ben vagyok. Ráadásul az utolsó bónuszt már 1 fontoson adta be mégsem lett belőle szinte semmi.

Idézetet írta: alexthebest Dátum április 09, 2016, 10:42:04
Ez egy pénzvisszatérítős promó. Ha teszem azt 5-öt forgatsz, akkor 5-ért játszanod kell, ha nem nyersz, akkor visszakapod. Csak freespinekkel kaszinózom, de én mindig bajba vagyok ezekkel, 5-t full el kell veszteni, vagy hogy működik a dolog?

Ennél most úgy értelmezem, hogy a megadott összegért játszanod kell és akkor fizetnek, ha legalább 1 fontot elvesztettél.

Mondjuk ha hiszel abban, hogy visszaadják a pénzt, akkor felesleges -1 fontnál megállni, mert -5-nél vagy ha olyat pörgettél, akkor -25-nél is "nullán" végzel a visszatérítéssel együtt.

Azt a büdös mindenit neki, most léptem vissza a játékba és egyből a bónuszt töltötte be a vége +72 Font Mega Big Win, úgyhogy +61 font lett a kaland vége, ennyi asszem még sosem nyertem.

Nagyszerű ezek a majmok blokkolták a vegas oldalát így viszont nem igazán lehet részt venni a risk free cuccokban az 1 ip 1 bónusz dolog miatt. Nincs valami alternatív cím?

Akkor gondolom ezért nem adták meg a spin2wines bónuszt mert zenmate-tel pörgettem

a tegnapi pörgetéssel az Amazon Queen re nyertem 5 pörgetést de nem jön be a játék mert ízt írja hogy az ön országában nem elérhető. Zenmate-el sem jó se német se román ipről :(

Akkor most mikor lehet pörgetni?

Idézetet írta: saviola8321 Dátum április 19, 2016, 18:10:42
a tegnapi pörgetéssel az Amazon Queen re nyertem 5 pörgetést de nem jön be a játék mert ízt írja hogy az ön országában nem elérhető. Zenmate-el sem jó se német se román ipről :(

Ahhoz ne használj ZenMate-t   ;)  (legalábbis nekem csak úgy jött be a másik játék, csak még nincs rajta a freespin)

Drogos, már kint van a sport oldalon. Screenshot!!!

Idézetet írta: alexthebest Dátum április 19, 2016, 18:19:00
Ahhoz ne használj ZenMate-t   ;)  (legalábbis nekem csak úgy jött be a másik játék, csak még nincs rajta a freespin)

Drogos, már kint van a sport oldalon. Screenshot!!!

Sajnos Zenmate nélkül sem jön be.

Idézetet írta: saviola8321 Dátum április 19, 2016, 18:29:53
Sajnos Zenmate nélkül sem jön be.

Nálam most Zenmate nélkül is megy. De gyanús hogy most nem jár nekünk ez az akció. Vagy valaki megkapta már a tegnapiért?

Nem. Ki lesz a bátor aki rákérdez?