Ha már unod a sportfogadást > Kaszinó

William Hill Kaszinó

(1/39) > >>

SPF Admin:
William Hill Kaszinó
Ha bármilyen kérdésetek van a William Hill Kaszinóval kapcsolatban azt feltehetitek ebben a témában.

Ugyanitt fogjuk közölni a kaszinó által felajánlott aktuális bónuszokat, hűségprogramokat stb.

Még nem rendelkezel számlával? Regisztrálj MOST!

Wezli:
Van spin to win a Centurion játékra lehet 5-10-25 Fontos freebetet nyerni. Mit jelent a pörgetések száma mögött a segment 1x 2x 3x?

Knapp:

--- Idézetet írta: Wezli - Április 09, 2016, 10:09:27 am CEST ---Van spin to win a Centurion játékra lehet 5-10-25 Fontos freebetet nyerni. Mit jelent a pörgetések száma mögött a segment 1x 2x 3x?

--- Idézet vége ---

Szerintem azt, hogy a tárcsán a 6 mezőből mennyi 5-10-25 font értékű.
Azaz 50% esélyed van 5 fontos biztosítást nyerni, 33,33% van a 10 fontra és 16,66 a 25 fontra.

Viszont ez is kaszinó téma, kérem az áthelyezésemet.   :P

alexthebest:
Ez egy pénzvisszatérítős promó. Ha teszem azt 5-öt forgatsz, akkor 5-ért játszanod kell, ha nem nyersz, akkor visszakapod. Csak freespinekkel kaszinózom, de én mindig bajba vagyok ezekkel, 5-t full el kell veszteni, vagy hogy működik a dolog?

Wezli:
A jó büdös ... kipörgeti a bónuszt elkezdi erre connection lost. Hát kösz, rohadjál meg! 

Na úgy tűnik így is lepörgette de az a vicc ,hogy 25 fontos pörgetésből beadott 2x bónuszt egy big wint és még így is -10-ben vagyok. Ráadásul az utolsó bónuszt már 1 fontoson adta be mégsem lett belőle szinte semmi.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése