William Hill Kaszinó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


emailben azt írták vasárnapig:

Join our party and get free spins or bonuses* when you match three symbols on our new Vegas scratch card.
Make sure you reveal your offer before Sunday 11th of June.

Idézetet írta: lulu65bj Dátum június 09, 2017, 13:38:20
emailben azt írták vasárnapig:

Join our party and get free spins or bonuses* when you match three symbols on our new Vegas scratch card.
Make sure you reveal your offer before Sunday 11th of June.

Sajna ma már nem engedi.

Idézetet írta: rodeoshow Dátum június 10, 2017, 08:38:52
Sajna ma már nem engedi.

Vasárnapig tart a promó, azaz addig lehet felhasználni a kaparóst. Egyet, s nem többet  ;D

Idézetet írta: alexthebest Dátum június 10, 2017, 08:42:27
Vasárnapig tart a promó, azaz addig lehet felhasználni a kaparóst. Egyet, s nem többet  ;D

Ja, ok.  ;D Túl pozitív volt az értelmezés.

10€-os visszafizetés a Penny Roulettel!

Pörgess a William Hill Kaszinó új Penny Roulette játékán legalább 10€ értékben és ha veszítesz, visszakapod pénzed 48 órán belül. Olvasd tovább!



Hűsülj egy 5€-os nyári bónusszal a William Hillnél!

Ha már itt a nyár, fizess be minimum 20€-t a William Hill egyenlegedbe és automatikusan 5€-os bónusszal játszhatsz a kiválasztott nyári hangulatú nyerőgépeken. Olvasd tovább!



Pörgess 20-szor ingyen a Legacy of the Wild-on!

Nem kell mást tenned, csak befizetni a William Hill egyenlegedbe legalább 10€-t és máris pörgethetsz ingyen a Legacy of the Wild nyerőgépen. Olvasd tovább!



Summer Bonus Spectacular néven újra van kaparós.

Idézetet írta: RedMunchen Dátum július 01, 2017, 09:51:14
Summer Bonus Spectacular néven újra van kaparós.

Köszi de ahogy látom itt a legtöbb nyereménynél játszani kell minimálisat hogy megkapd a kapart bónuszt.


Játssz 5€-s bónusszal a William Hill egzotikus nyerőgépein!

Fizess be William Hill egyenlegedbe legalább 20€-t és máris 5€-s bónusszal játszhatsz a kiválasztott, szelidítetlen világokat idéző nyerőgépeken és emellett még egy extra 5€-s bónuszban is részesülsz, amit a "Caribbean Treasures" teremben használhatsz fel. Olvasd tovább!



Üdv!

A Vegas részen adnak 5 fontot a Centurion játékra.  Opt In!
Szokásos, 20x kell megforgatni!

Idézetet írta: jostir Dátum július 29, 2017, 06:46:55
Üdv!

A Vegas részen adnak 5 fontot a Centurion játékra.  Opt In!
Szokásos, 20x kell megforgatni!
Igen ott vam es ha optinelek meg is kapom a bonuszt de ha elinditom a jaatekott ott meg mar 0 van. Otlet?

Én azt csináltam, hogy a tétet levettem 0,20-ra és elkezdtem pörgetni. Talán az első pörgetéssel frissíti a pénzt, és lehet tovább pörgetni.

Idézetet írta: jostir Dátum július 29, 2017, 07:54:28
Én azt csináltam, hogy a tétet levettem 0,20-ra és elkezdtem pörgetni. Talán az első pörgetéssel frissíti a pénzt, és lehet tovább pörgetni.
Mostmar jo de termeszetesen semmit nem adott. Ilyen egy gagyi jatekot.