William Hill Kaszinó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


vegasos promócióknál mától vasárnapig el lehet fogadni 5 € bónuszt wish upon a jackpot játékra,20x forgatás,nekem gyorsan elnyelte

a tegnapi kaparósból jött pörgetésről még mindig semmi,mivel vpn-t használtam és screenshotot se csináltam róla,így sztem reklamálni se nagyon lehet

Idézetet írta: ereghard Dátum május 19, 2017, 12:50:14
vegasos promócióknál mától vasárnapig el lehet fogadni 5 € bónuszt wish upon a jackpot játékra,20x forgatás,nekem gyorsan elnyelte

a tegnapi kaparósból jött pörgetésről még mindig semmi,mivel vpn-t használtam és screenshotot se csináltam róla,így sztem reklamálni se nagyon lehet

Kaparóssal kapcsolatban írtam chaten, azt írták, hogy használjak mozillát mert a chrome-mal valami hiba miatt nem jönnek elő a pörgetések. Na most nekem mozillám nincs, letölteni nem fogom, ha valakinek van és azzal tényleg működik akkor talán :D

én mozillát használok,de azon se jönnek be a pörgetések

Aki tegnap kihasznalta a sorsjegyet annak ma mar nem elerheto?

Nem tudom Tor Browserben elindítani a játékokat, mert Flash Playert kér(tudtommal a legfrissebb verzió volt a gépen). Letöltöm, telepítem. Majd azt írja, hogy: "To play this game, you'll need to allow Adobe Flash to run."
Hogyan?

#95 május 26, 2017, 12:04:30, SPF Admin
Nyerj 20 ingyenes pörgetést az Age of the Gods: God of Storms nyerőgépen a William Hillnél!

Mindössze annyi tennivalód van, hogy fizess be legalább 10€-t a William Hill Kaszinó egyenlegedbe és automatikusan 20 ingyenes pörgetést szerzel az Age of the Gods: God of Storms nyerőgépre. Olvasd tovább!



Wilhill-en slots 5£ pörgetés.Optin.

Idézetet írta: Anyuci123 Dátum június 05, 2017, 07:23:48
Wilhill-en slots 5£ pörgetés.Optin.

Ma szintén. Bár ki ebből a játékból egy centet is kihúz...  :D

Idézetet írta: lacuss Dátum június 06, 2017, 06:45:12
Ma szintén. Bár ki ebből a játékból egy centet is kihúz...  :D

nálam el se indul a játék...  :redchug:

Nekem beadott 24€-t kb. 2. pörgetésre, majd onnan 0.4€ téten konkrétan 10 centnél nem jött több 1 pörgetésen belül, így kb 5 perc alatt el is fogyott a 28€-m... :crazy: :crazy:

Érdekes ez a játék. Én 2 számlán tudok próbálkozni. Tegnap egyiken bejött simán a játék másikon nem. Ma szintén amin tegnap nem jött be ma azon ismét nem jó a másikon pedig jó. No ez miért lehet?

Én ajánlatot sem találok amit el kellene fogadni  :-\

Zsebelj be 5€-os bónuszt a William Hill keleties hangulatú nyerőgépeivel!

Okvetlenül fizess be legalább 20€-t és játssz a William Hill Kaszinó által kiírt napkelte vidékeit idéző nyerőgépeken, mert automatikusan szerzel egy 5€-os bónuszt, és még kapsz egy extra 5€-os bónuszt is, amely csak a "China Town" letölthető kaszinó alkalmazáson érvényes. Olvasd tovább!



Játssz 5€-os bónusszal a William Hillnél!

Tennivalód nem több, mint befizetni legalább 20€-t a William Hill Kaszinó egyenlegedbe és azonnal megkapod az 5€-os bónuszod, amelyet az ajánlatban szereplő nyerőgépeken használhatsz fel. Olvasd tovább!



Vegas részen újra van Scratch card, nem tudom meddig él.