William Hill Kaszinó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Egy hetes 200.000€-os nyereményzápor az Age of the Gods nyerőgépen

Játssz a William Hill Kaszinó kiválasztott játékain és szerezz sorsjegyeket, melyek segítségével résztvehetsz a heti nyereménysorsoláson. Olvasd tovább!



WH-n a sportsbetting oldalán a megszokott jobb oldalon van 5 euró bónusz valami focis slotra. Gondolom mindenkinek jár.

Idézetet írta: alexthebest Dátum március 26, 2017, 14:44:44
WH-n a sportsbetting oldalán a megszokott jobb oldalon van 5 euró bónusz valami focis slotra. Gondolom mindenkinek jár.

Nálam nincs ilyen.


Persze, de ugyanúgy semmi. De mindegy is.

Köszi nekem adta, ki is írja hogy 5€ ott van a számlamon de mégse enged porgeteni, mert porgetes közbe 0.0eurot ír.

Tipp,hogy miért?

Idézetet írta: davixxx Dátum március 26, 2017, 18:34:31
Köszi nekem adta, ki is írja hogy 5€ ott van a számlamon de mégse enged porgeteni, mert porgetes közbe 0.0eurot ír.

Tipp,hogy miért?

Pont öcsémnél voltam, mondtam neki hogy használja ki ő is. Ott volt, elfogadta, de nem tudott ő sem pörgetni, rákérdeztem chaten hogy miért. A választ csatoltam  ;D (nekem csak másfél pörgetésre való volt a számlámon, de engedett pörgetni)

#52 március 26, 2017, 19:12:57, rodeoshow
Idézetet írta: davixxx Dátum március 26, 2017, 18:34:31
Köszi nekem adta, ki is írja hogy 5€ ott van a számlamon de mégse enged porgeteni, mert porgetes közbe 0.0eurot ír.

Tipp,hogy miért?



Chaten azt mondták, hogy kell lennie a számládon minimum 1 fontnak, vagy ami a valutanemed.

Chates 20p varakozas utan jovairta, majd pörgettem 25-30 percen at, voltam mar 30 euron is de persze mire kipörgettem volna 98%-nal elfogyott a pénzem.

Szóval elbaszta a tanulas helyett rá fél órat és még pénzt se nyertem ;D ;D

Azért köszi, majd máskor :uglystupid2: :megkur:

Érdekes hogy Operával belépve nekem is megjelent. Mozillával meg semmi.

#55 március 31, 2017, 17:16:39, lulu65bj
Hali!
Ezt ma kaptam email-ben :

That's right, there's a new £10 offer* in town and you'd be downright crazy to miss it.
To get your piece of the action, take off now with £5 free play to enjoy on Starburst, then come back tomorrow and get £5 more to start gun slinging on Wild Wild West.

Get more from Games this April.

Games - Promotions a képen a középső promót kell keresni.
Majd elfogadni és indulhat a Starburst.
Pénz nincs a számlámon, de mégis adta, annyi volt, hogy el kell indítani az első pörgetést, a számlámon 0 volt még, és csak ezután írja ki az 5 pénzt.
20x kell megforgatni.
Sok sikert!

10€-os visszafizetés a Premium Blackjack-el!

Játssz minimum 10€ összeggel a William Hill Kaszinó Premium Blackjack játékán és ha veszítesz, 10€-os visszafizetésben részesülsz. Olvasd tovább!



Zsebelj be 5€-os bónuszt a Time for a Deal nyerőgéppel!

Próbáld ki a William Hill Kaszinó új nyerőgépét, fizess be minimum 20€-t és automatikusan bónuszt szerzel. Olvasd tovább!



Hali!
Adnak 5 ingyen pörgetést. Sport részen jobbra, ami a lenti képen van, azt kell keresni,  More info
majd elfogadni szintén jobb oldalt.
A számlámon nincs pénz, de pörgetni engedett.