Betfair Kaszinó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Idézetet írta: Kaszinó Ajánlatok Dátum március 03, 2017, 12:42:48
Nyerj naponta ingyen pörgetéseket a Betfairnél!

A Betfair kaszinónál márciusban rögbis hangulat van, s a minijátékuk által naponta ingyen pörgetéseket szerezhetsz. Olvasd tovább!



Ma csodák csodájára sikerült ilyen promón nyernem. A free spinekről kapok majd valamilyen üzenetet, hogy melyik játékon lehet pörgetni?

Idézetet írta: Pokerman Dátum március 07, 2017, 20:14:08
Ma csodák csodájára sikerült ilyen promón nyernem. A free spinekről kapok majd valamilyen üzenetet, hogy melyik játékon lehet pörgetni?

Gratulálok. Igen, a feltételekben az áll, hogy egy üzenetben értesítenek az ingyen pörgetés feltételeiről.

Hali!
Az Arcade részben adnak 10 free spins.

Érdemes ránézni, gondolom másnak is megadták. A nyeremény a főszámlára kerül.

Promotions részben ezt a képet kell keresni.



Idézetet írta: davixxx Dátum március 11, 2017, 15:51:05
Én nem kaptam:(
Ezek szerint nem mindenkinek adják, sajnos. Esetleg ezt a játékot közvetlenül is meg lehet próbálni elindítani, hátha akkor beadja a 10 free spins-t. Lucky Mine

Még itt is írnak róla, a képen.

Hali!
Ismét egy kaparós. Arcade részben Promotions:

Köszi. Sikerült 3x megforgatni is, és 3€  lett a vége.

Hali!
Ismét adnak ingyen 1€ táska nyitogatásra, 3x kell megforgatni.
Arcade rész Promotions  Deal or No Deal

Sok sikert!

Ha végigviszem, jobban járok.

Szia!Megkaptam a bonuszt,hiba akarok jatszani a jatk nem toltodik be.

https://promos.betfair.com/promotion?promoCode=arcmatch170317p

Azt írja a terms hogy azoknak jár akik e-mailt kaptak róla, de egyrészről kint van a főoldalon, másrészt a chates is megerősített hogy bárki igénybe veheti. 100% -os bónusz (15x kell forgatni), majd a következő héten 5 x 5 ingyenes pörgetés ami egyből cash, ezt is a chates mondta. Szóval sztem tíz eurót megérhet a buli.

#88 március 21, 2017, 10:57:58, Kaszinó Ajánlatok
Hálózd be a Betfair Kaszinó bónuszát!

Játssz bármely Betfair Kaszinó játékán legalább 20€-val, találd el a március 22-i Németország - Anglia rangadó végeredményét és már tiéd is a garantált bónusz. Olvasd tovább!



promociók között a legtöbbeknek megtalálható, a 3 felsorolt sloton kell 5-5 eurot megforgatni, és ha megvan adnak 15 freespint.
Szerintem érdemes belevágni, bár ahoz hogy jöjjön egy kis profit kell fogni bonusz kört, de legfosabb esetben is -5 euróval talán meglehet úszni.