1,5 over eredényesen !

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok ,ahogy a cím is mutatja a stratégia a 1,5 over-re épül kizárólag .Statisztika segítségével történik a kiválasztási rendszerem ,egyre nagyobb nyeresi mutatoval es remelhetoleg eredmenyesen.Sokat olvasgattam tomiszi ,,tomka ,, laciba naploit ,, ugy mond tanulmanyoztam oket sok újat nem is fogok mondani csak a szisztemamrol szeretnek irni ,akit erdekel kommenteljen , egymastol csak tanulhatunk . Sok sikert !

a stratégia a következő lenne : kizárólag 1.5 over ( nincs félidő over,nincs 2.5 over ,semmi mas )
min odds 1,5 (ha torik ha szakad hiaba van percenkent 15 kapufa ha azz odds meg mindig csak 1,48 akkor nem teszem meg ,ez az onuralom egyik formaja is lehet akar )
kivalsztasi rendszer :foleg nyugat europai bajnoksagokat nezek :osztrak , osztrak 2,,regionalliga,,nemet ,,nemet2 ,,nemet regionalliga ,, svajc ,, svajc 2,, angol , angol 2 ,, angol ligak ,, ( mindegyik jo lehet ha a statisztika igazolja ) belga 1,2,spanyol elso osztaly ,,sved ,,norveg ,, ir ,, skot elso es masodosztaly,, ausztral liga ,, holland elso es masodosztaly,,
es a rendszer ami alapjan kivalasztom a parositas alapjan tortenik ,megnezem a 2 csapat utolso 6 merkozesen hanyszor volt 1,5 over (1-1.2-0,0-2 stb ) pl ultrecht-ajax ,, ha az ultrecht az utolso 6 hazai merkozesebol min 4 szer jatszott 1.5 overes mecset es az ajax vendegkent 6 mecsbol min 4 szer jatszott 1,5 overt akkor azzal meg eri foglalkozni ,,, na igen mecs elott erre az odds kb 1,20 lesz tekintve h a bukik is neznek statisztikat valamint megiscsak hollandia,, es esetek tobbsegeben nem teszek fogadast min 28 de inkabb a 30,perc elott itt mar 1.5 min 1.6 siman megcsipheto ,, statisztika szerint sokkal tobb gol esik a masodik felidoben ,hogy egy peldat mondjak (multkor felidoben hoffenheim -dortmund 0-0 mecs vege 3-2 lett ) ez lenne nagyjabol  a strategia , a velemenyeket eszreveteleket varom , golra fel sok sikert !

Nem a megfelelő kategóriában nyitottad a témát, ezért áthelyeztem a kezdő naplókhoz.

Sok sikert.  :cya:

#3 április 24, 2016, 16:22:22, titoo0219
Na erre igen kíváncsi leszek. Nem lesz olyan egyszerű, mint ahogy elsőre gondolod.

Viszont, Te csak 1,5 oddson fogod megtenni a tétjeidet, ami igencsak lefogja szűkíteni a tippjeid számát, a mérkőzések többségében az első 20 percben megvan a gól, és persze nincs hozzá meg a megfelelő odds. Tehát ott bukta van.

Ha megvárod az 1,5 oddsot, akkor ugye csak olyan tippjeid lesznek, amik 1,5 elérték, és csak abból lesz találati arányod, illetve nem találati arányod. Ezeknél a mérkőzéseknél, viszont mínuszban fogsz lenni feltehetően, mert nem lesz elégszer nyerő a tipped.

Ja és még annyi, hogy ezzel a kiválasztási rendszerrel, amit felvázoltál, nem fogod elérni a 90% találati arányt.
Ebben biztos vagyok.

Félre ne érts nem rosszindulatból írom ezeket neked!

titoo 02 ,sok igazságot mondtál sajnos sok esetben tortenik ,hogy tulzottan jo a kivalasztasi rendszer mert kb 2 hete szombaton volt az h 30 mecsbol kb 15 ot tudtam megfogadni mert az osszes tobbin ido elott esett gol , de ennek ellenére én azt gondolom egy 75-80 szazalekos siker tarhato hosszutavon

Idézetet írta: sasuke55 Dátum április 22, 2016, 18:32:28
titoo 02 ,sok igazságot mondtál sajnos sok esetben tortenik ,hogy tulzottan jo a kivalasztasi rendszer mert kb 2 hete szombaton volt az h 30 mecsbol kb 15 ot tudtam megfogadni mert az osszes tobbin ido elott esett gol , de ennek ellenére én azt gondolom egy 75-80 szazalekos siker tarhato hosszutavon

Igen ez itt az egyik probléma, hogy két részre kell bontani, az egyik a kiválasztási rendszer, és hogy az mennyi %-ban hozza az elvárt eredmény, a másik a kiválasztási rendszer+amit megfogadtam, és hogy az mennyi %-ban sikeres.
Mert ha az is hozza a 90%-os TA-t, akkor az 1.3 odds is hozza az elvárható és megnyugtató pénzt.

hello
Kiválasztottam a mai napra 26 mérkozest , kivancsi leszek ebbol mennyit tudok megfogadni min 1,5 oddson es mekkora sikerrel .ime a mecsek :
sunderland -arsenal
monchengladbach-hoffenheim
sevilla-betis
oostende-anderlecht
genk-hent
marseille-nantes
montpellier-troyes ,,,st etienne-lorient ..bundesliga 2 bol :1860 munchen -braunschweig,,, bielefeld-furth ,, sandhausen-frankfurt,,,
nemet regionníligabol : oldenburg-weiche ,,,rathenow-auerbach ,,,bautzen-lauchenwalde ,,,dynamo-herta ,,,mesuelwitz-nordhasusen ,,,schonberg-berliner ,,,viktoria berlin-neustrelitz ,,, es freiburg 2 vs hoffenheim ,,
skocia : celtic vs ross county ,,
svajc :luzern-thun ,,,young boys -zurich ,,,vaduz-basel ,,,
svedorszag :hacken -sundsvall,,,,malmo -djugarden ,,,orebro -goteborg ,,,,, Sok sikert !

#8 április 24, 2016, 14:38:05, titoo0219
Én megmondom neked, hogy nagyon kevés lesz az a mérkőzés, amit megtudsz fogadni 1,5 oddson.

Pl.: Ott a Young Boys esett a gól 1,22-es oddson 10. perc körül nagyjából, itt ha esik még egy gól, akkor megvan ugye a 1,5 over, de még sincs, mert nem tudtál rá fogadni. Tehát nem lehet, azaz nincs értelme beleszámolni a TA-ba!

És akkor még ott van az is, hogy leválogatod a mérkőzést és közben mégsem adják élőben.


ugy van ahogy mondod titoo 02 ,, keveset tudok ebbol meg jatszani ,, azt hiszem tobb kriteriumra kell majd bontanom , meg kerdezhetem h te milyen elv szerint jatszol ?

Idézetet írta: sasuke55 Dátum április 24, 2016, 15:31:28
ugy van ahogy mondod titoo 02 ,, keveset tudok ebbol meg jatszani ,, azt hiszem tobb kriteriumra kell majd bontanom , meg kerdezhetem h te milyen elv szerint jatszol ?

Rákényszerülsz arra, hogy csökkentsd az oddsot, és ezzel meg növelned kell a találati arányodat. Az a 90%-os találati arány jó is lesz az 1.3 oddshoz

most pl.: itt van a Celtic vagy a Sevilla esete a kezdő odds 1.5 overre 1.10, na most ott mire felmegy akár 1.3 oddsra is kb. lemegy a mérkőzésből 25 perc, tehát nem igen érdemes megtenni 1,5, persze meglehet, és feltehetően hozza is, de jobb a 2,5 over.

azt hiszem maradok a 1,5 overnél de odds valtoztatással ,, csokkenteni azert nem akarom meh rt nem hiszem h 90 szazelekot tartani tudnek , volt mar nagyon sok olyan h 1,20-1,30 oddson tettem 1,5 overt es nem ment ,, ezentul min megvarok egy 38-ha kell elso felido veget es itt mar min 1.7-2 es oddson teszem a 1.5 overt es igy kevesebb talalati arannyal de magasabb szorzoval tudok profitot hozni remelhetoleg ,, mas kerdes h mennyi mecset sikerul majd megfogadni ,,



Idézetet írta: sasuke55 Dátum április 24, 2016, 16:27:33
azt hiszem maradok a 1,5 overnél de odds valtoztatással ,, csokkenteni azert nem akarom meh rt nem hiszem h 90 szazelekot tartani tudnek , volt mar nagyon sok olyan h 1,20-1,30 oddson tettem 1,5 overt es nem ment ,, ezentul min megvarok egy 38-ha kell elso felido veget es itt mar min 1.7-2 es oddson teszem a 1.5 overt es igy kevesebb talalati arannyal de magasabb szorzoval tudok profitot hozni remelhetoleg ,, mas kerdes h mennyi mecset sikerul majd megfogadni ,,

Igen ezen végig kell menned, hogy melyik lesz neked az amelyik profitábilis lesz. Nehéz, bármelyik részét is választod a sportfogadásnak. De nem adok sok esélyt sem úgy, nem azért mert pesszimista vagyok.

Idézetet írta: titoo0219 Dátum április 24, 2016, 16:05:31
most pl.: itt van a Celtic vagy a Sevilla esete a kezdő odds 1.5 overre 1.10, na most ott mire felmegy akár 1.3 oddsra is kb. lemegy a mérkőzésből 25 perc, tehát nem igen érdemes megtenni 1,5, persze meglehet, és feltehetően hozza is, de jobb a 2,5 over.

Most nézzük meg a tegnapi Celtic & Sevilla tippet 1.10 körül indult, mert még a bukik is arra mentek rá, hogy itt aztán lesz 3 gól is simán, erre mind két mérkőzésen 2 gól esett. Alacsony oddsok mellett nehéz hosszútávon profitot termelni sajnos, ki.asznak velünk a bukik.