1xbet

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: bwin user Dátum április 28, 2017, 10:26:23
Aki olvas külföldi fórumokat, az már régóta tisztában van azzal hogy az 1xbet egy csaló hely, a legjobb az ha távol tartja tőlük magát az ember. Esetleg tegyél egy panaszt az SBR-nél, de ne fűzz hozzá sok reményt ahhoz hogy a maradék pénzhez hozzájutsz.
Igen ebben az a szomoru,hogy ha ezek a faszszopok nem szivatnak akkor pl a bonuszt ki se jatszom es mashol nyertem volna,ha kozlik nem fognak kifizetni...
szoval ha a beten raktam volna kisebb odds,de tuti kifizetes

ezt az irodát max. csak a streamek miatt érdemes használni
pénzt beutalni szigorúan tilos!

Valaki esetleg ajanlana ezt a fogadoirodat?  Nem tudom hogy megeri e penzt betenni, nagyon gondolkodok :)

Én kb. 1 évig használtam, de most 15%-os korlátom van, ha belépek az oddszok ennyivel kevesebbek. Addig elég sok arbos kimenetet raktam meg náluk. Igaz csak max.1-200 euróig.
Egyszer kellett kifizetést kérnem. Mindenféle azonosítás nélkül 10 perc alatt a netelleren volt a pénz.

Szoval kis osszeget szerinted erdemes az irodaba betenni? :D remelem a kifizetessel tenyleg nincs gond

Idézetet írta: pestigabo Dátum május 01, 2017, 11:07:54
Szoval kis osszeget szerinted erdemes az irodaba betenni? :D remelem a kifizetessel tenyleg nincs gond

Ha nem akarsz futni a pénzed után kevés eséllyel, ne fizess be ide. Rengeteg embert megszívattak már, van akit ki sem fizettek.

Livechatben normalisnak tuntek, de leget csak a latszat :D akkor inkabb hanyagolom tul nagy aranyban inkabb negativat hallok az irodarol :)

Sziasztok!

A minap megkerestek az 1xBet-től, hogy legyek a partnerünk. Ez annyit jelentene, hogy kapok egy linket és azon keresztül, ha valaki regisztrál és befizet akkor részesedést kapok.  ;D
Kicsit egyezkedtem velük, amely során leírtam nekik, hogy sok panaszt hallottam róluk és mi lenne, ha havi szinten fizetnének én pedig reklámozom őket. Ez annyira nem tetszett a hölgynek, közben pedig jeleztem, ha kifizetik azt a cca 100 eurómat, amivel tartoznak akkor utána beszélgethetünk. Azóta nem írt...  ???  :'(

Ennyit róluk, aki csak teheti kerülje őket.  :police:

Tomka

Idézetet írta: pestigabo Dátum május 01, 2017, 11:07:54
Szoval kis osszeget szerinted erdemes az irodaba betenni? :D remelem a kifizetessel tenyleg nincs gond
Nem akarlak sem rá sem lebeszélni, csak a saját tapasztalomat írtam meg.
Egyébként a winmastersnél több mint 400 euróm maradt bent az állandóan változó bónusz szabályok miatt, az Lsbetnél majd 300 amit a mai napig sem tudom hogy miért. Amikor próbáltam reklamálni magasról szartak a fejemre. Ehhez képest az 1xbet tejjel mézzel folyó kánaán.
Nem szoktam hetente pénzt kivenni inkább 2-3 havonta vagy még ritkábban és soha nem a teljes összeget.
A fórumokon általában a negatív dolgokat írják - ami persze valószínű igaz. De a nagyobb irodákról is lehet elég sok negatív dolgot olvasni.

Az mindenképpen gáz, ha egy iroda nem fizet ki, még akkor is, ha sokat nyertél vagy arboltál (ami ugye nem tilos), de a komolyabb bukik még a multizás gyanújánál is inkább csak korlátoznak/tiltanak, de benyelik a veszteséget és kifizetnek, mert vigyáznak a jó hírükre.

Az 1xbet sok mindenben a marathonbetre hasonlít: jó szorzók, gyors kifizetés, könnyű korlát, sok rossz visszajelzés...

A marathonbetnél aki óvatosan játszott, az sokáig húzhatta, nekem is sikerült bő másfél évig korlátozás nélkül játszanom náluk, igaz, heti 500 eurónál többet nem forgattam meg és túl sok pénzt nem hagytam bent náluk soha.
Hasonlóan csinálom az 1xbetnél is, nekem így megéri, mert a különböző bónuszokat és ingyenes fogadásokat "ajándék szorzókkal" szedhetem ki máshonnan. (élőben is, ha kell és ugye a "macerásabb" irodákkal szemben is mindig találok arbokat) De egy 1500 vagy 3000 ft-os fogadásbiztosítás fedezéséhez nem is kell sok pénzt felpakolnom.

Szándékosan pihentetem is néha az irodát, napokig be sem lépek és nem megyek rá akármilyen arbokra, maradok a népszerűbb piacokon.

Szerintem minden irodára igaz, hogy lehetőleg ne tartsuk ott a sportfogadás tőkénk 10-20%-ánál többet, ez az ilyen problémás bukiknál inkább legyen csak 5%.
Ha a legrosszabb eset jön és valamiért benyelik ezt a pénzt, az még nem vág földhöz minket, de ennyit talán érdemes kockáztatni a magasabb szorzókért.

Egyébként volt karácsonyi kalendáriumuk is, korrekt akciókkal, van napi ingyen totójuk (bónuszpontokért, amelyek freebetekre válthatóak), van kezdőbónuszuk, ami sajnos 3-as kötésekkel forgatható, illetve hasonlóan szigorú újratöltési bónuszuk is péntekenként.

Idézetet írta: pestigabo Dátum május 01, 2017, 12:40:16
Livechatben normalisnak tuntek, de leget csak a latszat :D akkor inkabb hanyagolom tul nagy aranyban inkabb negativat hallok az irodarol :)

"Oroszok" című topikban leírtam róluk elég sok mindent, több posztban is. Eléggé sok minden megesett velem náluk az idők folyamán, olvasd el és az alapján eldöntöd érdemes vagy nem.
Az tény, hogy "nagyon orosz"  :)

...És működik még?
Fél napja nem akar bejönni.

Ajánlott korábban alternatív, személyes linket, de nem találom, hova mentettem el...   :P

#27 június 07, 2017, 22:04:19, firgabácsi
Idézetet írta: Knapp Dátum június 07, 2017, 21:28:31
...És működik még?
Fél napja nem akar bejönni.

Ajánlott korábban alternatív, személyes linket, de nem találom, hova mentettem el...   :P

Nekik szerintem millió címük van, pl. ez egyik ezek közül, itt is bejön: https://1xbbet.com/
vagy itt: https://1xnoy.xyz/

Streamet lehet náluk nézni nagyobb felbontásban mint a bet365-nél vagy unibetnél minimális befizetéssel? Mert az ingyenes streamek állandóan tőlük jönnek, de nem akarok állandóan reklámokat bezárogatni...

Sziasztok! Én kb egy hónapja használom az 1xbetet, eleinte nem volt fennakadás, aztán tíz nyerés és két hét után bekértek persze mindent, de olyan módon, hogy kb 5 nap alatt jöttem rá, hogy miért nem akarnak fizetni. Akkor beküldtem a személyimet, és vártam. Eltelt egy hét (78 euróm ragadt benn, ráadásul abból vagy 50 saját pénz volt), semmi. Akkor észrevettem, hogy a saját profil menüpont alatt már valami Fizetésekről hablatyoltak, hogy azt is igazolnom kéne. Csináltam egy screenshotot a skrill számlámról, leszűrve az 1xbetes tranzakciókra, és feltöltöttem, de semmi. Írtam a livechatre, udvariasan nem mondtak semmit, csak hogy leterheltek a kollégák, de legyek türelemmel, minden kérés feldolgozásra kerül, és amúgy köszönik, hogy őket választottam, meg persze sok szerencsét is kívántak, itt már kezdtem érezni, hogy arra bizony szükségem is lesz... (Angolul írtam amúgy, nem tudom, magyarul tudnak-e). Aztán még pár nap múlva találtam egy menüpontot, hogy "levél az adminisztrátornak", gondoltam azt is megpróbálom, hátha több szerencsével járok, jött is egy udvarias (szerintem automatikus válasz, hogy legyek türelemmel, stb.). Már rég letettem a 78 eurómról, amiből sikerült vagy hatot átbukni máshová, így már csak 72 távolodott egyre. Aztán csakhamar válaszoltak, hogy küldjem el "account security" mailcímre a screenshotot, meg is tettem. Utána még kértek a skrill vagy háromféle részéről screenshotokat, de itt már felpörögtek az események, kb 20 percenkén váltottunk e-mailt, amúgy meg az esélytelenek tökéletes nyugalmával teljesítgettem a kéréseiket, kíváncsi voltam, mi lesz a vége. Végül kértek egy fotót  magamról, ahogy tartom az igazolványomat a fejem mellett, és a háttérben a levelezésünk is látható. Ezt is megtettem, de szar telefon plusz szar monitor kombóval, nem sikerült normális képet csinálni, azért elküldtem, hogy teszteljem az éberségüket, hamarosan jött is válasz, hogy ez így sajnos nem jó, minden részletnek láthatónak kell lennie. Visszaírtam, hogy majd holnap megpróbálok valamit. Másnap a feleségem 5 mp-es telefonos kamerájával, meg egy mezei laptop kijelzőn (50% fényerőn, 175% nagyításon, vaku nélkül) sikerült összehozni a fotót, igaz én már csak félig voltam rajta, de azért elküldtem. 20 perc múlva jött válasz, hogy legyek türelemmel, nemsokára visszatérnek a válasszal. Aztán 3 perc múlva jött a válasz, hogy a kért összeg kifizethető, és tényleg, szépen ki is fizettek. Azóta fogadtam náluk többször is, nyertem is, megint volt bent 47 euróm, abból kikértem 30-at, de jött is szépen. Az oddsokat nekem is levették pár századdal, tizeddel, mikor hogy, de még így is jó arbokat lehet velük kihozni. Arra figyelek, hogy ne legyen bent sok pénzem, és csak 2,0 feletti oddsokat játszok meg náluk, hogy lehetőleg ne mindig náluk nyerjek. Előtte sok volt az 1,2-1,3-as odds, gyakorlatilag az az ominózus 10 nyertes fogadás, ami után befékeztek, 13 fogadásból volt meg. Ja, és ami még fontos, hogy egy meccsre csak egy fogadást lehet leadni, amibe szépen bele is futottam, így egy 3,5 eurós nyereség helyett 2 eurós bukta lett, de hát most  már ezt is tudom legalább.