1xbet

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: stlkmi Dátum október 13, 2019, 22:54:22
Másnak is volt már, hogy eltűnt a VISA-val való kifizetés? Jelenleg nektek működik?

Nekem ott van az opció a VISA-s kifizetésre, de ezt írja:

"Withdrawals via VISA are temporarily unavailable."

Szóval elvileg csak átmenetileg nem elérhető.

Sziasztok!!
Gondolkodom hogy fizetek be az oldalra!!
Kecsegtető az ajánlatuk!
Véleményeket írjatok PLS!
Korrekt iroda?

Idézetet írta: copi81 Dátum október 17, 2019, 21:07:26
Sziasztok!!
Gondolkodom hogy fizetek be az oldalra!!
Kecsegtető az ajánlatuk!
Véleményeket írjatok PLS!
Korrekt iroda?

Szia!

A többségnek rossz véleménye van róla, nem egyszerűek az biztos. Én itt fogadok a legtöbbet, mert a kínálatuk kimagaslóan jó, szerintem minimum a Bet365 szintjén van, de lehet, hogy még bővebb. Az oddsok is korrektek teljesen, sőt... Az első kifizetésnél sokmindent bekérnek (iratok, arcképes igazolvány stb... ), azzal el lehet szarakodni napokig ha épp vmiért nem megy gördülékenyen, de utána a többi kifizetés már villámgyors lesz... A be/kifizetési opciók is széleskörűek...

Az ajánlatuk alatt ha a befiztetési bónuszt érted, akkor azt majd olvasd át, fontos, hogy mikor befizetsz, addigra már teljes regisztrációt csinálj (van vmi "fast registration" ami minimális adatmegadással működik, az kevés, szóval adj meg minden lehetséges adatot), valamint a beállításoknál be kell pipálni egy pontban, valami ilyet, hogy "Bónuszokban/akciókban részt veszel."
Továbbá a megforgatással kapcsolatban, az lényeges (nekem még így volt, meg a többi bónusznál is így szokott lenni, szóval nem gondolom, hogy ez változott), hogy minimum 3-as kötésekkel lehet a bónuszt forgatni, ahol a kötés minden egyes szorzója minimum 1,40.

Továbbá ajánlom, hogy ha a fogadási piacon valami olyan fogadást látsz, aminek a magyar vagy angol megfogalmazása nem 100%-osan tiszta, arra érdemes rákérdezni chat-en akár, hogy pontosan hogy is van... talán egyszerűbb, mint a szabályzatból kibogarászni. Én már buktam így fogadást, hogy konkrétan nem az volt a fogadás, mint ami oda volt írva...  ;D

Szóval vannak előnyök és hátrányok is, én használom, számomra több a pozitívum, mint a negatívum... de kinek a pap/né...  :)

Idézetet írta: zsivany20 Dátum október 18, 2019, 09:40:26
Szia!

A többségnek rossz véleménye van róla, nem egyszerűek az biztos. Én itt fogadok a legtöbbet, mert a kínálatuk kimagaslóan jó, szerintem minimum a Bet365 szintjén van, de lehet, hogy még bővebb. Az oddsok is korrektek teljesen, sőt... Az első kifizetésnél sokmindent bekérnek (iratok, arcképes igazolvány stb... ), azzal el lehet szarakodni napokig ha épp vmiért nem megy gördülékenyen, de utána a többi kifizetés már villámgyors lesz... A be/kifizetési opciók is széleskörűek...

Az ajánlatuk alatt ha a befiztetési bónuszt érted, akkor azt majd olvasd át, fontos, hogy mikor befizetsz, addigra már teljes regisztrációt csinálj (van vmi "fast registration" ami minimális adatmegadással működik, az kevés, szóval adj meg minden lehetséges adatot), valamint a beállításoknál be kell pipálni egy pontban, valami ilyet, hogy "Bónuszokban/akciókban részt veszel."
Továbbá a megforgatással kapcsolatban, az lényeges (nekem még így volt, meg a többi bónusznál is így szokott lenni, szóval nem gondolom, hogy ez változott), hogy minimum 3-as kötésekkel lehet a bónuszt forgatni, ahol a kötés minden egyes szorzója minimum 1,40.

Továbbá ajánlom, hogy ha a fogadási piacon valami olyan fogadást látsz, aminek a magyar vagy angol megfogalmazása nem 100%-osan tiszta, arra érdemes rákérdezni chat-en akár, hogy pontosan hogy is van... talán egyszerűbb, mint a szabályzatból kibogarászni. Én már buktam így fogadást, hogy konkrétan nem az volt a fogadás, mint ami oda volt írva...  ;D

Szóval vannak előnyök és hátrányok is, én használom, számomra több a pozitívum, mint a negatívum... de kinek a pap/né...  :)
Köszönöm a választ!
Az "apró betűs" részeket már átnéztem.
Full Profil (is) már megoldva !
Csak nem áll e fent a veszélye annak,ha kiforgatom a bónuszt, de a pénzemmel mégis "variálnak"?!
Az adat egyeztetést csak kifizetés előtt "erőltetik"?

Idézetet írta: copi81 Dátum október 18, 2019, 14:16:16
Köszönöm a választ!
Az "apró betűs" részeket már átnéztem.
Full Profil (is) már megoldva !
Csak nem áll e fent a veszélye annak,ha kiforgatom a bónuszt, de a pénzemmel mégis "variálnak"?!
Az adat egyeztetést csak kifizetés előtt "erőltetik"?

Engem eddig mindig kifizettek, meg egy-két barátom is játszik náluk, őket szintén...

Igen, adategyeztetést az első kifizetésnél... bár egyik cimborámnak kérdés nélkül kifizették adategyeztetés nélkül is... A másik viszont azért elbajlódott vele.  :)

Sziasztok.Hát én is nyitottam számlát az 1xbet-nél kb. két héttel ezelőtt.Csak most olvastam el a teljes topicot.Hát ezek után lehet nem kellett volna regisztrálnom.Tényleg undorító és szemétláda egy iroda.Én a kezdőbónuszt nem is igényeltem,de több százezer forintot utaltam be.Kecsegtető volt az elő fogadási kínálatuk és a nagy feltehető tétek.Pár napja kezdeményeztem az első kifizetést.Elképesztő mennyire flegmán írnak chat-en.Mindent bekértem tőlem is,köztük a laptop email+személyi+arc kombót.Nagyon nehéz egy ilyet fotót elkészíteni,többször sem volt jó nekik.Erre 2 napja írnak egy emailt hogy milyen kapcsolatban vagyok Egervári Norbert-tel?Na ekkor felment bennem a pumpa.Esküszöm soha életemben nem hallottam ezt a nevet és nem nyitottam másnak számlát ennél az irodnál.Minden tétet én találtam ki és tettem fel.Kezdek félni,hogy szándékosan generáltak egy indokot amivel kizárhatnak,vagy simán nem fizetnek ki.365 ezer forintom vár kifizetésre...tényleg geci egy iroda na.

#261 november 12, 2019, 00:46:14, stlkmi
Másnak mit ír a VISA-val való kifizetésnél?

Sziasztok. Olyan problémám lenne, hogy kifizetést szeretnek indítványozni a bankkártymra(MasterCard), de odáig el se jutok mert ezt írja ki a rendszer:
Figyelem! A fizetési szolgáltató megváltozott. A pénzfelvételhez minimális összeggel való befizetés szükséges. Azt írtak erre akkor fizessek be és elérhető lesz, természetesen nem lett elérhető. Plusz e-mailben azt írtak hogy töröljem a cookiekat és a gyorsítótarat plusz adtak egy tükör oldalt de ugyanúgy semmi. Erre a válasz hogy ugyanarra a kártyara kellett volna kérnem, de hát odáig el se jutok hogy kártya számot beirjak mert hibát ír ki mindig... :D

Létrehoztam skrill fiókot, hogy majd oda megpróbálom ki utalni, de kifizetesnel a probléma hogy meg nem fizettem be onnan. Minimális összeggel próbáltam de a skrill nem engedi mondván elégtelen az egyenlegem a internetes játékhoz. Xd tudja valaki mekkora minimum összeg amit skrillre fel kell tegyek hogy befizethessek?

Idézetet írta: Lesnar95 Dátum november 17, 2019, 08:22:11
Sziasztok. Olyan problémám lenne, hogy kifizetést szeretnek indítványozni a bankkártymra(MasterCard), de odáig el se jutok mert ezt írja ki a rendszer:
Figyelem! A fizetési szolgáltató megváltozott. A pénzfelvételhez minimális összeggel való befizetés szükséges. Azt írtak erre akkor fizessek be és elérhető lesz, természetesen nem lett elérhető. Plusz e-mailben azt írtak hogy töröljem a cookiekat és a gyorsítótarat plusz adtak egy tükör oldalt de ugyanúgy semmi. Erre a válasz hogy ugyanarra a kártyara kellett volna kérnem, de hát odáig el se jutok hogy kártya számot beirjak mert hibát ír ki mindig... :D

Létrehoztam skrill fiókot, hogy majd oda megpróbálom ki utalni, de kifizetesnel a probléma hogy meg nem fizettem be onnan. Minimális összeggel próbáltam de a skrill nem engedi mondván elégtelen az egyenlegem a internetes játékhoz. Xd tudja valaki mekkora minimum összeg amit skrillre fel kell tegyek hogy befizethessek?

Ez a Skrill-es probléma szerintem az lesz, hogy amikor fizetsz be, gondolom bankkártyával Skrill-re, ott rákérdez, hogy milyen célra szeretnéd majd fordítani a feltöltött pénzt. "Gambling" vagy "Non-Gambling", ergo szerencsejáték vagy sem!? Na itt mindenképp a "Gambling" amit be kell jelölnöd, ha nem, akkor nem enged majd befizetni az így feltöltött pénzből. Ezt úgy érzékeli szerencsejátékos feltöltésnél, mintha az a pénz nem lenne rajta a Skrill-eden, ami Non-Gambling, ezért írhatja, hogy nincs elég pénzed internetes játékhoz!

Nekem amúgy az egyik bankkártyám nem enged, csak Non-Gambling-re befizetni sajnos, de vannak akik írták, hogyan lehet ezt kijátszani, ha esetleg neked sem megy a Gambling feltöltés (szerintem a Pénzügyek --> Skrill topikban megtalálod a választ... azt hiszem valami crypto valuta adás-vétellel oldották meg).

Idézetet írta: Lesnar95 Dátum november 17, 2019, 08:22:11
Sziasztok. Olyan problémám lenne, hogy kifizetést szeretnek indítványozni a bankkártymra(MasterCard), de odáig el se jutok mert ezt írja ki a rendszer:
Figyelem! A fizetési szolgáltató megváltozott. A pénzfelvételhez minimális összeggel való befizetés szükséges. Azt írtak erre akkor fizessek be és elérhető lesz, természetesen nem lett elérhető. Plusz e-mailben azt írtak hogy töröljem a cookiekat és a gyorsítótarat plusz adtak egy tükör oldalt de ugyanúgy semmi. Erre a válasz hogy ugyanarra a kártyara kellett volna kérnem, de hát odáig el se jutok hogy kártya számot beirjak mert hibát ír ki mindig... :D

Létrehoztam skrill fiókot, hogy majd oda megpróbálom ki utalni, de kifizetesnel a probléma hogy meg nem fizettem be onnan. Minimális összeggel próbáltam de a skrill nem engedi mondván elégtelen az egyenlegem a internetes játékhoz. Xd tudja valaki mekkora minimum összeg amit skrillre fel kell tegyek hogy befizethessek?

Sziasztok!

Új vagyok tény és nem a legjobb első hozzászólás, de ebbe én is pont ma futottam bele. Én beszéltem a Supporttal és azt kaptam válaszul, hogy alternatívaként SEPA-s kifizetést tudok igényelni. Amit nem tudok hogy ez milyen plusz költséggel jár ugyanis van benne egy Euró oda-vissza konverzió. El kell küldeni a személyidet és a bankkártyádat kitakarva bizonyos helyeken és bemellékelni azt is, hogy mi miatt szeretnéd igényelni(a kérdéses hibaüzenetre gondolnak). A support mondta, hogy alternatív kifizetsként el fogják fogadni. Skrill-re sajnos beutalni kell és úgy fog csak engedni téged befizetni bármelyik irodába is, de előttem szóló kolléga jól írta le az alteratív lépést.

Senki ne fizessen ehez a faszszopó,mocskos,csaló,retek,bunkó fogadóirodához.Én is 1000-szer megbántam már.Továbbra is várok a pénzemre.365 ezer forint-ot nem fizetnek ki már 16 napja.Nem én vagyok az első,akit megszopatnak.Itt és külföldi fórumokon is olvastam mennyi embert lehúznak,meglopnak és  számlákat bezárnak.Skrill-el fizettem be soha nem nyitottam másnak számlát,csak magamnak,bónuszt nem vettem igénybe,ráadásul kb minusz 200.000-nél tartok náluk.Erre basznak kifizetni.Ügyfélszolgálaton bunkók,hárítanak mindetn,hogy ezzel ők nem foglalkoznak.az email-eimre csak sablon válaszokat küldenek.Nem segít senki.Meg akarnak lopni.Fel vagyok háborodva,ilyet még nem basztam,pedig már 7-8 éve rengeteg irodánál voltam.Mit tudok tenni?Minden nap írok élő chat-en,minden nap küldök emailt.Most is csak annyit ír hogy teljesíteni kell az ügyfélazonosítási folyamatot.Mondom elküldtem mindent 16 napja,azóta nem kértek semmit be.Miért nem kérnek be akkor vmit még.Erre a szokásos válasz:mi ebben nem tudunk segíteni, el kell végezni ezt az eljárás.Hihetetlen,mennyire bunkó,csaló,szemtelen iroda.Elhiszem hogy valakit 2 perc alatt kifizetnek skrill-re,neki szerencséje van.De csak annyit fizessetek amit nem sajnáltok ha ellopnak.Random szopatják az embereket.Mit tegyek?

Könyveld el a vesztességet és bátoríts másokat, hogy kerüljék nagy ívben őket.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum november 19, 2019, 12:25:37
Könyveld el a vesztességet és bátoríts másokat, hogy kerüljék nagy ívben őket.
Ha van ott pénze, akkor szerintem egyáltalán nem kell elkönyvelnie a veszteséget. Hiszen bőven elegendő az, hogy ha van számlája egy másik fogadóirodánál (pl. bet365, Unibet, Pinnacle, Sportingbet, stb.), akkor átbukja a pénzét ettől a fogadóirodától ahhoz a másik fogadóirodához. Ennyi. És a pénze máris ott lesz annál a másiknál.
Természetesen ezután bátoríthat másokat, hogy kerüljék el nagy ívben azt a fogadóirodát, ahol pórul járt.
:beerchug: :beerchug: :beerchug:

Idézetet írta: csabax Dátum november 19, 2019, 13:19:46
Ha van ott pénze, akkor szerintem egyáltalán nem kell elkönyvelnie a veszteséget. Hiszen bőven elegendő az, hogy ha van számlája egy másik fogadóirodánál (pl. bet365, Unibet, Pinnacle, Sportingbet, stb.), akkor átbukja a pénzét ettől a fogadóirodától ahhoz a másik fogadóirodához. Ennyi. És a pénze máris ott lesz annál a másiknál.
Természetesen ezután bátoríthat másokat, hogy kerüljék el nagy ívben azt a fogadóirodát, ahol pórul járt.
:beerchug: :beerchug: :beerchug:

Jogos.  :ok:

Idézetet írta: csabax Dátum november 19, 2019, 13:19:46
Ha van ott pénze, akkor szerintem egyáltalán nem kell elkönyvelnie a veszteséget. Hiszen bőven elegendő az, hogy ha van számlája egy másik fogadóirodánál (pl. bet365, Unibet, Pinnacle, Sportingbet, stb.), akkor átbukja a pénzét ettől a fogadóirodától ahhoz a másik fogadóirodához. Ennyi. És a pénze máris ott lesz annál a másiknál.
Természetesen ezután bátoríthat másokat, hogy kerüljék el nagy ívben azt a fogadóirodát, ahol pórul járt.
:beerchug: :beerchug: :beerchug:

Ezt mégis hogy gondoltad?Surebet?Nyilván én is örülnék,ha csak úgy áttudnám bukni az egyenlegem mondjuk a bet365-höz,de ugyanannyi az esélye annak,hogy mondjuk a bet365 től megy át újabb 300.000 ft az 1xbet-hez.Amit nyilván nem vállalhatok be.