1xbet

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: ggmac Dátum június 30, 2021, 17:32:43
Én ukrán VPN-en keresztül szoktam rámenni, működik.
Eddig Nord VPN-t használtam, de ott lejárt az előfizetésem és mivel az utóbbi időben keveset hsználtam, már fizettem elő újra. Találtam helyette ezt:
https://play.google.com/store/apps/details?id=vpn.ukraine_tap2free&hl=hu&gl=US

Ez is működik és az ingyenes verzió elég hozzá.

Valami árulás van semmit nem tudok telepíteni a google play-ről.

Elvileg hamarosan lesz új domain ami vpn nélkül is menni fog!

Gyakorlatilag az egész Únióból nem megy.
Régebben is ellehetett érni oldalakat trüközéssel, mikor a nav ügyködött.
Akkor szerb úton, ha jól emlészszem. Most az ukrán megy, ahogy olvasom.

Idézetet írta: ggmac Dátum június 30, 2021, 17:32:43
Én ukrán VPN-en keresztül szoktam rámenni, működik.
Eddig Nord VPN-t használtam, de ott lejárt az előfizetésem és mivel az utóbbi időben keveset hsználtam, már fizettem elő újra. Találtam helyette ezt:
https://play.google.com/store/apps/details?id=vpn.ukraine_tap2free&hl=hu&gl=US

Ez is működik és az ingyenes verzió elég hozzá.

Most jutottam el odáig, hogy kipróbáljam nem működik.

Magyarországot nem lehet kiválasztani a regisztrációnál. Esetleg tudja valaki hogy lehetséges-e ezt megkerülni valahogyan?

Idézetet írta: mcfly Dátum november 13, 2021, 10:41:21
Magyarországot nem lehet kiválasztani a regisztrációnál. Esetleg tudja valaki hogy lehetséges-e ezt megkerülni valahogyan?

Én évekkel ezelőtt regisztráltam, akkor nem volt gond ezzel. Azóta viszont lehet, hogy kikerültünk... például az egyik klónjuknál, a MELBET-nél sem lehet itthonról regisztrálni. Kérdezz rá amúgy a support-nál! (Illetve érdemes átbogarászni a listát, ahol ki lehet választani, mert sokat bakiznak... nem biztos, hogy ABC sorrendben vannak az országok, vagy hogy nincs bennük elírás stb... )

Vajon az elhalasztott meccseket hány nap után értékelik ki?

Idézetet írta: sleve Dátum november 25, 2021, 09:58:46
Vajon az elhalasztott meccseket hány nap után értékelik ki?

Eddigi tapasztalat alapján sokszor aznap, de legkésőbb másnapra már visszafizetésként le szokták könyvelni. Szóval viszonylag gyorsan általában.

Sziasztok! Kaptam bónuszt azaz ingyen sportfogadást az irodától.Valahogy hónapok után megtaláltak.Azt szeretném kérdezni,hogy más is kapott? Ha kapott,hogy érte el az oldalt.Mostanában alapjáraton kerülöm az orosz irodákat,attól függetlenül,hogy a másik orosz oldalon is regisztrálva vagyok.Tehát,ha kapott valaki az felhasználta valahogy?

Sziasztok!
Van valami módja annak, hogy játszani tudjak az 1xbeten? Működő mirror site, applikáció vagy bármi? Esetleg valamilyen klón oldal (22bet-en kívül)?

Idézetet írta: rundmc Dátum október 27, 2022, 22:46:33Sziasztok!
Van valami módja annak, hogy játszani tudjak az 1xbeten? Működő mirror site, applikáció vagy bármi? Esetleg valamilyen klón oldal (22bet-en kívül)?

20bet?

De lehet, hogyha még próbálod akkor több számkombinációnál is majd bedob egy-egy létező weboldalt. Elég sok szám létezik a világon.

Idézetet írta: rundmc Dátum október 27, 2022, 22:46:33Sziasztok!
Van valami módja annak, hogy játszani tudjak az 1xbeten? Működő mirror site, applikáció vagy bármi? Esetleg valamilyen klón oldal (22bet-en kívül)?

VPN-el mobilappot letölteni és azzal működik. Aztán, hogy a kifizetés mennyire ok azt nem tudom de a befizetett pénzt engedi elveszteni :)