1xbet

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: kunisse Dátum december 24, 2017, 02:45:43
Hát én most fizettem be ide.....lehet nem kellett volna, első ránézésre ez az iroda egy rakás szar pedig megjártam már egy párat, winmastershez képest is túrónak tűnik..na majd kiderül bár nem sok reményem van.  ;D

Mit néztél első ránézésre?!
Szorzók a legjobbak között a piacon (persze amíg nem kapsz "szorzó-csökkentést"), kínálat is az egyik legjobb, a kifizetés meg netes pénztárcára lényegében azonnal teljesül.

Az oldalon rengeteg extra van (promók, játékok), de az igaz, hogy áttekinthetetlen és nálam akad is, amikor egy eseményhez megpróbálja a több száz opciót betölteni mondjuk egy BL meccsnél.
Ilyenkor inkább belépek mobilról, az gyorsabb.

A gyorsan érkező korlátozás és a bizonytalan háttér szól ellene, bár ezek első ránézésre pont nem látszanak.


Idézetet írta: olics Dátum december 19, 2017, 21:00:37
Helló, kisnyeremények esetén van ügyfélazanosító folyamat? Pl: személyi elküldése meg hasonlók

Úgy emlékszem, nekem nem kértek semmit. A levelezésemben sem találom, pedig volt már pár kifizetésem.

Eléritek az oldalt?
Nálam nem jön be egyik címen sem, mobilról sem működik...

Na pont most akartam írni Knapp az előző hszre hogy az áttekinthetetlensége miatt tűnt komolytalannak. Ja és nekem sem jön be most, elvileg karbantartás volt, utána be is jött az oldal de bejelentkezni nem tudtam azóta meg már be se jön...


#49 december 27, 2017, 21:49:33, Knapp
Remélem, hogy titeket nem érint, de ma este, ahogy beléptem a számlámra látom, hogy csak 11 ft van rajta a közel 100,000 helyett.
Hát látom, hogy a tranzakció történet szerint valaki befizetett a számlámra tegnap este 249 ft-ot , majd apránként, 12 kifizetésben 1000 és 20,000 ft közötti összegekben le is csipegette a teljes egyenlegemet...
Valami Qiwi számlát ír az "elkövetési módnál", ami ahogy rákerestem egy orosz e-pénztárca. (érdekes, hogy én sem a befizetési, sem a kifizetési opcióknál nem látom, de ezek szerint van, akinek működik...)

Az 1xbet chat a security részlegük emailcímét adta meg, most várom a válaszukat.

Vicces, hogy pont két napja teszteltem újra a gyors kifizetésüket - skrillre pár perc alatt utaltak - és még dicsértem is őket privátban egy érdeklődő kollégának, most meg egyből láthatom, milyen káros tud lenni az, ha komolyabb ellenőrzés nélkül akárkinek kiutalják a játékos pénzét...

Elképzelhető, hogy a két nappal előtti leállásnál törtek fel valamit az oldalon?
Vagy én nyeltem be valami kémprogramot?
Mondjuk az, hogy több apró részletben szedték le a pénzt, jelentheti azt, hogy nem látták az egyenlegemet, csak "próbálkoztak", mennyi fér még bele?!

ezért nem értem minek foglalkoztok ilyen fos irodákkal.. jobb a szorzó? tedd meg  normális irodáknál, ott is plusszos leszel ha jól fogadsz
szerintem azt a pénzt már nem látod. mit tudsz csinálni? feljelentést teszel? kiröhögnek kb, mehetsz a ruszkikhoz reklamálni

Idézetet írta: pnzyfng Dátum december 27, 2017, 20:42:14
ezért nem értem minek foglalkoztok ilyen fos irodákkal.. jobb a szorzó? tedd meg  normális irodáknál, ott is plusszos leszel ha jól fogadsz
szerintem azt a pénzt már nem látod. mit tudsz csinálni? feljelentést teszel? kiröhögnek kb, mehetsz a ruszkikhoz reklamálni

Miért nem egyből a tippmixprot ajánlod, ha már a jogorvoslat egyszerűsége a kérdés?  :)

A kockázatokkal tisztában vagyok, én vállaltam ezt is a nagyobb haszon reményében.
Pont azért utaltattam ki hétfőn pénzt, mert már a "lélektani határ" felett volt az ott lévő összeg.
(a bankom max. 10%-át tartom egy helyen, de inkább az 5% lenne az optimális)

Nem fogok sírdogálni, bárhogyan is alakul, főleg azért, mert én azt is tudom, hogy ha nem foglalkoznék "fos" irodákkal, akkor összességében milliókkal kevesebbet kerestem volna az elmúlt években.

"Valami Qiwi számlát ír az "lekövetési módnál"

Próbáld meg feltörni az elkövető Qiwi számláját, lehet ott már több milla van.. :ok:

Idézetet írta: Wonder68 Dátum december 27, 2017, 21:46:52
"Valami Qiwi számlát ír az "lekövetési módnál"

Próbáld meg feltörni az elkövető Qiwi számláját, lehet ott már több milla van.. :ok:

"elkövetési mód" akart az lenni...  :)

Most ott tartunk, hogy "ellenőrizték a számlámat" és én tettem meg a fogadásokat szerintük.
Hja, csak nem fogadásokról, hanem kifizetésekről van szó (egyébként fogadásokat nem tettem az elmúlt 24 órában).
A kifizetéseket meg olyan módon hajtottak végre, ami számomra nem is elérhető.

Majd most megkérdezem az ügyfélszolgálatot, hogy qiwi segítségével hogyan tudok befizetni, mert nem találom...   :)

Idézetet írta: pnzyfng Dátum december 27, 2017, 20:42:14
ezért nem értem minek foglalkoztok ilyen fos irodákkal.. jobb a szorzó? tedd meg  normális irodáknál, ott is plusszos leszel ha jól fogadsz
szerintem azt a pénzt már nem látod. mit tudsz csinálni? feljelentést teszel? kiröhögnek kb, mehetsz a ruszkikhoz reklamálni

Knappnak akarsz tanacsot adni irodakkal, bankmenedzselessel kapcsolatban?  :D :D Hihetetlen hajrat nyitottal, a masodik helyre be is futottal az ev vicce kategoriaban - de meg igy is messze lemaradva Gyozike luxukerteszetol.  :(

Idézetet írta: alexthebest Dátum december 28, 2017, 06:57:41
Knappnak akarsz tanacsot adni irodakkal, bankmenedzselessel kapcsolatban?  :D :D Hihetetlen hajrat nyitottal, a masodik helyre be is futottal az ev vicce kategoriaban - de meg igy is messze lemaradva Gyozike luxukerteszetol.  :(

te viszont első vagy nyallerkodásból, grat a címhez  :cya: vegyél róla példát és bukj 100k-t ilyen csöves irodánál  :great:  nem látom a naplóját amúgy, így honnan tudjam hogy mit csinál? :D mondani mindent lehet

Idézetet írta: pnzyfng Dátum december 28, 2017, 06:58:55
te viszont első vagy nyallerkodásból, grat a címhez  :cya: vegyél róla példát és bukj 100k-t ilyen csöves irodánál  :great:  nem látom a naplóját amúgy, így honnan tudjam hogy mit csinál? :D mondani mindent lehet

Ha közel 7000 hozzászólásom után nem derül ki valaki számára, hogy mit és hogyan csinálok, az nem az én hibám, csak ezért nem fogok naplót vezetni.  :)

Maradjunk annyiban, hogy utólag könnyű okoskodni, de ha én vagy mások nem próbálják ki az ilyen irodákat a saját pénzükkel, akkor te sem tudnál róluk semmit.
Én több irodához (pl. greek, comeon, canbet), szolgáltatóhoz (transferwise) elsőként, vagy az elsők között (yogano), regisztráltam és írtam meg a tapasztalataimat róluk, vagy mondjuk "fejtettem meg" a bingós bónuszvadászat előnyeit és ezekkel kerestem magamnak és a fórumon keresztül bizony több fórumtársunknak elég sok pénzt.
Érdemesebb lenne neked is inkább erre koncentrálnod, mert az "én megmondtam" jellegű kárörömködés teljesen felesleges, attól senki nem lesz közülünk eredményesebb.   ;)

Engem mondjuk nem zavar, én egyszerűen leírom a jó és a rossz dolgokat is, amiket tapasztaltam, hogy mások könnyebben eldönthessék, megéri-e nekik a kockázat. Eddig számomra az 1xbet megérte, ha nem kapok rá választ tőlük (az első levelük mellébeszélés volt), hogy melyik oldalon volt rés a rendszerben, akkor nyilván soha többé nem fizetek be hozzájuk. (vagy igen, de minden este kiutaltatom az egyenlegemet)

Egyébként az a szakmai véleményem, hogy te összességében jóval többet buksz a "fos" szorzókon, amikre azért mész rá, mert azt hiszed, hogy azok biztonságosak, mint én az ismeretlen irodákon...   ;)

(azért annak már hagyománya van, hogy az érzelmi ingadozásaikat kezelni nem tudó, sikertelen sportfogadó társaink belém kötnek, ezért szeretném felhívni mindenki figyelmét, hogy a "Beszólok Knappnak" fórumtéma anno az ő szórakoztatásukra jött létre, valamint azért, hogy a szájkaratéval ne zavarjuk az értelmes eszmecserét a normális topikokban...)

Hja, közben a chaten is feltettem a beugratóst kérdést, hogy a qiwi számomra elérhető-e, de ezzel a kérdéssel is az emailes security részlegükhöz irányítottak ([email protected]), viszont közben észrevettem, hogy a befizetési opcióknál alapból csak azokat mutatja, amelyek a régiómban elérhetőek.
Ha kiveszem a Fizetési rendszerek az Ön régiójában / Payment systems in your region elöl a zöld kis "pipát", akkor a 32 opció helyett már 223 módozat látszik, köztük a Qiwi is...