1xbet

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


a héten(ha jól rémlik) volt náluk egy leállás... szerintem akkor történhetett valami, pl. feltörték őket.. vagy csak nekiállt valaki rabolni

Idézetet írta: butyi Dátum december 30, 2017, 16:20:52
a héten(ha jól rémlik) volt náluk egy leállás... szerintem akkor történhetett valami, pl. feltörték őket.. vagy csak nekiállt valaki rabolni

Hétfőn délután volt a hosszú leállás, aznap este kértem is ki a pénzem nagyobb felét, nagyjából pont ezért, kedd este lopták le a maradékot.
Szerintem is lehet összefüggés, de ezt valószínűleg sosem fogjuk megtudni.

Nekem tegnap este óta nem megy az oldal. Nálatok működik?
Tud valaki alternatív linket?

Idézetet írta: snooker Dátum január 04, 2018, 19:00:08
Nekem tegnap este óta nem megy az oldal. Nálatok működik?
Tud valaki alternatív linket?
1xbet92.com nálam ez megy

Idézetet írta: Knapp Dátum december 31, 2017, 12:18:23
Hétfőn délután volt a hosszú leállás, aznap este kértem is ki a pénzem nagyobb felét, nagyjából pont ezért, kedd este lopták le a maradékot.
Szerintem is lehet összefüggés, de ezt valószínűleg sosem fogjuk megtudni.

Történt valami pozitív fejlemény az ügyedben?

Lenne még egy kérdésem. Mi történik ha tettem egy multi fogadást minden meccs bejött, de 2 meccset töröltek ANgolban? Gondolom azok 1-es szorzóval kerülnek megállapításra, de MIKOR? 16.00-kor volt a meccs.

Néhány szó az oldalról...
Kommenteket végigolvasva nem nagyon láttam pozitív szót az oldalról, viszont én egy hete regisztráltam be az oldalra. A befizetés simán ment(neteller) a bónuszt az azonosítás utána egyből megkaptam, élőchaten egyből válaszoltak (angol), a szorzók bet365 viszonyítva magasabbak, a maximális összeg amit rakhatsz azt feltünteti, a kifizetésen meg én is meglepődtem, mert tegnap este 10 fél 11 fele indítottam és már 23:40-kor rajta is volt a netelleres számlámon. A bónuszt viszont nem a legbarátibb kiforgatni hiszen minimum hármaskötés kell és mindegyik eseménynek az oddsa 1.4-nek kell lenni minimum.

Akkor az nem is bónusz, hanem büntetés :)

Regisztrálj most, és mi megajándékozunk egy 100 eurós büntetéssel....

Idézetet írta: foglalt Dátum február 20, 2018, 18:59:37
Akkor az nem is bónusz, hanem büntetés :)

Regisztrálj most, és mi megajándékozunk egy 100 eurós büntetéssel....

Valamilyen szinten igen, viszont ha elbukod magát a bónuszt azt amit befizettél 30 000 kis is veheted.

Kiveheted, miután igazolod, hogy mentálisan egészséges vagy :D Ilyet is kértek valakitől, szétröhögtem magam. :redchug:

Idézetet írta: vmlinuz Dátum február 21, 2018, 10:14:40
Kiveheted, miután igazolod, hogy mentálisan egészséges vagy :D Ilyet is kértek valakitől, szétröhögtem magam. :redchug:

Nekem szerencsére problémamentesen lement a dolog pedig nem csak annyit fizettem ki mint amennyit beraktam

Üdv! Olvasom itt a posztokat. Nekem személy szerint semmi gondom nem volt az 1x bettel eddig. Fizettek gond nélkül,a kínálat hatalmas. Egyszer volt talán h az egyik fogadószelvényemen korlátoztak de ennyi. Mellesleg akkor nem hoznák a fogadóirodák rangsorán A+ os irodának.

Idézetet írta: dagobert980 Dátum február 28, 2018, 16:48:37
Üdv! Olvasom itt a posztokat. Nekem személy szerint semmi gondom nem volt az 1x bettel eddig. Fizettek gond nélkül,a kínálat hatalmas. Egyszer volt talán h az egyik fogadószelvényemen korlátoztak de ennyi. Mellesleg akkor nem hoznák a fogadóirodák rangsorán A+ os irodának.

Akarod mondani "D-". Annál rosszabb már csak az "F".  :D

Idézetet írta: dagobert980 Dátum február 28, 2018, 16:48:37
Üdv! Olvasom itt a posztokat. Nekem személy szerint semmi gondom nem volt az 1x bettel eddig. Fizettek gond nélkül,a kínálat hatalmas. Egyszer volt talán h az egyik fogadószelvényemen korlátoztak de ennyi. Mellesleg akkor nem hoznák a fogadóirodák rangsorán A+ os irodának.

Hol hozzák A+-os irodának?
Valamelyik orosz weboldalon?