1xbet

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: pnzyfng Dátum február 04, 2019, 19:13:36
1xbeten kicsit be vannak rúgva  :D

vallecano meccsen 1.03 hogy nem lesz öngól

1.08 az hogy az első gól nem öngól lesz  ;D :D

es ha 0-0 akkor vesztes?

#151 február 04, 2019, 19:53:57, pnzyfng
Idézetet írta: sunik29 Dátum február 04, 2019, 19:18:43
es ha 0-0 akkor vesztes?

erre nem is gondoltam, szóval lehet ezért az odds különbség :D

viszont van ahol erre van a kissebb odds az öngólra meg nagyobb.

Vigyázzatok azért ezzel az irodával. Egyik barátom elhelyezett két (!) darab 1000 eurós tétet, kapott egy korlátozást, majd az igényelt kifizetése óta kb az alsónadrágjáról is kértek önarcképpel ellátott fényképet (a bónusz pörgetéssel se volt baj, 1 eurós volt az első befizetése). 8000 eurós kifizetést vár, ezt 5 részletben fogják elvileg megoldani (3 vagy 4 már megérkezett). Stream miatt én is létrehoztam itt számlát, erre teljesen jó, de ha fogadni akartok akkor azt szerintem tegyétek máshol.

Idézetet írta: petercrouch Dátum február 04, 2019, 21:22:35
Vigyázzatok azért ezzel az irodával. Egyik barátom elhelyezett két (!) darab 1000 eurós tétet, kapott egy korlátozást, majd az igényelt kifizetése óta kb az alsónadrágjáról is kértek önarcképpel ellátott fényképet (a bónusz pörgetéssel se volt baj, 1 eurós volt az első befizetése). 8000 eurós kifizetést vár, ezt 5 részletben fogják elvileg megoldani (3 vagy 4 már megérkezett). Stream miatt én is létrehoztam itt számlát, erre teljesen jó, de ha fogadni akartok akkor azt szerintem tegyétek máshol.

grorriaran innen a fórumról, csak ennél az egy irodánál nem korlátozták le teljesen. innen szedett ki 5 millát

Idézetet írta: pnzyfng Dátum február 04, 2019, 23:22:33
grorriaran innen a fórumról, csak ennél az egy irodánál nem korlátozták le teljesen. innen szedett ki 5 millát

Szerintem Ő csak tesztel, nem? Legalábbis pár hszszel feljebb azt írta, h november óta nem fizetett ide be, a naplójába meg dec. 27 körül azt írta, h kivette a 2 misijét.

Noha kisebb tétekkel, de mi is játszunk itt néhányan a haveri körből. Nekünk meglepően gyors és zökkenőmentesen fizetnek ki pl Skrillre innen. Bár nálunk nagyon max 100.000-es (Ft) tétek vannak, inkább kisebbek. Se korlátozás, se probléma eddig.

Egyedül a bónuszpontrendszer működése követhetetlen...  :) Viszont az oddsokkal néha valóban bajban vannak, ami nekünk nem gond, jó dolgokat lehet megcsípni...  ;D

nagy bajnokságoknál van olyan fogadás, hogy:

például  sevilla - eibar

csapat 1 a sevilla, csapat 2 az eibar

van olyan fogadási lehetőség hogy csapat 1 nem szerez zsinórban 3 gólt.
ez azt jelenti hogy például vezet a sevilla 2-0-ra, lő egyet az eibar, így ugye 2-1, aztán lő egyet a sevilla, 3-1. szóval megszakadt a zsinórban 3 gól jól gondolom?

Szerintem jól gondolod.
Milyen szorzón kínálják?

Idézetet írta: caps lock Dátum február 08, 2019, 18:43:03
Szerintem jól gondolod.
Milyen szorzón kínálják?

1,21

egy sima hazai 2,5 underre meg 1,35

Ezt a típust melyik menupontban találtad?

Idézetet írta: caps lock Dátum február 08, 2019, 20:00:57
Ezt a típust melyik menupontban találtad?

rámész a meccsre, ás ott van egy kis kereső mező. oda beírod hogy zsinórban, és kiadja

ezen az oldalon nem fizetnek ki bannkszámlára? nem találom a kifizetések közt

Idézetet írta: pnzyfng Dátum február 12, 2019, 13:27:21
ezen az oldalon nem fizetnek ki bannkszámlára? nem találom a kifizetések közt

Én olyat látok, hogy "Bank transfer"  --> "Rapid transfer"

tettem fel ide pénzt. viszont még nem kértek tőlem semmilyen iratot. majd csak kifizetéskor?

Idézetet írta: pnzyfng Dátum február 12, 2019, 19:05:57
tettem fel ide pénzt. viszont még nem kértek tőlem semmilyen iratot. majd csak kifizetéskor?

Tőlem akkor se, pedig volt már vagy egy tucat kifizetésem.  :D
Szerintem tőled se kérnek majd okmányokat.