1xbet

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Valaki kért már ki Rapid Transferrel kifizetést? Egész pontosan hogyan működik és kb. mennyi idő alatt jön meg? Honnan tudja hova utalja, ha csak sms kódot kér a rendszer meg összeget?

Most megint nem akarnak kifizetni és most a szorzókat is lecsökkentették. Elég durván...
Az a probléma, hogy van 25.000 Ft rajta, + még EL továbbjutós szelvény amin amiket tettem a PSV kivételével minden csapat sok góllal nyert az első meccsen, azon 75.000 várható, na most itt a kettő együtt már 100.000.
Ennyit nem szeretnék veszteségként elkönyvelni...

Idézetet írta: drzdolik Dátum augusztus 11, 2019, 22:51:34
Most megint nem akarnak kifizetni és most a szorzókat is lecsökkentették. Elég durván...
Az a probléma, hogy van 25.000 Ft rajta, + még EL továbbjutós szelvény amin amiket tettem a PSV kivételével minden csapat sok góllal nyert az első meccsen, azon 75.000 várható, na most itt a kettő együtt már 100.000.
Ennyit nem szeretnék veszteségként elkönyvelni...

Hogy nem enged? Elutasítja alapból a kifizetést?

Az a probléma, hogy bekért egy olyan képet, ahol látszódik a levelezés, az arcom és a személyim.
De nem tudok olyan minőségű képet csinálni ahol mind a 3 élesen látszódik.
Na most ilyenkor mi a teendő?
Nem akarok 100.000 Ft-ot veszteségként elkönyvelni...

A mai befizetésem után elvileg kaptam bónuszt ugyanolyan értékben, "happy friday" címen. A bonus accountnál oda is van írva az összeg, viszont még nem jöttem rá, hogy ezt hogyan is tudom felhasználni?

Senki ne fizessen be ide egy forintot sem. Lehúzós nagyképű szemtelen tróger egy iroda. Elvezsika  fogadásokat akkor is ha az álltaluk belinkelt oldalon téged igazol. akkor sem írják jóóvá. NE JÁTSZATOK ITT a ti érdeketekben mondom. félidő szabálytalanságra tettem 16 darab lett belinkeltem a hivataols oldalt le van írva percre pontosan mikor voltak a szabik bekarikáztam beszámoztam erre belinkelik ugyanazt az oldalt orosz nyelven és az a gondjuk hogy amit én mutattam az nem orosz nyelven van ezért nem hivataléos. Jelzem ugyanaz az odlal csak át van állítva angolra. Nevetséges felháborító.

már régóta írom, hogy mindenki felejtse el ezt a fogadóirodát :ok:

Idézetet írta: zsolti Dátum augusztus 30, 2019, 22:02:40
A mai befizetésem után elvileg kaptam bónuszt ugyanolyan értékben, "happy friday" címen. A bonus accountnál oda is van írva az összeg, viszont még nem jöttem rá, hogy ezt hogyan is tudom felhasználni?
Elvileg a fogadószelvénynél át tudod állítani, hogy "main account" ill. "bonus account"! Asszem min. 3 fogadás 1.80-as odds.
Viszont ha sikerül kiforgatni, akkor csak a kapott bónusz összege kerül a fő számlára!

Idézetet írta: saviola8321 Dátum augusztus 31, 2019, 12:10:13
Senki ne fizessen be ide egy forintot sem. Lehúzós nagyképű szemtelen tróger egy iroda. Elvezsika  fogadásokat akkor is ha az álltaluk belinkelt oldalon téged igazol. akkor sem írják jóóvá. NE JÁTSZATOK ITT a ti érdeketekben mondom. félidő szabálytalanságra tettem 16 darab lett belinkeltem a hivataols oldalt le van írva percre pontosan mikor voltak a szabik bekarikáztam beszámoztam erre belinkelik ugyanazt az oldalt orosz nyelven és az a gondjuk hogy amit én mutattam az nem orosz nyelven van ezért nem hivataléos. Jelzem ugyanaz az odlal csak át van állítva angolra. Nevetséges felháborító.
Tényleg nem a legmegbízhatóbb iroda, bár nekem még komolyabb gondom nem volt, ami volt az meg is oldódott.
Viszont az hogy pár perc alatt a számládon van a kifizetés, akár hétvégén akár hajnalban, soha egyetlen másik iroda sem lesz erre képes...
Attól még kapják be persze  :laugh:

Idézetet írta: zsolti Dátum augusztus 30, 2019, 22:02:40
A mai befizetésem után elvileg kaptam bónuszt ugyanolyan értékben, "happy friday" címen. A bonus accountnál oda is van írva az összeg, viszont még nem jöttem rá, hogy ezt hogyan is tudom felhasználni?

Igen, át lehet állítani a fogadás megtételekor, hogy Main account vagy Bonus account.
Továbbá nekem úgy volt, hogy legalább hármas kötés kell, minimum 1.40-es szorzóval eseményenként.

Idézetet írta: saviola8321 Dátum augusztus 31, 2019, 12:10:13
Senki ne fizessen be ide egy forintot sem. Lehúzós nagyképű szemtelen tróger egy iroda. Elvezsika  fogadásokat akkor is ha az álltaluk belinkelt oldalon téged igazol. akkor sem írják jóóvá. NE JÁTSZATOK ITT a ti érdeketekben mondom. félidő szabálytalanságra tettem 16 darab lett belinkeltem a hivataols oldalt le van írva percre pontosan mikor voltak a szabik bekarikáztam beszámoztam erre belinkelik ugyanazt az oldalt orosz nyelven és az a gondjuk hogy amit én mutattam az nem orosz nyelven van ezért nem hivataléos. Jelzem ugyanaz az odlal csak át van állítva angolra. Nevetséges felháborító.

Nem tudom, hogy ez melyik meccs, és lehet, hogy teljesen igazad is van, DE! arra érdemes odafigyelni, hogy a szabadrúgások és a szabálytalanságok nem mindig fedik egymást. Mert pl egy leshelyzet után is szabadrúgással folytatódik a játék, de az nem minősül szabálytalanságnak. Én sokszor játszom náluk ezt a szabálytalanságos piacot, eddig nálam mindig jól számoltak. Az eredmények.com és a SofaScore is jól számolja általában, vagy ha UEFA által rendezett meccs, akkor az uefa.com-on van a legtutibb stat.

Egyébként érdemes utánanézni, mire is fogad az ember, néha elég idétlenül fogalmazzák meg a piacok nevét... mondjuk a faultoknál pont nincs ez a szitu.

Idézetet írta: zsivany20 Dátum szeptember 02, 2019, 09:59:36
Nem tudom, hogy ez melyik meccs, és lehet, hogy teljesen igazad is van, DE! arra érdemes odafigyelni, hogy a szabadrúgások és a szabálytalanságok nem mindig fedik egymást. Mert pl egy leshelyzet után is szabadrúgással folytatódik a játék, de az nem minősül szabálytalanságnak. Én sokszor játszom náluk ezt a szabálytalanságos piacot, eddig nálam mindig jól számoltak. Az eredmények.com és a SofaScore is jól számolja általában, vagy ha UEFA által rendezett meccs, akkor az uefa.com-on van a legtutibb stat.

Egyébként érdemes utánanézni, mire is fogad az ember, néha elég idétlenül fogalmazzák meg a piacok nevét... mondjuk a faultoknál pont nincs ez a szitu.

A dinamo moszka meccsen volt orosz első osztályban pénteken. A sofascore és az eredmények. com is 16 szabit ír első félidőre és szabálytalanság. Megnéztem a hivatalos orosz oldalt is ahol percre pontosan le vannak írva a szabadrúgások. Valóban a szabálytalanság nem egyezik a szabadrúgással de megnéztem mindenhol és nem volt les az első félidőben. Úgyhogy  a panaszom teljesen megállja a helyét. Képeket is elküldtem mindenhonnan hogy az igazamat bizonyítsam de szóra sem méltatnak. Nem tudom érdemes e nagyon belefolyni a dologba valami panaszeljárást indítani de ez így kb nyílt rablás és kb 5 féle bizonyítékom van az én állításomra az övékkel szemben

Azt ez a hozzállás chaten is ez valami felháborító. Meg sem hallgatja amit mondok és még ő fenyegetőzik felháborító. Fel lehet ezeket valahol jelenteni valami játékfeügyeletnél vagy valahol ez már gusztustalan amit művelnek.

Idézetet írta: saviola8321 Dátum szeptember 03, 2019, 15:39:48
Azt ez a hozzállás chaten is ez valami felháborító. Meg sem hallgatja amit mondok és még ő fenyegetőzik felháborító. Fel lehet ezeket valahol jelenteni valami játékfeügyeletnél vagy valahol ez már gusztustalan amit művelnek.

Mivel fenyegetnek? Kizárással?

Másnak is volt már, hogy eltűnt a VISA-val való kifizetés? Jelenleg nektek működik?