1xbet

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: Maestro90 Dátum november 19, 2019, 13:57:17
Ezt mégis hogy gondoltad?Surebet?Nyilván én is örülnék,ha csak úgy áttudnám bukni az egyenlegem mondjuk a bet365-höz,de ugyanannyi az esélye annak,hogy mondjuk a bet365 től megy át újabb 300.000 ft az 1xbet-hez.Amit nyilván nem vállalhatok be.

Nem az egészet kell egyben. Mondjuk 10-20 ezer Ft-jával. És nem azonos oddspárokkal, hanem pl. 1,50-2,50-ekkel (vagy 1,50-2,30 stb.) . Ahol el akarod bukni a pénzt, ott tegyél a 2,50-re, és fogadj ellen akár Tippmixen az 1,50-re, talán többször fog bejönni. Igaz, tovább tart, de előbb-utóbb a nagy oddsokkal lenullázod magad.

 ;D ;D ;D ;D
Idézetet írta: flamman Dátum november 19, 2019, 14:36:57
Nem az egészet kell egyben. Mondjuk 10-20 ezer Ft-jával. És nem azonos oddspárokkal, hanem pl. 1,50-2,50-ekkel (vagy 1,50-2,30 stb.) . Ahol el akarod bukni a pénzt, ott tegyél a 2,50-re, és fogadj ellen akár Tippmixen az 1,50-re, talán többször fog bejönni. Igaz, tovább tart, de előbb-utóbb a nagy oddsokkal lenullázod magad.

Bocs,de ez egy nagy baromság.2,5 és 3-as oddsok is ugyanúgy bejönnek és hosszú távon hiába jön be 2 db 1,5-ös odds,ha a harmadik 3.0-ás odds bejön mondjuk az 1xbet-nél.Ezt egyáltalán nem tudod befolyásolni,hogy hová liftezzen a pénz.

Fedezésre használd, ahol tényleg a nagyobb oddsokat játszod, azok ellen, amiket tutinak gondolsz, és már akár több helyre be van írva, vagy jól áll... bár ez nyilván játékstílus kérdése is... de működő dolgot írt flamman.

Egyébként a magyar ügyfélszolgálatuk valóban kritikán aluli... Képtelenek bármit is megoldani, és normálisan kommunikálni. Igyekezni kell bármilyen más fórumon elkapni őket, lehetőleg nem a magyarokat. Most egy elcseszett piacon kell velük problémáznom, néhány ezer forint csupán, de az elv miatt nem hagyom rá. Ha túl vagyok rajta, bemásolok 1-2 dolgot...

Nem!
Ha egy irodától nem veheted fel reálisan a pénzed, akkor az a pénz nem létezik, azaz ha azzal szemben fogadsz, akkor valójában a fogadásod fedezetlen!

Az arbitrázs lényege a kockázat nélküliség, itt meg egyre nagyobb kockázatot vállalsz azzal, hogy egyre több pénzed kerülhet a sunyi irodához.
Ha buksz, lapátolsz bele még?! Ne már!

Valójában innentől "játékpénzként" kell kezelni az 1xbet egyenleget, ha ez ellen arbolsz, akkor lényegében csak a normális, kifizető számlán martingélezel!
Ha vesztesz, tétet emelsz... Ugye?
Nagyjából olyan ez, mint ha felírnál magadnak egy fiktív összeget és az ellen arbolnál...

(ugye az átnyerési próbálkozás is arbolás jellegű, csak azzal a különbséggel, hogy kicsike garantált veszteséget is bevállalsz a cél érdekében)

A kisebb tétes pakolgatás egyébként is felesleges egy átnyerési szándéknál, hisz a kisebb tétek miatt jóval több fogadást kell kötni és ezek szorzótól függetlenül kiegyensúlyozottan fognak a két számlán nyerni, tehát jó eséllyel ott leszel 10-20-50 fogadás után, mint ha nem is csináltál volna semmit...
Szóval ez dupla vagy semmi játék.

Akinek ez nem veszi el a kedvét az átnyeréstől, illetve talál olyan irodapárt, ahol ez tényleg indokolt (pl. az egyiktől olcsóbban tud pénzt kivenni, vagy az átnyerés valójában egy devizaváltást szolgálna egy forint-euró számlapár között, stb.), akkor két jó tanács:

1. ahol veszíteni akarsz, ott játszd a kisebb szorzót!
Azok is elmennek néha, de ha mégis nyer, akkor csak kicsivel emelkedik az ottani tőke, azaz nem kell még egy csomó pénzt kockáztatnod a következő átnyerési kísérlethez.
Az sem mindegy, hogy alapból kisebb tőke kell az átnyerési próbálkozásokhoz.

2. mínuszos "arbnál", ahol a fogadáspár alapból veszteséget hoz, tedd az egész veszteséget a számodra kedvező - átnyerést jelentő - kimenetelre!
Pl. olyan szorzópárt találsz, ahol -2% lenne a veszteséged, akkor úgy oszd el a tétedet, hogy ha nem sikerül az átnyerés, akkor nullán legyél, ha meg sikerül, akkor ott legyen az összes veszteség.  (ez sajna lehet 4-8% is ilyen esetben)

A zöld lóherés surebet oldal kalkulátorával ez is villámgyorsan kiszámolható, egyszerűen a D oszlopban oda kell tenni a pipát, ahova az arbitrázs nettó nyereségét vagy veszteségét várod.
Az alapbeállítás az, hogy mindenhol van pipa, tehát bármi az eredmény egyenletesen oszlik az meg a kimenetelek között.

Így lehet elérni, hogy ne kopjon a végtelenségig a pénzed a próbálkozásoknál és csak akkor legyen kevesebb a lóvéd, ha már sikerült a jó számlára terelni a pénzt.


arra nem gondolt még senki, hogy akkor csinálja meg az ügyfélazonosítást amikor beregisztrál az oldalra? :) amikor még nincs kifizetési kérelmed, csak igazolni akarod magad. talán könnyebb lenne, mintt amikor százezreket akarsz lekérni.

közben nézem, hogy nincs is semmilyen opció az azonosításra. szóval csak kifizetés esetén szólnak hogy kéne? és mi van ha írok nekik hogy szeretném azonosítani magam?

Idézetet írta: pnzyfng Dátum november 22, 2019, 08:30:44
közben nézem, hogy nincs is semmilyen opció az azonosításra. szóval csak kifizetés esetén szólnak hogy kéne? és mi van ha írok nekik hogy szeretném azonosítani magam?

Írj rájuk chat-en, szerintem lehet kifizetés előtt is, de minimum egy kérdést megér... Ha így teszel, kérlek írd majd be, mire jutottál!

Idézetet írta: Knapp Dátum november 21, 2019, 22:34:42
Nem!
Ha egy irodától nem veheted fel reálisan a pénzed, akkor az a pénz nem létezik, azaz ha azzal szemben fogadsz, akkor valójában a fogadásod fedezetlen!

Az arbitrázs lényege a kockázat nélküliség, itt meg egyre nagyobb kockázatot vállalsz azzal, hogy egyre több pénzed kerülhet a sunyi irodához.
Ha buksz, lapátolsz bele még?! Ne már!

Valójában innentől "játékpénzként" kell kezelni az 1xbet egyenleget, ha ez ellen arbolsz, akkor lényegében csak a normális, kifizető számlán martingélezel!
Ha vesztesz, tétet emelsz... Ugye?
Nagyjából olyan ez, mint ha felírnál magadnak egy fiktív összeget és az ellen arbolnál...

(ugye az átnyerési próbálkozás is arbolás jellegű, csak azzal a különbséggel, hogy kicsike garantált veszteséget is bevállalsz a cél érdekében)

A kisebb tétes pakolgatás egyébként is felesleges egy átnyerési szándéknál, hisz a kisebb tétek miatt jóval több fogadást kell kötni és ezek szorzótól függetlenül kiegyensúlyozottan fognak a két számlán nyerni, tehát jó eséllyel ott leszel 10-20-50 fogadás után, mint ha nem is csináltál volna semmit...
Szóval ez dupla vagy semmi játék.

Akinek ez nem veszi el a kedvét az átnyeréstől, illetve talál olyan irodapárt, ahol ez tényleg indokolt (pl. az egyiktől olcsóbban tud pénzt kivenni, vagy az átnyerés valójában egy devizaváltást szolgálna egy forint-euró számlapár között, stb.), akkor két jó tanács:

1. ahol veszíteni akarsz, ott játszd a kisebb szorzót!
Azok is elmennek néha, de ha mégis nyer, akkor csak kicsivel emelkedik az ottani tőke, azaz nem kell még egy csomó pénzt kockáztatnod a következő átnyerési kísérlethez.
Az sem mindegy, hogy alapból kisebb tőke kell az átnyerési próbálkozásokhoz.

2. mínuszos "arbnál", ahol a fogadáspár alapból veszteséget hoz, tedd az egész veszteséget a számodra kedvező - átnyerést jelentő - kimenetelre!
Pl. olyan szorzópárt találsz, ahol -2% lenne a veszteséged, akkor úgy oszd el a tétedet, hogy ha nem sikerül az átnyerés, akkor nullán legyél, ha meg sikerül, akkor ott legyen az összes veszteség.  (ez sajna lehet 4-8% is ilyen esetben)

A zöld lóherés surebet oldal kalkulátorával ez is villámgyorsan kiszámolható, egyszerűen a D oszlopban oda kell tenni a pipát, ahova az arbitrázs nettó nyereségét vagy veszteségét várod.
Az alapbeállítás az, hogy mindenhol van pipa, tehát bármi az eredmény egyenletesen oszlik az meg a kimenetelek között.

Így lehet elérni, hogy ne kopjon a végtelenségig a pénzed a próbálkozásoknál és csak akkor legyen kevesebb a lóvéd, ha már sikerült a jó számlára terelni a pénzt.
Így van Knapp!Tökéletesen átlátod a helyzetet,mint általában mindig.Nyilván emiatt nem is kezdtem el surebetezni.Hiába keresnék mondjuk 1,1-10-es oddspárokat pl. és pakolni a nagy oddsot az 1Xbet-nél,abban a reményben,hogy majd átbukom a pénzt,előbb vagy utóbb úgy is bejön a nagy odds és csak azt kockáztatnám,hogy még több pénz gyűljön össze ennél a szemét,csaló irodánál.Egyébként 19 napja várok a pénzemre.Minden fronton próbálozok.Élő chat,angol email-ezés,visszahívás kérése Oroszországból.Ezek a szemetek mindenhol csak azt mondják és írják,hogy várjak a security team válaszára.Mondom mégis meddig?Elhiszem azt is,hogy nagyon sok mindenkinek semmi baja nincs az irodánál és nem kérnek be semmit és kurva gyorsan fizetnek.Nyilván ez is a stratégiájuk része a szemeteknek,hogy sok kis tétes és kevés egyenleggel rendelkező ügyfelet nem bántanak és velük próbálják az imidzset javítani.Aztán a nagy halakat meg szopatják,átvágják,lenyúlják.Akikről tényleg megéri akár több ezer eurot is lehúzni.Nyilván akkor tényleg senki nem fizetne be,ha csak negatív vélemények lennének.Így meg lopnak randoom a nagyobb egyenleggel rendelkezőktől,amiből fizetik reklámot,szponzorokat.Pénzmosoda,rablóbanda,piramisjáték,orosz maffia.Csak annyit fizessetek be és annyival játszatok,amit nem sajnáltok ha ellopnak.üdv

#278 november 23, 2019, 11:21:50, benedek185
Nem tudom mi ez a sok rossz tapasztalat, nekem fogadás kiértékelési vagy technikai problémákon kívül semmi bajom nem volt velük. Tény, hogy gagyin néz ki az oldal és a support valami katasztrófa, de a kínálat és a gyors kifizetések kárpótolnak érte. Sőt, soha nem kellett sehogyan se azonosítanom magam és már jó párszor kértem kifizetést.
És nem, nem vagyok fizetett beépített tagjuk.  ;D

Idézetet írta: benedek185 Dátum november 23, 2019, 10:42:23
Nem tudom mi ez a sok rossz tapasztalat, nekem fogadás kiértékelési vagy technikai problémákon kívül semmi bajom nem volt velük. Tény, hogy gagyin néz ki az oldal és a support valami katasztrófa, de a kínálat és a gyors kifizetések kárpótolnak érte. Sőt, soha nem kellett sehogyan se azonosítanom magam és már jó párszor kértem kifizetést.
És nem, nem vagyok fizetett beépített tagjuk.  ;D

Nekem is volt több, azonosítás nélküli kifizetésem azelőtt, hogy másnak fizették volna ki az egyenlegem.
Szóval ennek van hátránya is.

Az sbr-en is D minősítésű iroda, nem vagyunk egyedül az univerzumban a problémáinkkal.  :)

Most már kétlépcsős a kifizetés, előbb küldenek sms kódot a telóra  :ok:

Idézetet írta: pnzyfng Dátum november 22, 2019, 08:30:44
közben nézem, hogy nincs is semmilyen opció az azonosításra. szóval csak kifizetés esetén szólnak hogy kéne? és mi van ha írok nekik hogy szeretném azonosítani magam?

most jött válasz:

"Tisztelt Játékos!
Ha biztonsági szolgálatunk nem kérte az azonosítást, akkor nem kell. "

Nekem sincsen különösebb problémám velük. Egy ideje ott fogadok már mert a piac amire fogadni szoktam ott majdnem kimagasló, Bet365-höz hasonlítható. A hülye bónuszukat nem tudtam sajnos megfogadni (3x 1,4 gyüjtőn nagyon ritkán akadt be nekem ). Kifizetésnél tőlem kértek dokumentumokat, de csak SEPA-nál. MasterCardnal eddig nem kértek semmit. Az angol support jó angol nyelvtudással is hektikus olykor és rugalmatlan azért néha, mert mindig a szabályzatból copy paste-lnek be és azt nehéz értelmezni néha. A magyar support meglepő módon mindig tudott segíteni nekem eddig, de nekem nem adódta hú de nagy problémák velük szerencsére.

Sziasztok.23 nap után kifizettek végre.Nem kívánom senkinek azt az ideget,amit megettem ezen idő alatt.Nemcsak a 365 ezer forintra gondolok,hanem azt a bunkó,lekezelő stílust,ahogy bánnak az ügyfelekkel.Mindenki messziről kerülje el ezt a rohadt,csaló fogadóirodát.Minden szálat megmozgattam,amit csak lehetett.Zaklattam őket angolul,magyarul,emaileztem.Visszahívást kértem az oroszoktól.Panaszt tettem az engedélyüket kiváltó szervnél.SBR panaszt tettem közzé,még az Fc Barcelonának is írtam több emailt,mint szponzor,hogy nem akarnak kifizetni.Nem tudom mi ért végül célba.Rengeteg a panasz rájuk itt is,külföldön is.Mindenki vigyázzon,bárkit megszopathatnak randoom.Köszönöm SPF admin azt a linket,amit küldtetek.Vmi Curacao engedélyüket kiváltó szervnél is benyújtattam egy panaszt,lehet ez is segített.Viszont azt a flegma bejegyzést nem tudom megköszönni,hogy "könyveljem el a veszteséget és bátorítsak másokat,hogy kerüljék el az irodát"Jó hogy nem már csak úgy hagyok 365 ezer forintot ellopni,úgy hogy teljesen szabályosan fizettem be és játszottam.Leaglább hadd fussak a pénzem után,még ha nyilván én sem voltam már benne biztos hogy kifizetnek,de azért reménykedtem.Olvastam külföldi fórumon,hogy valakit 3 hónap után fizettek ki.Mindenesetre mindenki tanuljon az esetemből.

Idézetet írta: Maestro90 Dátum november 25, 2019, 16:52:48
Viszont azt a flegma bejegyzést nem tudom megköszönni,hogy "könyveljem el a veszteséget és bátorítsak másokat,hogy kerüljék el az irodát"Jó hogy nem már csak úgy hagyok 365 ezer forintot ellopni,úgy hogy teljesen szabályosan fizettem be és játszottam.Leaglább hadd fussak a pénzem után,még ha nyilván én sem voltam már benne biztos hogy kifizetnek,de azért reménykedtem.Olvastam külföldi fórumon,hogy valakit 3 hónap után fizettek ki.Mindenesetre mindenki tanuljon az esetemből.

Nagyon örvendek, hogy végül kifizettek. Szerencsés voltál, lehet más nem lesz az (sajnos).

Annak is örvendek, hogy a flegma bejegyzésemből a második tanácsot nem hanyagolod, viszont egy dolgot tudnod kell, az életben ha kérdezzünk valamit, akkor szembe jöhetnek váratlan válaszok is, s azért mert nem tetszik, még nem azt jelenti, hogy nincs benne igazság. Ismétlem, te szerencsés voltál, más lehet nem lesz az, s ő tényleg el kell könyvelje, mint vesztesség. Ismétlem: sajnos!