1xbet

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: rsninja Dátum február 03, 2020, 14:23:09
Nem is perelni akarok, hanem egy felügyeleti szervnek írni velük kapcsolatban. Tudtok ilyen címet?

Nem vagyok szakértő, de ez úgy működik, hogy ahol be vannak jegyezve, ott kell keresni a felügyeleti szervet. Az Unibet például Máltán van bejegyezve, ezért a máltai felügyelettel kell felvenni a kapcsolatot, ha az Unibettől független segítséget várunk. Málta esetén ez az MGA: https://www.mga.org.mt

Viszont az 1xbet nem Máltát választotta, hanem Curaçao szigetén vásárolt licencet, így neked az ottani felügyelet kell. Keresgéltem, és talán ez a weboldaluk: https://www.curacao-egaming.com/

Egyébként csak kíváncsiságból megkérdeztem melyik a felügyeleti szerve az 1xbetnek, és az ügyfélszolgálatos ismételgette csak magát, hogy nem ad információt erre vonatkozóan.

Na ez kemény. Amúgy igen, a Curacaoi felügyelethez lehet fordulni.

Idézetet írta: benedek185 Dátum január 28, 2020, 21:05:56
Ezen a SBR listán amúgy mindig nevetek, hogy állandóan erre hivatkozik mindenki, amikor ez is csak egy erősen tájékoztató jellegű oldal (legalábbis a kategóriákat meg besorolást tekintve), ezt se venném szentírásnak. :) Olyan neve nincs irodák "A" kategóriásak, hogy csak nézek, míg szerintem egész jó irodák meg csak "B" vagy "C" helyet foglalják el. (régen az Unibet is C kategóriás volt itt, ami vicc)

Idézetet írta: benedek185 Dátum január 26, 2020, 11:26:55
Érdekes megközelítés. Nem tudhatjuk biztosan, hogy egy bet365-nél vagy Unibetnél is nem mennek-e sumákságok pl. a háttérben.

Nem érzed az ellentmondást?  ;)

Az sbr "mindössze" annyit tesz, hogy a világ minden tájáról gyűjti a fogadók tapasztalatait.
Nyilván elsősorban a rosszakat.
Viszont utána is mennek a panaszoknak, azaz felveszik az irodával a kapcsolatot a játékosok visszajelzései okán és ha nem kapnak korrekt magyarázatot, akkor rontanak a bukik besorolásán.
Az unibettel is ez történt 2012 és 2014 között, volt néhány számlazárás és pénzbenyelés, amit max. sablonlevéllel magyaráztak. Ez mind követhető az oldalon, nem hasraütésszerűen minősítgetnek.

Az meg, hogy melyik iroda "nevenincs", azt valószínűleg nem a szubjektív véleményünk határozza meg, hanem a tőkeerő, a játékosok száma és az iparágban eltöltött idő.
A minősítés nyilván nem indulhat A+-ról, oda el kell jutni.

Nevetni meg bármin, bárkin lehet, de állítólag az okos más kárán tanul.

És szerinted egy irodát érdekel az SBR listás besorolása? Ha netán lentebb sorolják őket vagy sok a negatív tapasztalat, attól még az elégedett ügyfelek ugyanúgy náluk maradnak.
Igen, az 1xbet D kategóriás, de elégedett vagyok velük, maradok náluk és nem riaszt vissza a sok rossz tapasztalat. A bet365 A kategóriás mégis minden ok nélkül kizártak a szamlamrol egyik napról a másikra... azóta se kaptam korrekt választ miért, és nem én vagyok az egyedüli...
Kinevetni meg nem nevettem ki senkit, pláne nem más kárán.   ::)
Csak megmosolyogtat, hogy sokan úgy rá vagytok függve erre az SBR listára, mintha valami biblia vagy szent ereklye lenne.  :D
Ha mindenki az SBR lista besorolása szerint játszana, kb. max 2-3 irodánál játszanának az emberek a világon.

Idézetet írta: benedek185 Dátum február 04, 2020, 11:59:37
És szerinted egy irodát érdekel az SBR listás besorolása? Ha netán lentebb sorolják őket vagy sok a negatív tapasztalat, attól még az elégedett ügyfelek ugyanúgy náluk maradnak.
Igen, az 1xbet D kategóriás, de elégedett vagyok velük, maradok náluk és nem riaszt vissza a sok rossz tapasztalat. A bet365 A kategóriás mégis minden ok nélkül kizártak a szamlamrol egyik napról a másikra... azóta se kaptam korrekt választ miért, és nem én vagyok az egyedüli...
Kinevetni meg nem nevettem ki senkit, pláne nem más kárán.   ::)
Csak megmosolyogtat, hogy sokan úgy rá vagytok függve erre az SBR listára, mintha valami biblia vagy szent ereklye lenne.  :D
Ha mindenki az SBR lista besorolása szerint játszana, kb. max 2-3 irodánál játszanának az emberek a világon.

Ez most személyes vélemény, de úgy általában elmondható bármilyen piaci vállalkozásról, hogy a vélemények igenis fontosak. És szerintem az irodákat izgatja az SBR lista, mert elég sok személynek jelent kiindulópontot.

Nagyon örvendek, hogy neked nincsenek gondjaid az 1xbet-nél, viszont azért a többi játékosnak a figyelmét felhívhatjuk, hogy "hahó, történtek ennél az irodánál érdekes dolgok is, melyekről jó ha tudsz".

Az, hogy korábban a bet365 bezárta a számládat az simán lehetett egy üzleti döntésüket. A pénzed azért ki tudtad utalni. Az 1xbet-nél viszont a kifizetésekkel van a gond (rengetegen panaszkodnak emiatt), s az azért nem emlegethető egy lapon, mivel az a tiéd!  :cya:

Ez egy korrekt válasz, köszönöm. Részemről le is zárhatjuk a témát, kezdem kicsit szétoffolni a topikot... :D

Idézetet írta: benedek185 Dátum február 04, 2020, 12:33:30
Ez egy korrekt válasz, köszönöm. Részemről le is zárhatjuk a témát, kezdem kicsit szétoffolni a topikot... :D

A rejtett szétoffolás kézikönyének 14. szabálypontja értelmében, az a célunk, hogy szót is ejtsünk az adott témáról, jelen esetben az 1Xbetről, de közben teljesen más legyen a mondanónk lényege, így elkerülve az adminok figyelmét. Szakértőként mondhatom, hogy szabályszerűen csináltad a szétoffolást. :ok:

@rsninja sikerült lépni felügyeleti szerv ügyben?

Egyelőre megírtam nekik hogy majd írok Curacaora. Hátha beijednek :)


Befizettem 300 EUR 2 hete.
Ma kikértem a pénzt Skrillre 9:50 kor
10:07 Megérkezett 500 EUR
Azonosítást sem kértek pedig eddig még nem volt náluk kifizetésem.
Kellemes csalódás eddig.

#325 február 09, 2020, 14:58:19, benedek185
Idézetet írta: Lancer Dátum február 08, 2020, 12:45:34
Befizettem 300 EUR 2 hete.
Ma kikértem a pénzt Skrillre 9:50 kor
10:07 Megérkezett 500 EUR
Azonosítást sem kértek pedig eddig még nem volt náluk kifizetésem.
Kellemes csalódás eddig.

Végre valaki, köszönöm!  :great:
Annyira lehordta itt már mindenki, féltem, hogy egyedül én vagyok a világon akit békénhagynak és minden jól működik náluk.  ;D

Sziasztok!
Fejlemény történt az ügyemben!
Röviden: megkaptam a pénzem egy részét.(kb 50%)
A biztonsági osztályuk írt,bizonyos fogadásoknál jogosulatlan előnyre tettem szert(jelentsen bármit is), ezért törölték azokat :bash: Ahogy látom ezek tenisz mérkőzések voltak, múlt novemberből és most január első hetéből.. fogalmam sincs, hogy mire gondolhatnak?!
Ezen kívül most vettem észre, hogy fogadni már nem tudok az oldalon annyira nevetséges korlátokat húztak rám. Valamint az oddsok is gyengébbek, amikor belépek az oldalra ahhoz képest mint amikor ki vagyok jelentkezve.
I think this is the beginning of a beautiful friendship. :D

Idézetet írta: benedek185 Dátum február 09, 2020, 14:48:05
Végre valaki, köszönöm!  :great:
Annyira lehordta itt már mindenki, féltem, hogy egyedül én vagyok a világon akit békénhagynak és minden jól működik náluk.  ;D

Annak normál esetben nincs hírértéke, hogy egy régen bejáratott iroda jól működik.
Téged is inkább az zavar, hogy a zemberek a saját tapasztalataiknak jobban hisznek, mint neked.
De ez a topik nem az egodról szól, hanem az 1xbetes tapasztalatokról.  ;)

#328 február 10, 2020, 10:40:55, benedek185
Idézetet írta: Knapp Dátum február 10, 2020, 08:24:20
Annak normál esetben nincs hírértéke, hogy egy régen bejáratott iroda jól működik.
Téged is inkább az zavar, hogy a zemberek a saját tapasztalataiknak jobban hisznek, mint neked.
De ez a topik nem az egodról szól, hanem az 1xbetes tapasztalatokról.  ;)

Mert én nem a tapasztalataimat írtam le már róluk nem tudom hány kommentben.....
Ja ha valaki meg van velük elégedve az nem tapasztalat és nem számít?  :crazy:
de köss belem huszadszorra is... téged se hagy nyugodni akkor úgy látszik, valahogy mindig reagalsz azért még egyet utoljára ram.. :laugh: :cya:

OFF (személyeskedés) vége.

ON 1xBet-ről beszéljünk inkább.  :cya: