1xbet

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Sziasztok!
A társoldalról érdeklődnék, a betwinner magyar felülete megszünt?

Idézetet írta: Szabcsi151 Dátum március 04, 2020, 21:00:33
Hali!

Azt mellőzd, ha teheted. Direkt rákérdeztem és magyar helyről már nem várnak ügyfeleket.
Még akkor regisztrálam mikor volt magyar felület, de már régebben használtam.
Köszönöm!

Idézetet írta: Szabcsi151 Dátum március 04, 2020, 21:34:50
Értem.

Szóval a kérdésedre a válasz: Megszűnt
Még egy kérdés. Ha nem használom jobb lenne megszüntetni a fiókot vagy csak simán hagyom a francba?
Köszönöm!

Idézetet írta: suba74 Dátum március 04, 2020, 21:54:44
Még egy kérdés. Ha nem használom jobb lenne megszüntetni a fiókot vagy csak simán hagyom a francba?
Köszönöm!

Nem kér enni hagyd a francba! Jó lehet az még később  ;)

Valaki kért már ki paypalra pénzt? Mert eddig skrillre megjött minden azonosítás nélkül de ennél bizonytalan vagyok.

Patkány egy cég ez de nagyon. Képpel alátámasztott bizonyítékot küldök nekik hogy rosszul értékelik ki a fogadásom erre a válaszuk. Kérjek a labdarúgó szövetségtől hivatalos dokumentumot ami alátámasztja az igazamat. atya isten. Ők bezzeg semmi bizonyítékot nem mutatnak fel mi alapján vesztes a fogadásom. Én voltam a hülye hogy a sok negatívum ellenére fizettem be ide. Meg is érdemlem. Jó tanulópénz volt. Ide soha senki ha jót akartok!

Idézetet írta: saviola8321 Dátum március 09, 2020, 18:42:56
Patkány egy cég ez de nagyon. Képpel alátámasztott bizonyítékot küldök nekik hogy rosszul értékelik ki a fogadásom erre a válaszuk. Kérjek a labdarúgó szövetségtől hivatalos dokumentumot ami alátámasztja az igazamat. atya isten. Ők bezzeg semmi bizonyítékot nem mutatnak fel mi alapján vesztes a fogadásom. Én voltam a hülye hogy a sok negatívum ellenére fizettem be ide. Meg is érdemlem. Jó tanulópénz volt. Ide soha senki ha jót akartok!

Kicsit ki fejthetnéd bővebben is mi volt a tipp mi lett az eredmény ők mit értékeltek.

Leírom a tapasztalataimat.
A számla saját nevemen van, ez fontos. 100 eut fizettem be bő egy hónapja, abból csináltam 2100 at. Kifizetést addig nem kértem, de mivel szépen lenyesték az oddsaimat,
kénytelen voltam. Kértek rengeteg szarságot, szelfizgetést a biztonsági osztályról küldött emailjeik előtt kézben tartott személyivel arc mellett, ilyen-olyan számlákat, skrill befizetés igazolás stb. Az egész lezajlott 1 nap alatt, ma ki is köhögték a kottát amit leutaltam.
Neccesebbre számítottam az iroda híre alapján, de nekem így sikerült, de azt hiszem nagyon nem volt mindegy hogy a saját nevemen lévő számláról beszélünk.
Most nem kell azzal betámadni hogy mást is a saját nevén lévő számlával szopattak meg. Elhiszem, nem ritka ez máshol sem, de szerintem a panaszosok legnagyobb része nem közülük kerül ki.

Idézetet írta: csabax Dátum november 19, 2019, 13:19:46
Ha van ott pénze, akkor szerintem egyáltalán nem kell elkönyvelnie a veszteséget. Hiszen bőven elegendő az, hogy ha van számlája egy másik fogadóirodánál (pl. bet365, Unibet, Pinnacle, Sportingbet, stb.), akkor átbukja a pénzét ettől a fogadóirodától ahhoz a másik fogadóirodához. Ennyi. És a pénze máris ott lesz annál a másiknál.
Természetesen ezután bátoríthat másokat, hogy kerüljék el nagy ívben azt a fogadóirodát, ahol pórul járt.
:beerchug: :beerchug: :beerchug:

Aha. És ha ennyire tuti hogy a pénzed átbukod, akkor miért nem elég önmagában a bet365-öt fogadni:)?
Sokkal nagyobb rá az esély hogy inkább még ide buksz át hosszútávon a bet365-ről, mert sokkal softabb ez az iroda, ezért ez senkinek nem ajánlanám.

Idézetet írta: kondorr Dátum március 10, 2020, 11:10:11
Leírom a tapasztalataimat.
A számla saját nevemen van, ez fontos. 100 eut fizettem be bő egy hónapja, abból csináltam 2100 at. Kifizetést addig nem kértem, de mivel szépen lenyesték az oddsaimat,
kénytelen voltam. Kértek rengeteg szarságot, szelfizgetést a biztonsági osztályról küldött emailjeik előtt kézben tartott személyivel arc mellett, ilyen-olyan számlákat, skrill befizetés igazolás stb. Az egész lezajlott 1 nap alatt, ma ki is köhögték a kottát amit leutaltam.
Neccesebbre számítottam az iroda híre alapján, de nekem így sikerült, de azt hiszem nagyon nem volt mindegy hogy a saját nevemen lévő számláról beszélünk.
Most nem kell azzal betámadni hogy mást is a saját nevén lévő számlával szopattak meg. Elhiszem, nem ritka ez máshol sem, de szerintem a panaszosok legnagyobb része nem közülük kerül ki.

A multizáson kapott felhasználókat sem kéne napokig, hetekig szivatni, hivatkozhatnának egyszerűen a szabályzatukra is.
Másrészt sokakat azonosítás nélkül is kifizetnek és van, akit úgy vádoltak multizással, hogy garantáltan ártatlan volt.
Szerintem kicsit műszakfüggő is a dolog, mikor kinek a kezébe kerül a kifizetési kérelmed, de mindenképpen következetlen.

Egyébként meg pont ez az iroda, ahol ha egyszer stresszelnek téged a kifizetéssel/lekorlátoznak/megnyomorítják a szorzóidat, akkor százszor is meggondolod, hogy újra befizetsz-e hozzájuk bármilyen néven is.

Ezt ők is tudják, pont ezért nyomulnak több néven.

Idézetet írta: saviola8321 Dátum március 09, 2020, 18:42:56
Patkány egy cég ez de nagyon. Képpel alátámasztott bizonyítékot küldök nekik hogy rosszul értékelik ki a fogadásom erre a válaszuk. Kérjek a labdarúgó szövetségtől hivatalos dokumentumot ami alátámasztja az igazamat. atya isten. Ők bezzeg semmi bizonyítékot nem mutatnak fel mi alapján vesztes a fogadásom. Én voltam a hülye hogy a sok negatívum ellenére fizettem be ide. Meg is érdemlem. Jó tanulópénz volt. Ide soha senki ha jót akartok!

Mit fogsz te kapni Benedek pátriárkától...

Idézetet írta: saviola8321 Dátum március 09, 2020, 18:42:56
Patkány egy cég ez de nagyon. Képpel alátámasztott bizonyítékot küldök nekik hogy rosszul értékelik ki a fogadásom erre a válaszuk. Kérjek a labdarúgó szövetségtől hivatalos dokumentumot ami alátámasztja az igazamat. atya isten. Ők bezzeg semmi bizonyítékot nem mutatnak fel mi alapján vesztes a fogadásom. Én voltam a hülye hogy a sok negatívum ellenére fizettem be ide. Meg is érdemlem. Jó tanulópénz volt. Ide soha senki ha jót akartok!

Itt mi volt a hibásan elkönyvelt fogadás!?  :)

Idézetet írta: zsivany20 Dátum március 10, 2020, 15:17:14
Itt mi volt a hibásan elkönyvelt fogadás!?  :)

Hétvégi ausztrál meccsre tettem első félidő bedobásokra. 21,5 felett tettem. 22 lett az eléső félidőben néztem a meccset széámoltam is valamint az eredmenyek.com on is 22-t ír. Ők azt állítják 21-lett. Milyen érdekes pont 21 (teszem hozzá vasárnap reggel tettema  fogadást a kiértékelés aznap nem sikerült nekik cska hétfő reggel)
Küldtem nekik képet hogy statisztika szerint 22 lett erre viszzaírtak nekik smemi közük az eredmények.com hoz. Következő válaszuk ha panszt kívánok tenni kérjem be a labdarúgó szövetség hivatalos dokumentumait és jegyzőkönyvét a mérkőzésről. Írtam nekik hogy ugyan már mutassanak már akkor ők is bizonyítékot ahol ők 21 bedobást látnak mi alapján miylen hivatalos eredmény alapján van kiértékelva hogy vesztes. Erre ugyan az a sablon válasz kérjem kia  szövetségtől az iratokat. atya úristen ez a cég.


Idézetet írta: saviola8321 Dátum március 10, 2020, 16:21:22
Hétvégi ausztrál meccsre tettem első félidő bedobásokra. 21,5 felett tettem. 22 lett az eléső félidőben néztem a meccset széámoltam is valamint az eredmenyek.com on is 22-t ír. Ők azt állítják 21-lett. Milyen érdekes pont 21 (teszem hozzá vasárnap reggel tettema  fogadást a kiértékelés aznap nem sikerült nekik cska hétfő reggel)
Küldtem nekik képet hogy statisztika szerint 22 lett erre viszzaírtak nekik smemi közük az eredmények.com hoz. Következő válaszuk ha panszt kívánok tenni kérjem be a labdarúgó szövetség hivatalos dokumentumait és jegyzőkönyvét a mérkőzésről. Írtam nekik hogy ugyan már mutassanak már akkor ők is bizonyítékot ahol ők 21 bedobást látnak mi alapján miylen hivatalos eredmény alapján van kiértékelva hogy vesztes. Erre ugyan az a sablon válasz kérjem kia  szövetségtől az iratokat. atya úristen ez a cég.

Sajnos igazuk van. Senkit nem érdekel az eredmények.com nem csak őket egyik fogadóirodát sem. Ha valóban 22 lett akkor szerezd be a doksikat ennyi. Ez egy ilyen világ sajnos ne aggódj nem egyedi eset nekem is volt már ilyen. Nem ennél a fogadó irodánál de volt.