1xbet

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: saviola8321 Dátum március 10, 2020, 16:21:22
Hétvégi ausztrál meccsre tettem első félidő bedobásokra. 21,5 felett tettem. 22 lett az eléső félidőben néztem a meccset széámoltam is valamint az eredmenyek.com on is 22-t ír. Ők azt állítják 21-lett. Milyen érdekes pont 21 (teszem hozzá vasárnap reggel tettema  fogadást a kiértékelés aznap nem sikerült nekik cska hétfő reggel)
Küldtem nekik képet hogy statisztika szerint 22 lett erre viszzaírtak nekik smemi közük az eredmények.com hoz. Következő válaszuk ha panszt kívánok tenni kérjem be a labdarúgó szövetség hivatalos dokumentumait és jegyzőkönyvét a mérkőzésről. Írtam nekik hogy ugyan már mutassanak már akkor ők is bizonyítékot ahol ők 21 bedobást látnak mi alapján miylen hivatalos eredmény alapján van kiértékelva hogy vesztes. Erre ugyan az a sablon válasz kérjem kia  szövetségtől az iratokat. atya úristen ez a cég.
Nekem egyszer sárga lapos fogadás miatt volt velük vitám. Arról hogy hány sárga volt a meccsen. Az egyik játékos két sárgát kapott, ami automatikusan piros lapot és kiállítást von maga után. A második sárgát ők nem vették figyelembe. Szerintük egy sárga és egy piros volt. Így nem lett meg az over a sárgákra  a mérkőzésen. Hiába mutattam több statot, több helyről is , ők magasról szartak rá. Meccs végén tettem, nem volt nagy tét (1000HUF), de jó magas szorzó. Csak rohadtul idegesetítő volt, hogy átbasztak. Azóta nem játszom náluk.

Idézetet írta: tsabigo Dátum március 11, 2020, 13:49:41
Nekem egyszer sárga lapos fogadás miatt volt velük vitám. Arról hogy hány sárga volt a meccsen. Az egyik játékos két sárgát kapott, ami automatikusan piros lapot és kiállítást von maga után. A második sárgát ők nem vették figyelembe. Szerintük egy sárga és egy piros volt. Így nem lett meg az over a sárgákra  a mérkőzésen. Hiába mutattam több statot, több helyről is , ők magasról szartak rá. Meccs végén tettem, nem volt nagy tét (1000HUF), de jó magas szorzó. Csak rohadtul idegesetítő volt, hogy átbasztak. Azóta nem játszom náluk.

Sajnos itt is az irodának van igaza, ha elolvasod a szabályzatot, látod... Náluk a sárgalap piacnál bele van írva, hogy egy játékos egy sárgát szerezhet... tehát amikor két sárgával kiállítanak valakit, az csak 1 db sárga náluk. Sajnos az elején ebbe én is beleszaladtam. :)

Idézetet írta: Knapp Dátum március 10, 2020, 15:02:48
Mit fogsz te kapni Benedek pátriárkától...

Az égvilágon semmit. De ha ennyire utálod ezt az irodát miért jársz állandóan ide?
Engem a bet365 baszott át többször is és zárta be minden indok nélkül a számlámat, mégse megyek még mindig a bet-es topicba janiskodni.  ;) :D
Na off vége, nem akarok megint "balhét". :ok:

Sziasztok.

Tudja esetleg valaki hogyan mukodik ez a biztositás a fogadásoknál?

Idézetet írta: paramparam Dátum április 26, 2020, 12:49:29
Sziasztok.

Tudja esetleg valaki hogyan mukodik ez a biztositás a fogadásoknál?

Ez 1xbet kérdés? Mert ha nem, akkor áthelyezném pl. a Tanácsadás részlegre.

Én biztosíthatlak róla, hogy az 1xbet el fogja lopni a pénzed.
Lehet szűk látókörű vagyok, de szerintem csak kétféle ember van: akinek már ellopta az 1xbet a pénzét, és akinek még eztán fogja.
Nyugodtan mehet tanácsadás részlegbe!

Újabb kérdés, hátha válasz is érkezik :-).  Évek óta fenn vagyok a nevezett irodánál, regisztrációnál nem kértek semmiféle dokumentumot, s mindig csak paysafecard fizettem be, kifelé sosem jött sajnos semmi. Pár hónapja viszont gyülöget a bank, s a sok rossz hozzászólás miatt miatt sosem gondoltam, hogy innen majd vegyek is ki. Mi lenne a legoptimálisabb megoldás kivételre? ezt keresném. Gondolom első megoldásként fizessek be valamennyit pl bankkártyáról /ez a legegyszerűbb/, hogy utána legyen mire kiutalniuk...ha egyáltalán megteszik.

Másik kérdés az lenne, melyik a problémamentesebb vajon, 2naponta 30 vagy heti 200 ezer kiutalás, vagy ugysem kapom meg? :D

Idézetet írta: paramparam Dátum június 03, 2020, 19:28:13
Újabb kérdés, hátha válasz is érkezik :-).  Évek óta fenn vagyok a nevezett irodánál, regisztrációnál nem kértek semmiféle dokumentumot, s mindig csak paysafecard fizettem be, kifelé sosem jött sajnos semmi. Pár hónapja viszont gyülöget a bank, s a sok rossz hozzászólás miatt miatt sosem gondoltam, hogy innen majd vegyek is ki. Mi lenne a legoptimálisabb megoldás kivételre? ezt keresném. Gondolom első megoldásként fizessek be valamennyit pl bankkártyáról /ez a legegyszerűbb/, hogy utána legyen mire kiutalniuk...ha egyáltalán megteszik.

Másik kérdés az lenne, melyik a problémamentesebb vajon, 2naponta 30 vagy heti 200 ezer kiutalás, vagy ugysem kapom meg? :D
Az elso kifizetesnel eldol a sorsod. Biztos olvastad, volt akinek nagyon siman ment, volt akinek meg rengeteg kavarassal. Baratom 500 dollarnyi kifizetessel kuszkodott, vegul kb. 10-12 nap volt. Kellett minden okmany kep, aztan laptop a kezben, megnyitva a Skrill, latsszon a befizetes ide, latsszon a Skrill ID, lehessen latni az arcot elesen, a szemelyit a kezben.

Elso elkuld, nem eles, nem jo. Elmegy ket nap, ujabb kuldes, ujabb probalkozas, ujra nem jo. Otodikre ujra elkuldte az elsot atnevezve, elfogadtak, irtak emailt, es 10 perc mulva a Skrillen volt a penz.

Azota nyilvan nem jatszott itt, a folytatasrol nem tudok beszelni.

Ezek alapjan sztm mindegy az osszeg, kerd ki probabol a nagyot, aztan hatha te szerencses leszel, innen a forumrol is voltak ilyenek.

Ha van kedved, ird be lecci mi volt, minden ujabb eset tanulsag.

Idézetet írta: paramparam Dátum június 03, 2020, 19:28:13
Újabb kérdés, hátha válasz is érkezik :-).  Évek óta fenn vagyok a nevezett irodánál, regisztrációnál nem kértek semmiféle dokumentumot, s mindig csak paysafecard fizettem be, kifelé sosem jött sajnos semmi. Pár hónapja viszont gyülöget a bank, s a sok rossz hozzászólás miatt miatt sosem gondoltam, hogy innen majd vegyek is ki. Mi lenne a legoptimálisabb megoldás kivételre? ezt keresném. Gondolom első megoldásként fizessek be valamennyit pl bankkártyáról /ez a legegyszerűbb/, hogy utána legyen mire kiutalniuk...ha egyáltalán megteszik.

Másik kérdés az lenne, melyik a problémamentesebb vajon, 2naponta 30 vagy heti 200 ezer kiutalás, vagy ugysem kapom meg? :D

Ha fel van gyűlve egy jó kis összeg náluk, akkor én mindenképp a teljes összeg, vagy majdnem a teljes összeg kifizetését igényelném.
Ha már megküzdesz vele, akkor legyen teljes a sztori. De az is meglehet, hogy simán kifizetik, s nem akadékoskodnak.

Az ellenőrzésen viszont át kell esned, kétlem, hogy anélkül sikerülne, de amint zbking is mondta, majd oszd meg velünk a tapasztalatod.  :cya:

mindenképp úgy lesz, ha más nem lesz megpróbálom átbukni valahová máshova, sajnos csak itt tudok nyerni, máshol nincsen ez a fajta fogadás...köszi az infót.

Idézetet írta: paramparam Dátum június 03, 2020, 19:28:13
Újabb kérdés, hátha válasz is érkezik :-).  Évek óta fenn vagyok a nevezett irodánál, regisztrációnál nem kértek semmiféle dokumentumot, s mindig csak paysafecard fizettem be, kifelé sosem jött sajnos semmi. Pár hónapja viszont gyülöget a bank, s a sok rossz hozzászólás miatt miatt sosem gondoltam, hogy innen majd vegyek is ki. Mi lenne a legoptimálisabb megoldás kivételre? ezt keresném. Gondolom első megoldásként fizessek be valamennyit pl bankkártyáról /ez a legegyszerűbb/, hogy utána legyen mire kiutalniuk...ha egyáltalán megteszik.

Másik kérdés az lenne, melyik a problémamentesebb vajon, 2naponta 30 vagy heti 200 ezer kiutalás, vagy ugysem kapom meg? :D
Én többször vettem ki kisebb összegeket, 30-40ezreket, gond nélkül kiutalták az összeset, pár perc alatt a számlámon volt az összeg.
Ellenben itt többen panaszkodtak, hogy szívóztak velük, amikor nagyobb összeget utaltak volna ki...  :-\

Idézetet írta: paramparam Dátum június 03, 2020, 19:28:13
Újabb kérdés, hátha válasz is érkezik :-).  Évek óta fenn vagyok a nevezett irodánál, regisztrációnál nem kértek semmiféle dokumentumot, s mindig csak paysafecard fizettem be, kifelé sosem jött sajnos semmi. Pár hónapja viszont gyülöget a bank, s a sok rossz hozzászólás miatt miatt sosem gondoltam, hogy innen majd vegyek is ki. Mi lenne a legoptimálisabb megoldás kivételre? ezt keresném. Gondolom első megoldásként fizessek be valamennyit pl bankkártyáról /ez a legegyszerűbb/, hogy utána legyen mire kiutalniuk...ha egyáltalán megteszik.

Másik kérdés az lenne, melyik a problémamentesebb vajon, 2naponta 30 vagy heti 200 ezer kiutalás, vagy ugysem kapom meg? :D

Skrillen fizettem be többször is és utaltam ki is. Gond nélkül ment azonositás nem volt. Kaptam is a korlátozást azóta nem játszom náluk(én az oddsok miatt jöttem ide). 200 ezer nem lesz gond egyben ne aggódj.

Idézetet írta: zbking Dátum június 03, 2020, 20:08:16

...

Elso elkuld, nem eles, nem jo. Elmegy ket nap, ujabb kuldes, ujabb probalkozas, ujra nem jo. Otodikre ujra elkuldte az elsot atnevezve, elfogadtak, irtak emailt, es 10 perc mulva a Skrillen volt a penz.

Azota nyilvan nem jatszott itt, a folytatasrol nem tudok beszelni.

...

Pedig innentől neki sima lenne a kifizetés. Miért nem játszott itt tovább?  :)

Nekem, illetve egy cimborámnak is hasonlóan nehézkes volt az azonosítás az elején (én már regisztráció után megcsináltam az elején, az ismerősöm pedig az első kifizetésénél), mi is napokig csináltuk. Viszont azóta minden zökkenőmentes, 5 perc alatt Skrill-en van a kifizetés bármikor.

Sziasztok Srácok
Nekem is segítségre lenne szükségem ezzel a retkes oldallal szemben.
Május elején ismerkedtem meg az ilyen virtuális "SRL" tenisztornákkal. Annyi a lényege hogy számítógép szimulálja a valós tenisz tornákat amik lettek volna de korona miatt elmaradt.
Nem akarom túl ragozni , lényeg hogy miután elég jó %ban ültek a tippjeim úgy gondoltam pénzzel is kéne erre fogadni.
De ezekre a "meccsekre" nem lehet fogadni se bet365 se Unibet se Betclic se sehol. Magyar fogadóirodáról ne is beszéljünk.
Így jutottam el május 20án az 1Xbetre.
Június 22.re 5000 forintból elértem a 100 000 forintos álomhatáromat. Tudom ez van akinek megszokott de nekem aki nagyrészt minúszos , egy nagy siker volt ez. Mondom akkor utaljunk ki ebből.
És innentől kezdődtek a problémák

Miután hibaüzennettel kidobott a kifizetés , írtam a "magyar" chatnek. Amilyen fogalmatlanok néha, kétlem hogy tényleg magyarok. Ők azt mondták hogy gépen nyissam meg az oldalt és a saját számla alatt a személyes profil fülben van pár dolog piros csillaggal amit kötelező kitöltenem.
Mondom sima liba. Aha...
Beírok mindent. Még azt is ami nem kötelező. Rámegyek a mentésre...és semmi
Lefrissítem az oldalt és minden beírt dolog eltűnik. Na akkor újra chat
Akkor elkezdik hogy írjak valami security-1xbetes email címre mert hogy a "Biztonsági Szolgálat azonosítási eljárásra kért fel engem"
Leírja hogy küldjem el oda bankkártyát , személyi igazolványt , lakcímkártyát minden szarságot
Elküldöm még aznap este
Magyar chat azt írja hogy ők nem kapták meg.
Később éjjel írok újra , akkor már egy magyar email címet adnak hogy ide írjak. Írtam nekik június 22-én. Mai napig semmi választ nem kaptam

Úgyhogy eltelt 2 hét...ma újra írtam hogy akkor mi a fasz van
Írtam ennek az angol emailnek ők legalább válaszolnak. Leírom a problémámat angolul , hogy hiába írtam már be minden adatot ezerszer , a nyomorult oldaluk nem képes elmenteni. 11! email üzenet váltás van. Bármit írtam , mindig full ugyanazt a "generic" választ kaptam , hogy menjek fel géppel/laptoppal és írjam be a piros csillaggal jelölt sorokba az adataimat.
Már írtam nekik egy kicsit erélyesebb levelet amiben finomat visszaküldtem őket az édesanyjukba...ugyanezt a választ kaptam. :bash:

Mit tudok most csinálni? A magyar chat haszontalan...az angol email meg konkrétan leszar.
Probáltam 3 különboző gépen , és 4 különböző böngészőből beírni az adatokat. Semmi...
Rámegyek hogy Mentés , ugrik egyet...és semmi

Hogy tudnám kiszedni innen a pénzem? Arra gondoltam van ez a hívás...hogy holnap felhívom őket , ott már nem tudnak ilyen semmilyen választ adni.
De tényleg..tanácstalan vagyok , és ha bárki bármi segítésget tud adni nagyon hálás lennék neki :)

#374 július 06, 2020, 04:08:14, d_kaposi
Most komolyan ez mi...ez a "magyar" chat

Bármit írok nekik elküldik a magyar email címet hogy oda írjak. Azoknak akik 2 hete szarnak a leveleimre..